bugün

entry'ler (842)

başsız kalıp meral e yalvaran ipciler

Allah akıl versindir. Evde karısının sözüne hiç kıymet vermeyenler kökü dışarıda bir kadını baş tacı ettiler.

sözlük yazarlarını mutlu eden şeyler

iskender kebabı, beş taş pırlanta, Audi. Ay dümdüz insanım ne hoş.

gece bile sıcak olan hava

Eylülde üşümeye başlayan ve yaza gün sayan bünyeme aslında iyi havadır. Balkon kapım açık yatıyorum mis gibi. Yazın sıcaktan kışın soguktan şikayet ediyorsunuz birini sevin bari. Canım yaz dinleme sen onları.

bir söz söyle okuyana ilaç olsun

Ne bu dem baki, ne bu gam baki.

ikizler burcu

Ömrüm bunlara söylenmekle geçti. Sonra bir baktım ay burcum ikizler. ilahi adalet bende çok hızlı.

fahriye evcen e gelinlik şoku

Biz olsak neler giyeriz dedirtmiştir. Bir de özel tasarımmış. O fizik, o ortam, o damat (aslında sevmem kızlar kıymete bindirince popüler oldu adam) giydiği gelinlik o mu?? Neslihan' ın kopyası olmasa da güzel değil olunca ekstra sevimsiz. Çok gelinlik giyince dizide filmde hevesi mi kaçtı ne? Neyse mutluluklar.

kuran ı hz muhammed in yazmış olma ihtimali

Olmayan ihtimaldir. Efendimiz (s.a.v) okuma yazma bilmezdi. Kuran da Allah' dan gelmiştir ve kıyamete kadar koruyucusu Allah' tır. Değişmesi mümkün değildir.

bir insanın yalanını yakalayıp bunu belli etmemek

Hep yapmıyor muyuz? Yapıyoruz deyin. Bakayım daha ne kadar yalan atacak diyoruz. Sen beni saf sanıyorsun aslında asıl saf sensin diyoruz. Sonra bir gün laf arasında aslında ilk yalandan beri her şeyi bildiğinizi ima edince aldığı yüz ifadesinin verdiği keyif de çok az şeyde var.

kara sevda

Kaan Urgancıoğlu için izlediğim 3. sınıf klasik her biri birbirinden bir iki noktada farklı Ay Yapım dizisi. Finale doğru senarist artık bu işi bırakmalı dedirtmiştir. Finali zaten izlemez olaydım. Ama Emir' im kazandı o bana yeter. Ne karizma adamsın be. Son sözün de muazzamdı: Bu dünyadan bir Emir Kozcuoğlu geçti.

odtü de tuvaletlerin cinsiyetsizleştirilmesi

Yeğeni ODTÜ de okuyan bir teyze olarak zaten huzursuzdum hepten huzurum kaçtı. Arsızlıktır, saçmalamadır, teröre bahane aramadır. Umarım şakadır.

bizim milletin en çok dikkatli olduğu anlar

Maç izlerken gol ihtimali olan saniyeler. Nasıl bir konsantrasyondur o.

survivor

Ne zaman görsem, okusam, konusu geçse öfkelendiren yarışma, reyting uğruna saçmalığı, maymuna bak maskaralığı ya da her ne haltsa. Hep diyorum bir yetkim olsa Acun, Esra Erol vs. ülkeden sürerim. Tv8 i komple kapasak fena olmaz aslında. Hele bir de o şarkı yarışmasında jüri dönünce ağlayanlar var ya ıslak odunla dövmelik. Ne oldu dünyayı mı kurtardın da plaket taktılar memlekette şarkıcıdan çok ne var zaten! Misafirliklerde maruz kalıyorum hem izleyip hem eleştiren değilim. Dertliyim sözlük! insanım boş şeyler peşinde dertli ona dertliyim!

kedimin kafası sıkıştı

Dualarım pisicikle. Lütfen haberdar et bizi gelişmelerden.

kedimin kafası sıkıştı

Google a yazdınız mı bulunduğunuz ilin hayvan ambulansı hizmeti var mı diye? Alo 153 bir deneyin.

19 haziran 2017 londra terör saldırısı

Kahreden olay. Bir hafta olmadı o üzerine kamyon sürülünce 35 dakika polis, ambulans yollamadığız Müslümanlar yangından canı pahasına hepinizi kurtarırken. Teröristi polisin bir tebrik etmediği kalmış.

bir hafta geçmeyen karın ağrısı

Hemen doktora görünülmesi gerektiğine işarettir.

türk kızlarından iğrenmek

Cahil beyanı.Gördüğü kızlar sokağındaki komşu kızlarını geçmediyse ben de bir şey bilmiyorum. Ömründe şehir değişmemiş, başka milletten insan görmemişse hiç şaşırmam. Ya da prim mi yapıyorlar acaba diyorum saçma sapan? Başlık açmak zorunda değilsiniz. Susun da adam sansınlar.

kefil olunan kitaplar

On ikinci melek ve Perina nın hikayesi. Okumadan ölmeyin.

yazarların çocukken başına gelen kazalar

Tabi eskiden doğalgaz yok. Biz de tüple çalışan sobayla ısınıyoruz. Arkasındaki vana açılacak sonra önüne çakmak çakılacak. Ben de hevesle açmışım vanayı. Anneee ben vanayı açtım da dedim ama anacım unuttu. Olacak ya. Artık havaya mı çok gaz salındı ne olduysa annemin çakmağı çakması ile bütün borular patladı devrildi. Şükür alev falan yok ama o sobaya takılı üstünde çamaşır kuruyan turuncu demirli şey benim kafama kral tacı gibi geçti. istesen takamazsın. Ben tam ağzımı açıp basacağım yaygarayı, anneciğim: ay prenses oldu benim kızım" diye el çırpmaya başlayınca sustum. iyi ki varsın doğalgaz. Umarım her evde olursun.

uyandıktan sonra asabi olan insan

Ay benim o. Yani asabiyet de denmez sese fazlaca duyarlı olmak benimkisi. Kendime gelene kadar normal konuşma sesi bile beynimi delen matkap gibi geliyor. Bir saat geçsin bülbül gibi ben de başlarım şakımaya.