bugün

o'nu izlemekten alamıyorum kendimi ,almaya da niyetim yok ,yok böyle birşey!
bir kiza seni seviyorum dedim, gerçekten çok seviyorum, ama agzindan bana dair birşeyler çıkmadığı için aşık olamıyorum ne sevdiğini nede sevmediğini, böyle böyle iki ay geçti, aşka ihtiyacım var sözlük.. Dışarıya ne kadar güçlü göstersemde kendimi, bi okadar aslında zayıf ve mutsuzum sözlük..
bugün de facebookuna bakmadım, karlıyım lan. *
üniversite yıllarımda ilk öptüğüm sevgilimi, eli belimden aşagı doğru kaydığını farkedince, kasığına sert bi tekme atmıştım. bu da böyle bir anımdır.
Turk kizi basligina yazilmis entryleri okuyunca cok sinirleniyorum. en basta gercekten yazilanlarin %90ini cevremdeki kizlarda hatta bazilarini kendimde gordugum icin ve bu elestirileri yapan insanlarin bir cogunun aslinda turk kizlarinin tavirlarindan sorumlu olduklarini goremedikleri icin. zorluklarla ve buyuk mucadelerle harika bi adamin attigi adimlarla kurulmus konumu iklimi dogasi harika olan bu ulkede dogmaktan ve turk olmaktan gurur duyuyorum ama bi yandan da cinsellikle ilgili duygular dusunceler bastirildigi icin sapiklasmis cahil insanlardan olustugunu gorunce nefret ediyorum.
bütün şifrelerim ya tc kimlik numaram ya da o numaradan türetilmiş numaralar. ya son iki rakam yer değiştiriyo, ya da ortadaki üçlü sona gidiyo. değişik kombinler işte la.

bu zamana kadar yaptığım en iyi itiraf, itiraf dediğin böyle olur amk.
itiraf edecek bir itirafım olmadığını itiraf etsem itiraf sayılır mı?
sayılmazsa da.
itiraf.
indiremediğim bir gemiyi sırtımda suya alıştırıyorum.
sağ gözüme kiprik kaçtı galiba veya uzun süre pc'ye bakmaktan ağrıyor da olabilir.
annemi ve babamı özledim. var mı ötesi. bu dünyada anne babadan daha kıymetli hiç bir şey yokmuş bunu anladım.
bisikletle gezerken bi evin garajına girmiştim ufakken .
bi noktayı en kısa manevralarla dönmeye çalışıyordum başardımda (bkz: ateşin üstündeki yuvarlaklar çizen kanatlı böcek) . lakin parkede kayan tekerlek ve benim kafamı yere sert şekilde vurup hemen ardından eve gidip banyo yaparken ağlamam .
benim pis travmam .
uzun seneler dersanede sömürü duzenınde öğretmenlık yaptım özel sektorde somurulmekten bıktıgım ıcın kamuya gecmeye karar verdım. Tabı onumuzde koca bır engel kpss.Kpss sınavına hazırlanırken hayal dunyam epey bır genısmıs onu anladım sınavı kazanınca her seyın bır anda değiseceğini umuyordum. Ulasılmaz bır hedeftı sankı sınavdan yuksek bır puan alıp atanmak. şaibeli 2010 kpss geldı gectı neyse sonucta atandık ama hıc umdugum gıbı olmadı. nedense atandıgım kurumda oyle sacma sapan bır duzen var kı kımın elı kımın cebınde belli değil. haybeden sıyaseten memur olanları mı dersnız ılkokul mezunu mu dersınız kısaca ne kadar sacma sapan sey varsa hepsı burda. neyse fazla uzatmiyayım kısacası hayal kırıklığı yasadım.
bu gece rüyamda kurtlar vadisindeki iskender büyük var ya onu gördüm sözlük. neye işarettir bir bilsem.
(bkz: rüyada iskenderi görmek)
sürekli bana zıt karakterle aldatılıyorum.
benim gibi olmayan, onlar gibi olmadığım insanlar ilişkilerimin üçüncü kişisi oluyor.
bunun travmatik dönemlerini zaman zaman yaşadım, insanım, üzülürüm, kırılırım, neyin neden olduğunu anlamaya çalışırım. engelleyemem.

geçen gün, internetten tanıştığım bir grup insanla buluştum, görüştüm, içtik, dans ettim, kendim gibi davrandım, kasılmadım, sıkılmadım.
fakat büyük tepkiler, önyargılar, dedikodular eşliğinde, içim çok fazla sıkıldı.
"beklediğimiz gibi biri değilsin."
beklediğiniz kadın kimdi?
nasıl bir şeydi?
sesi, konuşması, zihni, düşüncesi, stili, tarzı, kıyafetleri nasıldı?

