bugün

itiraf ediyorum bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamete. * *
Bininci kezdir tovbemi bozuyorum. Gene bir harmanim bu aksam. Ulan bi kiz da cikip bi senedir bosta olduguma sasirmiyor.
3 saattir bi sivrisineği öldüremedim. sinirden kendimi sikicem. dersi mersi bıraktım 3 saattir şerefsizin peşindeyim. ama öldüremedim. takıntılı olmak bazen çok çok kötü.
allahıma kitabıma çok özledim lan. böyle yüzüm gözüm ıpıslak. özledim lan. çok özledim.
dün gece 5te bal porsuğu belgeselini izliyordum. gülmekten uyuyamadım sonra da. hayvanda kafa gitmiş cidden birader!

şu anda da orhan gencebay'dan ya evde yoksa dinliyorum.

ne oluyor lan bana!
bazen bazı şeylerin yaşanmaması gerektiğini düşünmemin sıkça düşünmem.
salondaki eski saatin bütün tiktakları neden kafanın içinde çalışır tüm gece anlamadım sözlük.
faturalıya gectigim ilk ay faturam 177 tl geldi. *
sözlük merhaba.

ben çok kötüyüm lan, öyle böyle değil hem de. aşık oldum galiba.

şimdi diyeceksin ki bunda ne var, herkes aşık oluyor. işte öyle değil be sözlük. yani en azından beni tanısan böyle konuşmazdın. ben ki son zamanlarda kendini iyice toplumdan soyutlamış, toplumdaki her etkiye tepki veren bir insanım.

bir arkadaşla içerken mesela, eğer arkadaş başlasa seviyorum abi muhabbetine, kafasına şişeyle vurmak isterdim. ulan aşk dediğin nedir amk derdim içimden hep. facebook ve ya twitter da aşk sözleri paylaşan adama ''ahahahaha mala bak lan mala'' derdim, evet gayet net.

aşk insan afyonudur, uyutur derdim. kendimi o kadar güçlü görürdüm ki, aşk beni ele geçiremez falan derdim, bugüne kadar da başarılı oldum ne yalan söyleyeyim.

başarılı olmasına başarılı oldum da, hiç istediğim gibi davranamadım sözlük. hep o s.ktiğimin güç gösterisi yüzünden kimseye sevgimi belli edemedim. onunla buluşmaya giderken elime çiçek alıp gitmedim mesela, erkekliğe sığmaz, lan birisi yolda görse kimbilir ne der arkamdan, ya yüzüme gülerse falan dedim hep.

ama ona o çiçeği almayı o kadar çok isterdim ki sözlük. yani istermişim aslında, kaybettikten sonra farkediyosun değerini. aslında o da çekip gidene kadar diğerleriyle aynı gibiydi gözümde. yani diğer 35-40 kızla aynıydı, rakamı bile net hatırlayamıyorum. yani tam bir umutsuz sözlük yazarı değilim aslında, sadece angutun önde gideniyim biraz.

dedim ya, güç gösterisi yapmayı hep sevdim diye. her zaman kontrol bende olsun istedim. her zaman onlara benim sevdiğim tarz müzikleri dinletmek istedim mesela. metallica yı çoğu benden öğrendi. sırf sözlük şovenisti olduğumdan adele yi hiç dinlemezdim. ama o benden o kadar güçlüydü ki, metallica bile dinlemedi mesela. en sevdiği şarkı adele- set fire to the rain idi. sanırım son 4-5 gündür aralıksız dinliyorum.

