bugün

terkedildikten sonra
-hakkımda hayırlısı buymuş inşallah mutlu olur.
deyip götünden kelebek çıkarıp mutlu olmaya çalışan polyanna tipli insanlardan nefret ediyorum.
ve çevremde böyle tip dolu hepsi acı cekmekten hoşlanıyor.
en özelimi paylaştığım, sırdaşım, eski sevgilim, şimdiki arkadaşım ın doğum gününü buradan kutlamak istiyorum. nasıl unuttuysam artık aramayı. kendisi burayı okuyor şu an. nasipse 2012 aralık ayında artık sözleştiğimiz gibi * mutlu yıllar arkadaşım.
http://fizy.com/#s/3ptg10. tüm protest duygularımla.
ölen dayımın dul eşiyle yatıyorum.
ailemdeki her insan akıl hastası sözlük.iyi ki farklı şehirlerde yaşıyoruz birlikte olduğumuz zaman ki kaosu hayal bile edemezsin.
on tane yazar,dört tane akım ve iki tane dönem çalışmam gerekiyo.lanet olsun bu hayata lanet olsun bu sınav!
ben artık sınavlarım bitsin istiyorum, sigara ve şarap içmek istiyorum, ankaranın buz gibi havasında geceyarısı sigaramla dolaşmak istiyorum. ben artık yalnız başıma sinemaya gitmek istiyorum. twitterda her gece insanlara kötü temenniler yağdırmak istiyorum, ankamall e gitmek istiyorum. ve son olarak ölene kadar moralimin bozuk olduğu her gece waffle yemek istiyorum. çünkü ben buyum, hiç saklamadım, hiç değişmedim, sana hiç yalan söylemedim.
sözlük moralim çok bozuk,
sevgilim yurtta kalacaktı bugün aradı konuşurken kız sesi duydum kötü oldum oda dışardan geldiğini söyledi
erkek yurdunda kızın ne işi var dedim kavga ettik yurdun dışarısında olamaz mı dedi
kız da bur damı kalacak diyordu
of sözlük bana kötü kelime söyledi (küfür)
üzüldüm ağlıyorum aslında en acısı bunu paylaşabileceğim dostum yok
arkadaş çok ama dost bulunmuyor...
yalnızlığı seven biriyimdir hayatımın yalanı olmuş.sevmiyorum lan.tüm gün film izlemekten,milletin mutlu mesut,çiçek ,böcek ,bokpüsür ilişkilerini facebooktan takip etmekten sıkıldım yahu..27 yaş krizimi facebooktan tetikliyorum yeminlen.bu kriz çerçevesinde neler yaptım ,planladım bir göz atalım.
-sigarayı bırak...1 pakete çıkardım.
-düzenli ciddi bir ilişkin olsun...illk tecbüre 4 yıllık ciddi ilişkisi olan bi adama aşık oldum. tabi 2 ay sonra öğrendim bu durumu.onun güzin ablası oldum..2.tecrübe..hayatı küçük emrah tadında yaşıyan,tam bir melankolik ve kıronun biriyle 2 ayımı heba ettim..en son senide yakarım evide yakarım dedi.koş emrah koş dedim..
-kilo ver. 10 kilo verip..üstüne 2 kilo alıp olayı kapattım.
-spor yap..3 ay haftada 2 gün yüzdüm..aşık olup hafta sonralarını depresyonda geçirdim.
-arkadaş ilişkilerini sağlam tut...klüp çalışmaları,iş dışı toplantılar derken..kalabalıklardan kaçan tüm haftasonunu uyuyarak geçiren birine döndüm.
şimdi acil kalkınma planına ihtiyacım var
içkiye bu kadar karşı olan ben,pazar gecesi ilk defa içtim sözlük. 4 bira içtim hemde. Bundan sonra karşı değilim,tabi abartmadıkça. Yani sözlük biz birbirimizi çok sevdik,artık düzenli ve düzeyli bir ilişkimiz var.
itiraf ediyorum
-çok tembelim
-çok üşengecim
-çok depresifim
itiraf ediyorum; Hakkında söylenenlerin hepsine inanıyorum. sen gerçekten tanıdığım en kötü sevgiliymişsin canım. öpüyorum.
şu anda kafamı kurcalayan tek soru ''balığı rakıyla mı yesem yoksa sadece salata mı yapsam''.
kapıma bir saat içinde bir kutu toffifee yollayan ilk erkekle evlenebilirim şu an sözlük. delice bir çikolata isteği geldi. ama sadece toffifee. annem ölürüm ben ona ya..
-sınav için kolumu kıpırdatacak halim yok ama çalışmam gerek hem de çok...

