bugün

Bilgisayarıma attırdığım formattan ötürü silinen fotoğraflarıma ağladım sözlük gelmeyin üstüme...
sadece bir gün önce oğlunla oturduğun evinde ertesi gün tek başına oturman.

aynı günün gecesi evladının resmine bakıp hıçkıra hıçkıra ağlaman. ağlayınca mal gibi oluyorum ama yine de ağlamak istiyorum.
bir kedinin annesini bulamayınca nasıl da üzüldüğünü gördüm ve o an. ona ağladım.
ahmet kaya - yüreğim kanıyor
Burakcan Karamanoğlu için ağlamak. Katil Solcu köpeklerin küçücük berkin'in intikamı için masum burakcan karamanoğlu'nu katletmiş olmaları.
dinlerken ağladım.

http://www.youtube.com/watch?v=IzpxZX7rYkA
duygusal olarak her şeyin üst üste geldiği zaman ağlamıştım. Sevgilmden ayrılmıştım en iyi dostumla muhabbetimi kesmiştim, kuzeni hayatımdan çıkarmıştım. Üstüne birde lys'de dibe vurmuştum. O günden sonra eskisi gibi olamadım.
Down-sendromlu Dayım ağlamıştı. Dayanamamıştım bende ağlamıştım.
amcamı kaybettim geçen hafta ona ağladım.
daha ne kadar gerizekalıca davranabileceğime ağladım.
bihterin intihar sahnesinde.
Sevgilimden ayrıldım. Senede bir kere ağlarım o da böyle sikko bi sebebe denk geldi ne yapayım? Üzüldüm.
Özlemekten.
Duvara kafa atma sonucu oluşan acıdan.
soma da cinayet işlenince.
Zeynep'i kaybettiğim zaman.

07-08 eylül 2013.
karı için ağladım. çok sevdiğim bir hatun ölecekti, ölmedi. Allah uzun ömür versin kendisine.
gündüzleri uyuyup, geceleri zombi gibi bilgisayar başında vakit öldürdüğüm günlerin birinde, sabah olmuş ben fark etmeden.
üzerinize afiyet dışarı çıkıp, bir börek alayım. yer yatarım diye düşünüyordum. hay çıkmaz olaydım. güneş ışınlarına temas edince gözler, şelaleden akar gibi, gözlerimden yaşlar akmaya başladı. durduramıyorum amk. gören bu çocuk niye ağlıyor diyecek. siliyorum, siliyorum yok. neyse ben böyle sulugöz bir şekilde börekçiye geldim. siparişi yaptırdım. parayı vericem. dayı demesin mi; bak kardeşim hiç bir kız için değmez üzme canını falan filan bir şeyler zırvaladı. eyvallah dayı dedim ve eve koşarak geldim. o günden sonra arada balkona çıkıp gözlerimi alıştırıyorum. bu da böyle bir anımdır.
sünnetimde diye hatırlıyorum.
Babam ve oğlum izledigimde .
(bkz: acaydim gollarimi gitme diyeydim)
Cuma gecesi. Elde içki arka fonda "haram geceler".

Çok rahatlatıyor adamı. Zehrini dışarı akıttığını hissediyorsun. Hoş vücut hemen geri topluyor onu ivedilikle ya olsun napalım.
Anneannemi kaybettiğim için ağlamıştım. Üzerinden 2 ay geçti, uzun zamandır ağlamadığımı şimdi fark ettim.
cumartesi günü karın ağrısından usanıp allam neden ben diye bikaç saat ağladım. sonra da bi güzel dört saat falan uyumuşum, mis.
galatasaray'ın uefa kupası belgeseli'ni izlediğimde.
çok küçüktüm hatırlamıyorum.

bir soru.