bugün

cok zor bir dersten ortalamanin epey yukarisinda bir not aldim. cevremdekiler hep dusuk aldiklari icin dogru duzgun sevinemiyorum.
Çok değiştim demiştim ya sözlük ben çok bozdum çok.
15 yaşında namaz kılan, ergen halimle haramdan sakınan, oruçlarını kaçırmayan, farz olmayan namazları dahi kılan, dergaha sohbetlere giden biriydim. O zamanki huzurumun 10da biri yok be sözlük. Bunalıyorum, daralıyorum ve korkuyorum. Ayıp, günah, asla yapmam dediklerimi yaptım şu son 2 senede. Üniversitede böyle oldum ben. Giyim- kuşam takmaz oldum, namazı terkettim, erkeklerle muhabbetim fazlasıyla oldu. Benim diğerlerinden farkım nerede kaldı? Asla içmem dediğim halde sırf meraktan şarap içtim şarap. Kendimden tiksinmeye başladım.

Bugun bir karar aldım sözlük. Artık tekrar eski halime dönmeye karar verdim. Ojeleri, makyaj malzemelerini, açık saçık şort ve etekleri kaldırıyorum an itibariyle. Yakın bir kız arkadaşımla aynı şeyi konuştuk. O da ben de başlıcaz inşallah namazlarımıza. Allah bana güç verir inşallah. Bunu buraya yazdım çünkü eğer başlamazsam, yine başımdan savmaya çalışırsam hatırlayıp da utanayım diye.

Çok çok çok hevesliyim, rabbim bu arzuyu herkese nasip etsin.
en güzel *16-21* yaşlarını artıları eksilerini götüren nötr bir adamla geçirdiğin bir ilişki ...
noktaları doldurunuz.
Pazartesi sendromu gibi gelir içine oturur bazı düşler
Kara bir çingenenin dolgun dudakları kadar davetkar,
Ve bir o kadar kahpe olur günler..
Kuzu postundaki kurtlar sofrasına
Oturursun destursuz..
Yüreğini sarar siper edersin bedenine,
Artık Allah ne verdiyse..
Katı atık, içi boş, parlak ambalajlı el iyilerine
iyilik dilersin en derininden..
Ekmekten, şaraptan, aşktan öte
Ektiğin tohumların, öptüğün dudakların
Yüzü suyu hürmetine,
Annenin yüzü, ışığın hatrına
Gözün görmez, dilin söylemez, yüreğin duymaz olur bazen..
Pazartesi sendromu gibi gelir içine oturur bazı düşler..

mayıs 2013
Erkek Adam; Susarak, Kaçarak, içerek, Uzaklara Dalarak, Düşünmemeye Çalışarak, Sahte Geyik Muhabbetlerine Sahte Kahkahalar Atarak, Çok Mutluymuş Gibi Gözüküp, Geceleri O Lanet Yatağa Yattığında Dişlerini Sıkarak Dayanmaya Çalışarak Kopar Kadınından.. Bağıra Bağıra Susarak Yaşar Acısını..
sırf para için ''bülent ersoy ile evlenirim'' diyen birini tanıdım bugün..

hatta şaka yollu ''kimin kimi tıktıklayacağı * umrumda bile olmaz para için'' dedi..

çok şükür ki böyle birisinin yüzünü bir daha görmeyeceğim..

ne biliyim sözlük, para için onursuzluk gurursuzluk yapmak nasıl bu kadar ucuz olur..
kızla aramızda 15cm var, en az. sarışın, çıtı pıtı bişey. sarışın, buğday tenli.. çok güzel bacakları var tek kusuru varoşun teki olması.. dur dur hemen eksileme amk. bir sebebi var böyle dememin.
geçen gün yeşilköye waffle house'a yemeğe gittik. arabanın içinde kendi fotoğraflarını çekip anında fb adlı sosyal orospulaşma sitesine attı. altına arabamın modelini de yazmış. facebook listemde ekli, sonradan kontrol edince gördüm.
ulan "oleeeyy waffle yemeye gidiyoruuuzzz" diye durum güncellemiş.
hadi neyse dedim. ben waffle açık olsun istedim, çatal bıçakla girişim diye bide karışık meyve ve yalnızca siyah çikolata olsun dedim.
kıza garson gelip ne istersiniz diye sordu ;

+ben waffle yicem.
-tabi hanfendi nasıl olsun.
+açık olmasın dürüm gibi istiyorum.
+çinde hepsinden olsun.
-peki hanfendi.

