bugün

sözlüğü ele geçirmek.
samimiyetin göstergesidir.
deniz baykal'ın başbakan olması.
f1 monaco grand prix'ini marinada yatla izlemek.
tamamen sallamasyon karakterlerle kurulu, sanatsal olsun diye saçmalamanın dibine vurmuş bir filmle ödüller alıp, "aslında ben toplumda herkesin içinde bulunan, beklenmeyen kaoslardan dolayı yaşanan tramvatik anlarda ortaya çıkan alternatif kişilikleri yansıtmak istedim." gibi süslü ama anlamsız cümlelerle entel geçinenlerin ilgisini çekmek isterim.
(bkz: bir gunde 37500 entry girmek)
24 saat hiç durmandan duş almak.
parasını moderatörlerin karşılayacağı bir yemekte tüm sözlük yazarlarıyla buluşmak, tanışmak, kaynaşmak ve güzel anılarla oradan ayrılmak.
yatağımda içinde çiçek de olan bir tepsiden menemen yemek istiyorum. yatarak yemek yenmez diyenleri saksıya koyup sulamak istiyorum. odamda bir çeşme olsun istiyorum. aslında istediğim pınar ama eşeğin kulağına yanlış anlaşılıp su kaçırmak istemiyorum. çeşme ile kız arasındaki bağlantı bikiniye endeksli kalsın istemiyorum. kalmasındı yani. babam yine saçlarını yana tarasın istiyorum. bu cümleyi; bu dünyadan, bu çağdan ayrı tutmayan, tutamayan herkese küfretmek istiyorum orası da ayrı. tepside çatal olmasın istiyorum burası bitişik. önceden bağrı yanana ayran içirenler, nasıl da göremediniz yoğurdun yanığa sürüldüğünü. çağ atlayıp içime bilmem kaç faktör güneş kremi sürmek istiyorum. çeşmedeki kızlara da selam ediyorum. rejim yaramış. fazla kafandan kurtulmuşsun. de bağlacı koysam buraya belki bağlanır bu ara diyerekten: su yatağım olmasın istiyorum. diskografi okuyanlar bilir. tahterevalliye binebileceğim biri odamda hep hazır olsun istiyorum. bağlamak aklımdan geçmedi. üstte olmayı ben de severim. unutma bu bir fantezi. masum olduğunu söyleyen de cahildir. demir ocağı olsun istiyorum odada bir de. kendi çekicini ateşte dövmek gibisi var mı? fiskobirlikten bu noktada yardım talep ediyorum. kırdığım fındıkların kabukları boşa gitsin de istemem, şömine istiyorum. burada kamera yan çevrilsin: duvardaki ayı postuna yaslanıp şarap açmak ve demli bir çay içmek istiyorum. -bilinir ne usta olduğum içlenmek zanaatında- rahat birşeyler giymek istiyorum. kırk üç numara ayakkabılarım mesela. gerisi zaten gelir.
(bkz: anket yapmak)
güzel bir bahar ayında, öğle vaktinde sakin sakin yürüyorum yolda. kafamı kaldırdığımda karşıdan chad murray 'nin geldiğini görüyorum.bakıyorum,bakıyor...

yavaş yavaş yaklaşıyoruz birbirimize. tam karşı karşıya geldiğimizde önümde diz çöküp ,

" esra, benimle evlenir misin?" diyor. evet türkçe.

inanırsak olur bence.
birinin kafasına tablo geçirmek istiyorum!

kurban çizgi filmlerdeki gibi kafası tablonun ortasından çıkmış yıldızları izlerken,
ben de onun yüzündeki şapşal ifadeye gülmek istiyorum *
anneler günü olmasından mütevellid benimki terim anlamıyla "fantezi" değildir şu anda.
- soframda rakı ve tam yağlı beyaz peynir olsun.
- sürekli rock dinlememe rağmen*, yanımda popstar erkan olsun.
- erkan "annem"i söylesin.
- şarkının sonunda annem kapıdan içeri girsin.
- öpsün beni sarılsın bana.
benim degil de, sözlük yazari olan bir arkadasimin fantazisiydi. benim icin fantazi budur yani. **
simdi arkadas ufak bir kilo problemi yasiyor. otuzbes kilo kadar fazlasi var.

-yaa kizim ne istiyorum biliyor musun?
+ne?
-şöyle tuvalete girsem, otursam klozete, bütün yaglarimi sicsam, zapzayif ciksam.
marilyn manson'dan tainted love eşliğinde aşk yapmak. *
bir gün bende mod olacağım herkese yeni gelişmeleri göndereceğim.
güzel bir masada ve mum ışığında peynir ekmek yemek.
sol frame'e tecavüz etmek istiyorum...
sözlük yazarlarına ait fantezilerdir.
*
herkes dışarıda sıcaktan pişerken klimayı en soğuk dereceye getirip battaniye altında uyumak.
* * *
counter strike oynamayı çok seviyorum. bu yüzden oturdum bütün seslerini değiştirdim. m4a1'e susturucu taktığımda "dikşın dikşın" diye ses çıkarıyorum mesela. kilise'de (cs_italy) piano çalan yerde bergen çalıyor. radyo komutlarında hep dalga duman sesler var. bunun gibi şeyler fantezilerden sayılabilir sanıyorum.

edit: hepsini kendim seslendirdim. silah sesini bile ağzımla yaptım.
(bkz: feriştahtan inciler)
(bkz: kim cattrall)
ile sigara içmek
zaal la bungee jumping yapmak. * *
sabah 5'te dabbe'yi izlemek. * *
Lokantaların camında yazan "yaprak döner" yazılarındaki p harflerini sprey boyayla r harfine dönüştürerek lokantacıları uyuz etmek.