4-5 sene önce şiddetli bir mide rahatsızlığı geçirdim, içki içmem yasaktı mesela. içmiyordum da fazla, yani ara sıra en fazla 2 bira. hayatım düzensizdi, düzene sokmuştum tam. ama o geldi , tüm düzeni yıktı geçti.

korkuyordum onunla birlikte olmaktan sözlük. korkutucu bir yanı vardı. sanki onunlayken başıma türlü türlü felaketler gelecekmiş gibi , kara büyü gibi bir şeydi. ona fazla değer de vermedim, sadece söylediği ''bir gün gidersem bundan en zararlı sen çıkarsın'' sözüne gülüp geçmiştim. hassie lan bile dedim gülerek yani.

ama onun tam olarak ben olduğunu farkettim. egoistti, bencildi, kendini sürekli haklı çıkarma çabası vardı, zekiydi mesela. ben detaylara çok dikkat ederim sözlük, bana karşı söylediği en az 20 yalanı fark etmeme rağmen bana yalan söylemesi bile hoşuma gidiyordu. ne yaparsa yapsın , iyi kötü, beni kendine çeken bir şeyler vardı.

o kadar çok kavga ediyorduk ki, hani dışarıdan birisi görse bu mu lan sözlükte o kadar entry kastığın ilişki derdi. olmayacağını bende adım gibi biliyordum,ama onunla birlikteylen, başbaşa, o kadar güzel konuşuyorduk ki. ben , konuşmayı çok sevmem, o kadar çok çenem düşüyordu ki, onu güldürebilmek, mutlu edebilmek için yapmadığım şebeklik kalmıyordu.

ve o gitti sözlük, belki geri döner, umutsuz değilim, aşırı dengesiz birisi sonuçta. aslında onu kabul etmemem gerekli, yani akıl mantık çerçevesinde, ama geri döndüğünde kayıtsız şartsız kabul edeceğiö galiba. (nah geri dönecek)

az önce bira almaya markete giderken yolda bir kız , yanında bir erkek ve onun yanında 2 erkek vardı. erkek bağırıyor çağırıyor, kıza vuruyor, kızda ağlıyordu. normalde kara murat birisi değilim, başıma bela almayı da sevmem, ama o kızın yüzünde birden onu gördüm sözlük. sanki o benim kız arkadaşımmışcasına hiç tanımadığım 3 adama kafa tuttum, tam kara murat gibi. kızı kurtardıktan sonra onun olmadığını farkettim, sanki hipnozda gibiydim.

kafam galiba çok iyi, patlak bir dudakla bira içmesi de çok zevkli oluyor sözlük, açık yara olduğu için kana da çabuk karışıyor.

sanırım aşık oldum sözlük, bir de dudak patladı da o sorun değil, sen karşıdakilerin halini bir görmelisin.neyse, bunlar hep aramızda kalsın olur mu ?