ben neden olduğum gibi sevilmekte zorlanıyorum ve ben neden sürekli kendi yatağında uyuyamayan insanın başka yatakta rahatsız olması gibi, rahatsız olunan o tertemiz, oysa ne özenlerle hazırlanmış yatak oluyorum?
ben,
kimin beklediği gibi biriyim?

kendimi nereye atayım. bilemedim.
itiraf ediyorum: "Yav yeter artık (+) oy gelsin"
Bir dönem yalnız kalmak istediğim için tüm üniversite tercihlerimi şehir dışına yapmıştım.
Başka şehir gelince hoplaya zıplaya sevinçle gittim; ilk hafta sonra salya sümük geri döndüm.
Alışıyor insan tabi zamanla, ona da alıştık derken; şimdi de buradan sıkıldım sözlük.
Başka bir şehre gitmek, yepyeni insanlarla tanışmak; sonra onlardan da sıkılıp, tekrar bambaşka bir şehre gitmek istiyorum.
Dengesizim sanırım.
bazen bir sayfaya girip seri artı oy veriyorum, özellikle de niye eksi oyladınız falan diyen yazarlara.
lise son sınıfım ve ders çalışmıyorum. ne olacak bu halim inan ben de bilmiyorum sözlük.
Bugün 4 arkadaşla bir mağazaya girdik. Mağazada beğendiğim bir pantolonu alacaktım ki kasadaki kız 3 al 2 öde gibi bir kampanyadan bahsetti.Yani pantolon 14 lira daha ucuza gelmiş olacaktı. Diğer arkadaşımda aynı pantolonu beğenmişti o da aldı geriye bir ürün kaldı. Yanımızdaki iki arkadaş bir türlü bir şey beğenemediler. Tam vazgeçiyorduk ki orada gördüğümüz kazaklara bakan iki kız gördük bunlarla anlaşalım dedik.Nyse gittik yanlarına anlatıyoruz işte böyle böyle biz iki pantol aldık sizde eğer o kazağı beğendiyseniz birlikte alalım ucuza gelmiş oluyor hem diyerekten. biz anlatıyoruz kız aval aval suratımıza bakıyor. Meğer iranlılarmış * sonra anneleri geldi inglizce biliyorlar dedi türkçe olarak çat pat. Neyse ki ingilizcemiz varda durumu anlattık ama onların ingilizcesi az olduğundan biraz zor oldu dolandırıcı olduğumuzu bile sanmış olabilirler korktular zaten * neyse kız ben bir deneyeyim o zaman kazağı dedi denedi çıktı biz bağıyoruz oooo you look greaattt i cant believe my eyesss * çok komik anlardı kasadaki kız bile geldi bakıyor sonuç ne olacak diye. Sonuç olarak aldık pantolonları ucuz ucuz o kızda gitti kötü bir kazak aldı güle güle giysin * güle güle giy diyecektik ama ne demek ingilizcede bilmediğimizden smile smile wear dedik hahahah * hayatımızda yaptığımız en çingene alışverişti.
çocukken bülent ersoyu kadın sanardım.
Sting konserine bile gitmiyorsam cidden yaşlanıyorum demektir.
şu dünyada gülecek eğlenecek ne çok şey var ya.
geçenlerde halı sahada tam tamına 5 attım bununla..

http://galeri.uludagsozlu...n-itiraflar%C4%B1-353412/
gözlerim boş bakıyor ufukta bir şeye mutluluk veda ediyor ılık nefesiyle bu sabah sanki bütün cevaplar kanat açmış gör bir buluk saklıyor sanki akacak yaşları uykusuz gözlerimden bir vapur kalkışı bir başka zoraki firar verdiğim sözlerimden
martılar çığlık çığlığa diyor ki dön sarıl ona çok geç olmadan dön bu yollardan
kır artık zincirini bu kalp aşksız kir pas tutar çok geç olmadan dön bu yolardan bir yanım anlamsız ve tutarsız bir telaşta bir yanım küllenmiş zoraki sevdadan bir bulut saklıyor sanki akacak yaşları uykusuz gözlerimden bir vapur kalkışı bir zoraki firar verdiğim sözlerimden. tek kelimeyle en güzel itirafım ruh halimin en güzel tanımı.
galiba dudağım uçukluyor. en nefret ettiğim şey. patlamış mısır temalı dudakla gezeceğim bikaç gün.
iyi ki sevgilim yok, öpemezdim adamceğizi. *