bugün

gözler renkli olmasın mümkünse. kişilikleri sıkıntılı olabiliyor.

siyah ya da kahverengi iyidir.
şuan ki sevgilimdir.
Bana abi demesin yeter.
hep hayallerde kalacak, ancak uyurken rüyalarda kavuşulacak sevgilidir.
en az üç gecede bir rüyamda gördüğümdür. Dışarıdaki insanlar arasında gözlerım hep onu arıyor ama nafile sanırım. Hadi hayırlısı.

edit:hayal değil rüya.
cabuk level atlayan sevgilidir. tanisalim, uc gune taniyalim birbirimizi, 4. gun evlilik teklif etsin, 7. gun kabul edeyim iki gun naz payi var. 17. gun nisan, 47. gun dugun. biz erelim murada siz cikin kerevete. uzayan is hayir etmez.
akıllı, karizma sahibi, sesi kadife, bakışı içler yakan, saçları dalga, elleri kalbe dokunan, aşkıyla gözümü kör eden bir sevgili istiyorum.
sert olacak. höt dediğinde adamı titretecek bir kadın olmalı.
hayalimdeki sevgiliye zaten sahibim.
bir türlü gelmeyen sevgilidir.
helendir. *
(bkz: marla singer)
gozluklu, sirin, saf, kisacasi tipik muhendis iste.
japona da benzeyebilir ki o zaman gercekten cok cok iyi olurdu.
karakteristik ozelligin detaylisini buluruz artik.
buna yakın birşey hatta hayallerimin kadını. görsel
Yirmi senelik hayatımda hiç hayalimdeki sevgiliyle karşılaşamadım. En son tamam bu demiştim o da 3 ay sürdü maalesef.
- 1.80 boyu olsun.
- teni esmer olsun saçları siyah olsun.
- gözleri simsiyah ve büyük olsun.
- burcu terazi olsun.
- üniversite mezunu olsun.
- işi, evi ve arabası olsun.
- güzel yemek yapsın.
- yatakta çok marifetli olsun.

yeter amk.
güldürsün muhabbeti sarsın yeter. bide tip olsun oldu işte.
anlatamayız onu kim olucağını bile bilmiyoruz ki. belki sevgilin olucak kişi o hayalindekinin tamamen zıttı ama gerçekten muylu olduğun birisi olacak.
hilal ergenekon gibi bişey işte fazla değil.
omuzları, sırtı, beli öpülesice olsun yeter.
Beyaz tenli,kahve gözlü,zayıf olsun.Temiz bir insan olsun.Sağlam karakteri olsun.Sevgilisine sahip çıkmayı bilsin.Herkese herşeye rağmen çok sevsin ve sadık olsun.
sarisin ve renkli gozlu olmasin. beyaz tenli, yeri geldiginde cok ciddi yeri geldiginde cocuk, sahiplenen, tepkisini hemen belli eden ve dobra olan biri.
Yemek konusunda hamarat olacak sevmediğim bi yemeği bana sevdirecek o derece yani.
(bkz: paul walker)

(bkz: hastasıyız dede)
böyle çok sevsin ya, en az benim kadar sevsin seni hiç bırakmayacağını tüm yüreğinle bileceksin en kötü zamanında bile ellerini bırakmayacağını bil vallahi yeter çok sevelim birbirimizi üstü kalsın.