-çalışmıyorum diyip de komiteden 80 alan adamları sikesim var, bu arada 80 almak demek en yüksek notu almak demek bizim bölümde.

-aşık olmak istiyorum.

-aşka susadım sanki, noluyor lan bana?

-ailesi olan insanlara özeniyorum.

-yılbaşında yine tek başıma takılıcam.
sözlük benim kadar olumsuz düşünce üretebilecek biri daha olamaz şu dünyada. herşey tam tıkırındayken bile neler neler kuruyorum beynimde bilsen ya nedir bu.
itiraf et sözlük, eğer dile gelsen şurada itiraf yazanlara 'bana ne lan sorduk mu?' dersin. haklısın bence.
bazı yazarları gizlice takip ediyor ve yaptıkları espirilere kahkahalarla gülüyorum ama bu entry çok iyi diye mesaj atmıyor kıskançlık yapıp bunu ben yazmalıydım diyorum.
Bir gün çok sıkı bir seyirciyle birlikte kireçburnuna gidip ismail abinin ellerinden öpmek istiyorum...
sözlük ben bugün sahip olduğum aklımı kaybedeceğim,
her şey beni zorluyor
üst üste.

sinirden gözlerim ağrıyor.
21 yaşındayım.
bu yaşa kadar,
geniz eti*bademcik ameliyatı oldum. kanamam oldu, küçük bir çocukken birkaç gün hastanede kaldım.
apandisitimi patlattım, iltihap vücuduma yayıldı, neyse ki ölmeden kurtuldum.
kaç kere ultrason ile vücudumun çeşitli yerlerine bakıldı sayamadım.
bir kere mr çektirdim. doktor bakmadı bile doğru dürüst.
röntgen sayımı da hatırlamıyorum.
kutularca ilaç kullandım, eczaneye gidince hangi ilaç grubu hangi raflarda ne işe yarıyor tahmin edebiliyorum. prospektüsleri zorlanmadan anlıyorum.
bu da yetmezmiş gibi... yarın, korkarak, korkudan titreyerek, aslında gitmek de istemeyerek gastroskopi çektireceğim.

hipokondriyak mıyım yoksa gerçekten ölmek üzere miyim bilmiyorum.
ama daha 21 yaşındayım ben ya! (tamam annem 22 diyor.)
ağlamaktan akan burnumun naçizane güzelliğini koluma sürüyorum.
birisi çok yakınımda geğirince ve kaçma şansım da yoksa epey bi nefes almıyorum. bir gün nefessizlikten yılmaz morgül damarları çıkacak boynumdam ve 'hıkık' diyip gideceğim sanırım.
bazı arkadaşlarım kadınlarla ilişki yürütmekte başarılıdırlar. ben hiç beceremedim. çok sıkıcı bir şey ilişki, bittiğinde gerçekten düzülmüş hissediyorum kendimi.
insanlar değişmiyor arkadaş , yok ! bir insan yedisinde neyse yetmişinde de o . insan huyu bu öyle çıkar mı hemen kosla okside bekletilmiş zor lekeler gibi . yok zaman insanı olgunlaştırırmış , yok yaşadıklarının etkisiyle değişirmiş insan . siktir lan diyorum . bir insan yedisinde neyse yetmişinde de odur işte . o insanın içinde bi cevher var ve o hep o yönde ilerliyo . belki bu cevher elmassa zamanla daha çok parlar kömürse daha çok kararır . aksi hiçbir zaman olmaz .
aklıma bir erkek takıldı. gerçek olsaydı bari. ya da...belki de böylesi daha iyi. uzak ama tatlı. hayal ama heyecan verici. zaten ayrı dünyaların insanlarıyız. nerden baksan aramızda 30cm fark vardır.