seviyorum evet, ama seni değil sözlük, ama iyi arkadaşsın sen de, bak yarım saattir anlattıklarımı dinledin.
Sözlük bir gün ortaokulda minibüse bindim o zamanlar 1 lira yol parası cebimde de tam 1 lira para var. Neyse biner binmez öne oturup 1 lirayı verdim cebimdeki son param. yaklaşık 10 dk sonra müsait bir yerde inebilir miyim dedikten sonra başladı şoför bana sövmeye. Lan yavşak niye paranı vermiyorsun gibisinden abi diyorum verdim. Son paramdı 1 lira verdim ya hatırlamıyor musun? Yok diyo şerefsiz bedavaya olmaz bır bır abi diyorum son param olsa bir daha vereyim yok ama.. O gün iyi küfür yedim o gün bugün minibüscülerden nefret eder ve cüzdanımda en az 50 lira para taşırım..
az önce hastahane de kimse görmeden o bebeği öptüm. neme lazım ailesi kılın teki çıkar yanına bile yanaştırmaz.hemşire çıkar çıkmaz koklaya koklaya öptüm onu. abisi kurban. *
bütün gece içtik eğlendik iyi güzel de beni uyutmayan nedir ?
kendim gibi biri ile tanisabilecek miyim acaba?
kız tavlama konusunda yeni bir metot üzerinde çalışıyorum sözlük. kızın bilinç altına kendimi tamamiyle zararsız, hiç bir şekilde zarar veremez şeklinde bir veri tabanı oluşturup, işi bitiricem. eğer başarılı olursam, eşek değiliz maksat gençliğe yararım olması için paylaşıcam. takip de kal sözlük, sevgiler...
çok utanıyorum ama itiraf edeceğim bak,
kaç yaşına geldim, hala evde yalnızken korkudan uyuyamam. hatta bişey daha diyim mi? ama çok utanıyorum. odada bile yalnız uyuyamam. normalde kardeşimle aynı odayı paylaşıyorum, o odada olmayınca korkuyorum uyuyamıyorum.
hatta korku filmi izlersem o odadayken bile uyuyamıyorum. geçen gün korku filmi vardı trt1de, korkarım lan ben dedim izlemedim.
mesela üstümde battaniye ya da yorgan yoksa, gene huzursuz olup uyuyamıyorum, o yüzden yazın benim için uykuya dalmak çok büyük problem oluyor.
utanıyorum sözlük, çok utanıyorum.
hayır düşünüyorum çok saçma şeyler, cidden çok saçmalar, yok cindir peridir, aklıma geldikçe hadi lan deyip gülüyorum, ama korkmaktan da kendimi alamıyorum. korkutuğum tam bir şey yok çünkü, sadece korkuyorum işte.
bu gün disari çiktim, nerdeyse bir hafta hiç disari çikmamistim. kendimi eve kapatip, bitkisel yasam boyutuna geçmistim ki, kendimi disari attim. yürümekten yorulunca, taksiye binmek istesemde, cebimdeki para beni kendime getirdi. çaresiz dolmusa bindim, aksilikten hiç yer yoktu ve ben ayakta tutunmaya çalisirken, dolmusa bindigim için kendime saydirmaya basladim. kendimi o pis, mikroplu tutacaklardan asilmisken buldum. bi an bos bulunup, elimi ativermisim haberim olmadan. her zaman böyle seylere dikkat eden ben, bir anlik kaybetmisim kendimi. dolmusa bindigime bir daha pisman oldum ve bende dolmus fobisinin oldugunun farkina vardim. ben ne kadar kaprisli ve, titiz biriymisim. bunu disari çikinca daha iyi anladim sözlük.
yarım saattir sözlüğe entry girmeye çalışıyorum. dokunmatik telefonum oldu diye sevinsem mi uzulsem mi bilemedim. zaten entry'i yazana kadar bi yarım saat daha geçti.
sadece ütü faslından kurtulmak için bile bekar hayatımı bırakabilir ve şuncacık yaşta evlenebilirim sözlük.

Ütü yapmayı seven bir kız aranıyor. Evlenmeden ütü yapanı daha bir kabulümdür.*
itiraf: etrafımdaki herkesin belli ölçüde gerizekalı olduğunu düşünüyorum, özellikle bunun aksini ispat etmeye çalışırken kullandıkları yöntemi gördükçe. hatta bir ölçüde ben de gerizekalıyım.
bir insan evde pineklediği için mutlu olabilirmi sözlükçüm?

burayı capslockla yazıyorum bak. aslında şuanda elimde kalem harıl harıl soru çözüyor olmam gerekiyordu ama ben gayet bacaklarım soğuk duvara dayalı uzanmış bir şekilde cips yiyorum. birazdan kitap okuyacağım. sonra da magazin dergisi. sonra biraz piyano çalıcam. sonra da çıkıp kahve içicem. ertesi gün yeniden moron hayatıma devam edicem. ama şuan çok mutluyum. inan mutluluktan çatıya çıkıp bağırasım geliyorda o heyecanla aşağı düşer ölürüm diye korkuyorum.
çok şanssızım sözlük.
bir daha olmaz dediğim her şey oluyor bir daha...bir daha büyük konuşmam desem o da olacak...artık büyük konuşacağım o zaman, "büyük" de neyse...
patlatılan mısırla haşlayıp yediğimiz mısırlardan birisi mısır değil.
şey özür dilemeyi fazla sevmiyorum sözlük. o yüzden birisiyle kavga ettiysem hasta taklidi yapıyorum benimle ilgilensin aramız düzelsin diye.
artık ne kadar börek yediysem ağzım yağlı olmuş böyle yağ tadı var ağzım da sözlük.