bugün

sözlük yazarlarının itiraf edemedikleri

Garip bir şekilde bana aşık olan bir çocukla sırf beni güldürdüğü ve kafamı dağıttığı için aşık olduğumu söyledim dün de onda malum yerde içtik malum içkiyi sabah kavgalı ayrılırken bana tanıdık bir arabanın farı göz kırptı iskelede gözyaşlarımı tutamadım o kadar uzakdı ki bana ama o kadar yakınken bir zamanlar onla dayanamadım yazdım cevap vereceği birşey yoktu zaten onu özlüyorum diyemem ama onla yaşadıklarımı çok özlüyorum bir daha aynı şeyleri hisseder miyim elbet hissederim ama aynı olmaz arkadaşım görmüş kilo almış kısalmış dedi üzüldüm ama ona ne kadar yabancı olduğumu farkettim ilişkinin son 6 ayı biten birşeyi sündürmüşüm içimde gittiğini hissediyorum bu değişik bir his hem gizli bir Zafer yıkılmadım diyen hemde küçük ağızlı yavrumu uğurlamannın verdiği hüzün sarılıp ağlardik nasıl ayrılcaz diye ben hep temkinli olurdum hatırla sen aşıktın aşk bitti ben sevmiştim ve ilelebet içimde yerin ayrı olacak... mutlu olmayı hakediyorsun olmalısın sana kızgın değilim aştım yürüyorum sadece biraz yavaş yürüyeyim bide biraz kendimi bulmak istiyorum gerçekten bulmak eksiklerimi biliyorum ve kaderindeki kişiyi bekliyorum ... bu yazıyı okuduğumda sana göstereceğim iyi ki geldin çok ihtiyacım vardı