bugün

bi ara okulu bırakayım fizik okuyayım gibi bi hayalim vardı. bakmayın onbir yaşında einsteinden haberim yokken kütle çekim kanunu keşfettim. sonra tabi aslını kavrayınca o meşhur formülü hocalarım başta olmak üzere benle dalga geçen bütün eşin dostun g.tüne soktum.

ha şimdi diyorsanız, gebersek de bitse.
dekorasyonu bana ait olan denize nazır bi kitapçı. Yarısı kitapçı ufak bi bölümüde cafe tarzı isteyen aldığı kitabı orda okuyacak kahveler ücretsiz manzare beleş. Hafif klasik müzik. Daha ne olsun? Sonra yüksekçe bir binanın son dairesi etrafın ışıklarını izleceğim. Ve yatak odasının tavanı cam olsun. Yıldızlara bakabileyim.
ileride besi hayvanı yetiştirme işine girmeyi ve tarımsal üretimle ilgili çalışmalar yapmayı istiyorum, bildiğin hanımağa olacam la işte.
Anlama sahip olmak.
bi hayalim bile yok lan bu kadar umutsuz durumum.
hayal kurmayı, ilk okulda babamın el işi dersi için kartondan yaptığım kaplumbağayı sobaya attığı zaman bırakmıştım.
batman olacagım ben affleck ten daha iyi oynarım. boy 1.87 kilo 83 ..
mutlu olabilmeyi ogrenmek.
tibet te koyun güderken, hindistan da inek sağabilmek. *
hastalığımı atlatmak, onu unutmak, konservatuarı kazanmak, albüm çıkarmak ve tanınan, sevilen bir insan olmak.
Umitsiz olmanin bir sonucu olmayandir.
yazları bud/bar tarzı biyerde garsonluk yapmak istiyorum.
güzel, toprak kokulu, tek oda, iki metrekare ve hafif taşlı bir mekanda, beyaz örtüyü üzerime çekip uyumak.
Muhendislik bitsin tip da okuyacagim. (bkz: kafan guzelmis gule gule kullan)
okulumu bitirip Almanya'da yüksek lisansımı yapmak sonrası allah kerim.
1-Üniversiteyi kazanmak ve bitirmek
2-Askerliğe gitmek
3-Bir işe girmek
4-Evlenmek *
kul kurarken, kader gülermiş, o yüzden ne planı herşey olacağına varır. ancak her ihtimale karşı biraz para herşey için gereklidir.
öğlen yemeğinde sulu yemek söylemek.

maks 1 saat sonrasını planlayabiliyorum ne yazık ki..
(bkz: hepinizi sikicem)
okuduğum bölüm geregi hayatım boyunca çocuklarla iç içe yaşayacagım, delirmeden emekli olmak gibi bir planım var inşallah gerçekleşir.
bu baslik altina taninan dj olmak, isvecte yasamak seklinde bir entry girmistim. simdi isvecteyim, dj kursuna gidiyorum. bakalim gelecek ne gosterir.

yurtdisindayken de gelecege dair olarak planlar yapmaya devam ediyorum. ulkemi seviyorum ama bir muddet yasamak istemiyorum. yurtdisinda kalmak tercihim. bunun icin cabalayacagim. umarim olur. bundan sonrasinda turkiyeye geldigim zaman cihangirde bir evim olsun istiyor sevgili sozluk. evet resmen yasli adam istegi ama durumum yerinde olursa eger bebek nisantasi vs gibi abuk yerlerden ve ultra her sey dahil betonlarla dolu site yiginlarindansa istanbulda evim olacaksa cihangirde olsun. hatta biraz da detaya girecek olursak terasli ve bogazi az biraz goren bir ev olsun. canim sikildiginda gece alayim elime birami muzik esliginde bogazi izleyeyim. yeter o bana.
şu kadar söyleyeyim ben zaten ölüyüm ve yaşadığımı zannediyorum. bu hesaba göre dirilmek istiyorum gelecekte.
Tabiki tükkan acmaktir, sef benim su hayatta istedigim tek
sey..
Beklemek.
geleceğe dair uzun vadeli planlar yapmamayı öğrenmek biraz acı bir tecrübe oldu şahsım adına. ancak yakın zaman için sadece huzur ve sağlık istiyorum. gerisi gelir zaten.