bugün

az önce football managerde oyuncularıma kızıp yeni aldığım fareyi yerden yere çalarak kırdım, kablosunu kopardım. artık paintte daire çizmek için bile 2000 kalori harcamak zorunda olduğum eski fareyi kullanıyorum. şimdi yılmaz vuralı daha iyi anlıyorum.
insanlara her seferinde gereğinden fazla değer veriyorum sonra da kendime soz veriyorum bi daha yapmicam diye söz veriyorum fakat yine yapıyorum.
geceleri rahat uyuyamıyorum, yüzyılımı yadırgıyorum.
kotasız internetim var ama üst kattaki komşumuzunkine bağlandım film indiriyorum interneti yavaşlasın pezevengin aahahaha, ibne karı.
erkekliği, karizmayı felan bi kenara bırakıp pc sandalyemde döne döne " canam sakalayaaaaaa ! " diye bağırasım var lan. bu ne sıcaktır arkadaş ?
bugün hazırlık için neden lise 5 dendiğini anladım sözlük. büte kaldım ve sürekli ağlıyorum zırlıyorum korkuyorum stres telaşe böyle zirvede. halbuki ne kadar da başarılı bir öğrenci idim ben halbuki 2 puanla kaldım büte. korkuyorum. hazırlıkta kalırsam eğitim hayatımda ciddi çalkantılar olucak.

bunları düşünürken az önce sütyen demirini çıkardım hırsla. kendime tecavüz etmekten korkuyorum. hiç iyi değilim. desteğe ihtiyacım var. YAYALIM. :(
yazarlardan birkaç kişiyi dövmüşlüğüm var.
ceylan adında bir kıza aşık oldum. yani anlayacağın usta hiçbir şey eskisi gibi değil. dünya tepetaklak. ulan bu şehir bu kadar güzel miydi? sokaklar caddeler... yürümek istiyorum yalnız bir başıma elimde sigaram karanlık sokaklarda. yürürken karanlığa bulaşarak onu düşünmek. bir çift göz celladım oldu. bir daha görmek mümkün mü? hangi maktul katilini ikinci kez görür? arıyorum onu. tekrar tekrar ölmek için.
aylar geçti ama sen gideli, seviyorum seni irem. Cok hemde.
dün geceki uçak yolculuğum esnasında elime biriktirdiğim, çürük olması muhtemel bayat fındıkları, sanki centilmenlik yapıyormuşum gibi yanımda oturan sarışın bayana verdim. kesin kusmuştur kurtları yeyince. pişman değilim. net.
önce erkek olup ardından gay olasım var. çok naifler olum lan. çok sevimliler.
Utanarak söylemem icap eder ki ,şu an 'doktorlar izlemekteyim.
00.00 da ilk entryi ben gireceğim diye saçmalayan salakları görünce yanlarıma ağrılar giriyor. adakjdhska. evet.
kanın akmasını sağlayan kişileri keseceği için seneye oyumu hak ve eşitlik partisine vereceğim.
Buraya 00.00 da entry girmenin anlamını bilmiyorum, cidden.
ingiliz aksanına aşığım.
- süpermarketlerden alışveriş yapmıyorum. çünkü poşet açmayı beceremiyorum. evde bir poşeti 2 saat uğraşıp açıp, sonra da o poşeti cebime koyarak alışverişe gittiğimi bilirim.

dayak yeme ihtimalimin yüksek olduğu işleri yapmaktan, anlamsız derecede haz duyuyorum. bu hazzı en çok tattığım akla gelen ilk mekan iddaa bayileri. şöyle ki her biri 1 liralık olan yaklaşık 20 tane kupon yaparım. * maçların hemen hemen hepsinin başlama saati atıyorum 17.00 ise, maçların başlamasına 5 6 dakika kala, kuponlarımı yatırması için bayi sahibine teslim ederim. tam da o esnada son dakikacı 4 5 kişi de kuyruğa girer kuponlarını yetiştirmek adına. hatta bazı iddaa bayilerinde bu sayı daha fazla olur. ama nafile... bayi sahibinin elinde var vermiş olduğum bi' tomar kupon... hiç onlara sıra gelir mi? üstelik ''x maçını hem üst hem 2 hem 1 oynamışsın'' der bayi sahibi ve ben elimde bülten ile hangisini çıkarıp neyi ekleyeceğimi düşünürüm. arkadan gelen o homurdanma seslerinin bende yarattığı hazzı, başka hiçbir şeyde yakalayamadım. evet biliyorum bir gün kuponları kalemle beraber bi' tarafıma sokma ihtimalleri var ama bir kez dene. tiryakisi olacaksın. kalemin değil kupon sırasının yanlış olmasın.
canım sıkıldığında insanlara anlatıp rahatlıyorum. Yapmamam lazım ama yapıyorum.
düşünmüyorum.
çirkin bir kızı (gerçekten), doğum gününde mutlu etmek için onunla öpüşmüştüm (kimsesi yoktu napayım).
şu yaz sıcağında dondurma denen mereti icat edenden allah razı olsun valla. vay arkadaş çocuklar gibiyim, bugünkü 4.dondurmamı yiyorum bu saatte. *

algida çok bozmuşsun lan. nerde geçen sene ki efendi algida? götün kalkmış tatları bozmuşsun. *
yıl olacak 2014, hala mayın tarlası oyununun amacını çözemeyen var sözlük.
bütün başlıkların altına yav he he yazmak istiyorum. bir iki tane yazdım öyle. gerçekten rahatlatıcı etkisi var.*
hiç tanımadığım bi kizin koynuna yatıp içesim var.
sözlük taşşak kokuyor.