ya amk böyle sipariş verme nerede görülmüş? utanmasa waffle ı çift lavaş isteyecekti. frozen aldı çilekli, içindeki çilekleri çatalla batırıp batırıp yedi amk. kızın beyin yaşı 3.5 ama ben ondan hoşlanmaya başladım. göte geldim galiba.
birine aşık olduğum zaman kimseye söylemiyorum. Dostum dediğim kişilere bile. Kız red ederse -ki genelde böyle oluyor- rezil olmayayım diye kimseye. Sessiz bir 'hayır' cevabını alıp inimde düşüncelere dalıyorum.
çok kötü bir itiraf olduğunun hatta bir erkek olarak utanç olarak görüleceğinin farkındayım ama futbol izlemeyi konuşmayı sevmiyorum. Bu fanatik olmamanın ötesinde bir durum hatta. itirafın asıl kısımına gelirsek futboldan anlıyormuş gibi arkadaş ortamında futbol sohbeti yapmam da. izlemediğim maç hakkındaki yorumlarım insanların hoşuna gitse de bu beni üzüyor. ayrıca (bkz: nereden çıktı bu açık sözlülük).
şuan kucağımda 23 yaşında nijeryalı bir kız var ve ben entry giriyorum bilgisayardan.
çocukken sınıfta olan bütün arkadaşların msn şifreleri aynı gün kırılmıştı . evet , bütün sınıftaki arkadaşların şifresini kıran bendim ve bundan bir pişmanlık duymuyorum . *
bugün dolmuşta ayakta kalan, elinde yükleri olan bir kadının poşetleri tutmasına yardım ettim. kadın teşekkür etti. çok mutlu oldum lan. aslında isteyince bende yardımsever ve iyi bir insan olabiliyormuşum. hoş bi durum. *
entryde yanlış yazılan her kelimeyi mesaj atarak uyarıyorum sözlük sonra da bana kızmazlar umarım diyorum. kızmıyorsun değil mi swh
çok sinirliyim çünkü en ummadığım insan tarafından yarı yolda bırakıldım . çok kinlendim sözlük !
Zamaninda yasadigim seylerin sonradan ayni tarzda bir baskasina yasatildigini gorunce sanirim icime okuz oturdu bi burkuldu ne oldu bilmiyorum ama hic hos seyler olmadi. Bok vardi da girdim baktim!
17 yaşında iken bir genelevde milli oldum. evet, genelevde. bunun neresi itiraf demeyin, burada herkes 6 yaşından beri sevişiyor, kimse geneleve gitmiyor, kadına meta olarak bakmıyor falan ve herkes o yaşlarda bu bilinç düzeyine sahip. ergenliğinde kulaklarından bile hormon fışkıran tek hayvan benmişim koca sözlükte.
Daha geçen çarşamba 15.05.2013 tanıştık, ilk görüşte aşk mıdır ilk görüşte aşka giriş midir bilmiyorum çözemedim her gün seni düşünür oldum. Ne yaptın bana böyle ? Evet boku yedim sanırım aşık oluyorum Betül... ah Betül...
Buyuk bır degısım baslıyor gereeklı olan bır degısım.
Küçükken, tıraş olan amcaların artistlik olsun diye kulak memelerinde köpük bıraktıklarını sanardım.
Küçükken, tıraş olan amcaların artistlik olsun diye kulak memelerinde köpük bıraktıklarını sanardım.
meraba sözlük. biten izmaritten sigara yaktigim gecelerden birisi bugün. halledemedigim sikintilarim var benim bana ne diyebilirsin olsun de. ama ben yinede sana yazacm. niye ben dersen cunku baska bi yere yazamiyorum benim asklarimla dertlerimle dalga gecen arkadaslarim var. niye biliyomusun cunku ben cok gucluyum bana bisey olmamasi lazim bende bu haldeysem onlar ne yapsin havasinda herkes. kimseye ihtiyacim olamaz benim. ama benim birine ihtiyacim var sozluk onca sikintimin arasinda tuttum birisini sevdim dedim iste bu. ama o bile benim samimiyetime inanmiyo. beni herkes gibi goruyo. insanin hayattaki en buyuk dayanagi ailesidir artik onlarda bana yuz cevirdiler kendimi ait hissetmiyorum hicbir sefkatli yurege. ben kimin gunahini aldim da bu haldeyim ne haldeyim hic bilmiyorum. hayatimda bu kadar derin bi bosluga hic dusmedim. yazacak cok sey var ama onu bile yazamiyorum. iyi geceler.
hatırıma düştükçe itiraf sayfasında yazılanları okuyorum. son zamanlarda yazan bir yazar değil, ziyadesiyle okuyan bir yazar oldum. böylesi daha iyi sanırım. itiraflar arasında aradığım şey; acaba benimle aynı dertlerden muzdarip olan var mı? keşke olmasa ama var. ben onları görünce seviniyorum, yalnız değilim ve üzülüyorum, o dertlere sahipler diye.
Çok entresandır.

Bugün ekşi sözlük başlığına yazdığım bir yazıyı refere ederek özel mesajdan yazar olup olmadığım soruldu.
en son 11 bin gibi bir sıradaydım ve umutsuzca bekliyordum.
soruyu cevaplamak için sözlüğe girdim.
bir de ne göreyim mesaj butonu yanıyor.
okuyunca yazarlığımın kabul edildiğini öğrendim.
en son 2 hafta önce bakmıştım.

bu nasıl bir tesadüftür arkadaş.
sizce tesadüf diye bir şey var mı?
Tayt giyen sislo kizlari da hep sisko balerin gibi goruorum yolda. Hele karsidan karsiya gecerlerken sanki done done parmak uclarinda. Dusseler beton kirilcak yeminlen.
istanbulu haftaici geceleri daha cok seviyorum. Sokaklar bos, caddeler bos. *swh~ ~