bugün

itiraf ediyorum 801. entry olmak çok hoşuma gider diye yazıyorum...hani inandırdılar ya bizi küçükken birinci olmalısın mantığına...
ben paranoya oldum sözlük. gerçekten de bak. saçma sapan şeyler geçip duruyor beynimden.
itiraf ediyorum, son sevgilimi unutamadım. ama nefretten. bana yapmadığını bırakmadı. * gecen aradı ben de tüm kinimi kustum, ya da öyle zannediyorum ama hala içimde birşeyler kaynıyo, bulup ona herşeyin hesabını sormak istiyorum ama görünce de içimin yağları erir diye korkuyorum.
(bkz: sözlük bana akıl ver)
edit: entryi yazarken kız arkadaşım demekle sevgilim demek arasında kalınca kız sevgilim yazdım. okuyunca da kendimi biseksüel gibi hissettim.tabi hemen düzelttim ve kurtuldum.

edit2: ben aslında bu edit'i ikinci bir entry olarak yazmıştım ama silindi. demek ki neymiş başka entrye refer edemezmişiz.
edit3: bugüne dek hiçbir entryi bu kadar editlememiştim.
itiraf ediyorum şu an hayatımda ilk defa gördüğüm bir kız salonumda oturuyor ve arkadaşım olacak pezevenk de dışarı çıktı, kızla yalnız kaldım. *
itiraf ediyorum bir kız iş attı bende karşılık verdim ama 1 hafta geçti konuşamadım hala. bana yardım et sözlük. buradan kıza sesleniyorum isterse telefonla bağlanabilir.
çevremdeki herkes beni dünyanın en mutlu insanı imişim gibi görüyor. hayatımda en ufak bir pürüz yokmuş gibi. her gün o tanıdık gülümsemeyi yüzüme takınıp insanların içine karışıyorum. derdim olduğunda kimseye anlatamıyorum çünkü herkes abarttığımı ya da ortada bir sorun olmadığını söylüyor; ya da üstesinden gelirsin sen yaparsın diyorlar. ben bu kadar güçlü değilim sözlük. çok yoruldum...
canım acayip şarap istiyor bir şişeyi suladığım halde. galiba alkoliklik yolunda ilerliyorum.
itiraf ediyorum;
böyle bir başlığın altına bir şeyler yazmak hoşuma gitmiyor.
"garson bana bir ıslak mendil getirir misin...
buraya bi entry dökülmüş"
kendime de güvenemiyorum sözlük. (bkz: help me)
kafa atarak mandayi öldürdüm.
(bkz: oha)
(bkz: atma ziya)
(bkz: attim bile)
(bkz: zwht)
itiraf ediyorum eskiden çok ankete karıştım uludag sözlükte.ama artık tövbe ettim.
itiraf ediyorum, istanbul' da bi dünya yer tutarken bursa' yı yazdığıma bin pişmanım. hatta aklimis.kiyim.com.
itiraf ediyorum sözlük nickime feyk diyenler yanılmıyor.
itiraf edeyim hadi; müdürün * "vik vik bey vik vik bey" hitabına "noolduuu .arraaam" seklinde mukabele etmek istiyorum. neden diye sormayın istiyorum bunu. * bak gene canım çekti. *
bu gün koyu fenerli olduğumu bilenler, abi alkmaar maçı ne olur dediler, eleniriz, elenmeliyiz sahamızda 3 gol yemişken dedim, şu an 2-0 öndeyiz, itiraf ediyorum yanılmış olmaktan hiç bu kadar mutlu olmamıştım.
Ben gayim diye bagırdıgımda allah kahretsin diyebilecek kızı arıyorum sozluk.itirafım bu.*
itiraf ediyorum, 821. entry'ye göre yine yanılmamış olmak beni hiç mutlu etmedi.
ay yok söylemeyim diyorum ama ben yazmayı seviyorum,böyle bir ortam bulmuşum kim tutar beni...bide yazar olmakla gurur mu duyuyorum ne...
itiraf ediyorum lisedeyken analitik geometri sınavını sorunun sadece işlemini değil, en ince ayrıntısına kadar şekliyle beraber kopya çekerek bitirmiş birisiyim. *
fatal msn listemde olmasına rağmen, içimden hiç merhaba demek gelmedi. zaten genelde işim olunca konuşmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. bu dediğim erkekler için geçerli. kızlarla konuşurum, niye konuşmayayım...
ilahi ben...
(bkz: sozluk yazarlarinin iftiralari) * * *
#1332722 entryme kötü oy veren( hatta bunu okursa bir kötü oylama daha yapacak olan)kişiye gıcık oldum.
en son bir zibidi çıktı hilmi aydoğdu imiş ismi, itiraf ediyorum çok gülüyorum ben ona.
benden yazar olmaz sözlük. *
dün futbolla ilgili tüm entrylere eksi oy verdim.