bugün

Awesome threesome with mr. X - faye,..
(bkz: die welle)
12 kızgın adam.
taare zameen par. her çocuk özeldir. çok uzatılmış ama harika biten bir film. boş zamanı olanlara önerilir. zaten aamir khanın Bollywood filmleri hep iyi.
unitirsam fisilda (3 saat once girecek film olmayinca ona giriverdim) normalmis vesselam, izlenesi olmus bos vaki olanlara tavsiye edilir.
yıldızlararası. nolan yine yapmış yapacağını.
içeriği darwinizm ve lucifer subliminalleri üzerine kurulmuş olan.

ve bunu biz zaten size öğütlüyor ve bunun gerçekliğini savunuyoruz msj ı veren filmin son sözü " artık nasıl yaşayacağınızı biliyorsunuz" gibi haspamlık içeriğini saymazsak idare eder bir filmdi.

(bkz: lucy).
Aclik oyunlarinin son serisi.

Not: bunu eksileyen beni bulsun bisi konuscaz.
en son true detective i izledim. şiddetle tavsiye edilir.
2. kere baştan sona izledim, pişman değilim, muhtemelen ilerleyen zamanlarda 3'ü de göreceğim.
Sonsuzluk ve Bir Gün.

akşamüstü bunu izledim üstüne bir de nostalghia çakarım diye düşünüyordum ama uyku çok fena bastırıyor. Kahrolsun sabahlanılmayan geceler.
(bkz: sadece sen)
Güzel bi filmdi. Ibo falan vardi. Takiliyorlardi işte.
Alaycı kus part 1. Olacak her şeyi bilmeme rağmen izkerken taşikardiye girdim.
Andy garcianın kayıp şehir filmi. Kübada che'nin ve castronun şöhretinin gölgesinde kalan halkın çektiği sıkıntıları epeyi uzun bir metrajda anlatmıştır filmde. Çok hüzünlü bir film olmasının yanında enstantaneleriyle sizi kübaya habanaya alır götürür.
(bkz: fake taxi)
en Son esaretin bedeli. bilmem kaçıncı kez izledim. güzel film be. ama bana göre bir Godfather değil.
(bkz: Interstellar)
(bkz: the hunger games mockingjay - part 1)
mandıra filozofu.
star wars 4.
Halam geldi.
yetim öksüz bir çocuğun feryadı.
imdb'nin hakkını verdiği filmlerden.
(bkz: pixote)
Inception .. Leonardo Dicaprio'nun mükemmel eserlerinden biri.
ufuk faciası
azazil:düğüm.
Ask tarifi, seflerin savasi, kizgin adam.
The Young and Prodigious T.S. Spivet