bugün

kaldırımda yürürken en kenarından düşmeden yürümeye çalışmak.
yalnızken kendi kendine konuşmak.
tırnaklarını kestiğinde kağıda dokunamamak.
yastığın altına kolunu sokarak uyumak.
bira içerken bir bira boyunca aynı şarkıyı dinlemek yeni bira da yeni şarkıya başlamak.

not:8. şarkıdayım.
not2:göt oldum.
eve girince ne kadar çişim olursa olsun once bilgisayarı açmak, telefonumu şarja takmak.
sevmediğim insanlar gebersin istiyorum!
internetten dizi izlerken devamlı bir şeylere tıklıyorum, yan sekmeye geçiyorum, adapte olmaıyorum. tv'den izlerken böyle olmuyor.

vesselam...
tayt takıntım var. karşımdaki kız kurbağa gibi bişey olsa bile tayt giydiyse saldıray abi'ye dönüşüyorum.
herşeyin nedenini merak ederim.* hep başıma bela oldu.
üç nokta yan yana kullanamıyorum ikide takılıyorum..
-bir kez giydiğim birşeyi aynı günü akşam kirli diye çamaşır makinasının içine sokuşturmak.
-yıkanmış birşeyi mutlaka düzenli bir şekilde katlayıp, renklerine göre ayırıp dolabıma koymak.
düzenli olmak hastalıktır şahsımca.
sevilememek. evet.
hayali bir varlıkla konuşmak.
Her yerde 6 sayısını bulmak. Olmasa bile toplaya, çıkara bulmak. Gecenin köründe uyanıp yastığımın soğuk tarafını çevirir tekrar uyurum. Telefonumun zil sesi ya 6 ya 16 ya da 26 olacak. Eğer değilse kıl olur, hemen değiştiririm.
ne bilim 6 ya takıntım var.
kentkart ve ev anahtarını daima sağ cebime koymam.
her daim kıçım açıkta kalmış mı diye kontrol ederim pantolonumu çekiştiririm. küçükken emmi oturuşu yapıp çatalını ve kıllarını görmeme sebep olan bana o travmayı yaşatan amcaya selam ederim.
dişlerinin arasından basınçlı tükürük geçirip temizlemek yada gıcık, tiz bir gürültü çıkarmak gibi huyu olanların dişlerini devasa bir yumrukla ellerine dökmek. Harbi dayanamıyoruö sallıyorum yumruğu arkadaşımda olsun.
Etli yemeğin sebzelerini yeyip etlerini sona saklamak.
ailesi yanındayken televizyonda erotik sahne çıktığında izlemiyormuş gibi yapmak.
Geçmiş takıntısı. Düşünüyorum yine nefret ediyorum.
Cüzdani ön sağ cebime koyarim.
sabah akşam sözlüğe takılmak. evet, tuhaf. yapacak o kadar şey varken.
Bir mağazada 7 dakikadan fazla duramıyorum kıyafet deneyeceksem süre 7 dakika daha uzuyor. Fazla durunca sıkıntı basıyor.
banyo yapmadan uyuyamam.
küpe takıntısıdır. evet küpe takıntısı...

evimde yüzlerce küpem olmasına rağmen ne zaman bujiteri dükkanının önünden geçsem kendimi küpelere bakmaktan ve dünya para harcayıp bir sürü küpe almaktan alıkoyamıyorum. kız kardeşimi canım gibi sevmeme rağmen bir keresinde küpemi benden izinsiz ödünç aldı diye feci kavga edip kalbini kırmıştım.
sol kulağımın sağ kulağıma göre daha az duyduğunu düşünüyorum ve müzik dinlerken 2 saat sol kulaklığı kulağıma yerleştirmekle uğraşıyorum.
SAYIYIORUM.