bugün

entry'ler (340)

hayattaki her şeyi eleştirmek

hepsi olmasa da bazıları dışlanmış, sevilmemiş, pek çevresi olmayan insanlardır. istediği hayatı yaşayamadığı için güzel olan herşeyi sırf elde edemediği için küçük görürler. Tabi bu ufak bir kitle için bir çıkarım sadece.

yazarların favori bilgisayar oyunları

Knight online.

dokuzuncu nesilden sonrası siktir olup gitsin

Memnuniyetle gideriz hic onemli degil. Ama bilinmelidir ki bu sozlugu seviyesiz yapan biz yeni nesiller degil eskilerdir. Onlarin kendini begenmislikleri ve actigi gereksiz basliklar goz onundedir. Bizde hata yok mu tabiki var. O da sizi ornek almamiz.

türkçenin yetersiz bir dil olması

Yetersiz degil bence kendimizi ifade etmek icin yeterince kufrumuz var.

knight bagimlisi universiteli

Arkadas cekememezlik midir acaba. Gul gibi oyun yani oynamiyo olabilirsin sevmeyebilirsin de oynayani ve oyunu karalamak niye. Naptilae cz de ks mi attilar town arkasina mi cektiler yani sorununuz ne?

modern insanın en büyük problemi

Android klavyesidir efendim. I yerine i yazdigimizdan hepimiz iplikci nedim gibi konusuyoruz.

gecenin kelimesi

Yatin zibarin ne kelimesiymis gece gece.

en tehlikeli düşman kimdir

Kiz arkadasin erkek kankasi. Hele ki kizla kavgaliysan b*ku yedin.

selfie çubuğu kullanan insan iticiliği

Bugun bi magazanin caminda gordum. "Selfie cubugu 15 TL". Ufak bi sehirde yasadigim icin sasirdim dogrusu. Burda cogu insan daha android telefona yeni yeni geciyo. Az modern olan bi gencler var ama sagolsun buyuklerimiz yenilige pek acik olmadigindan gencler tarafindan yapilan cogu sey hos karsilanmaz. Nyse konumuza donucek olursak iticiligin selfie cubugu kullanilmasindan.kaynaklandigini sanmiyorum. Asil itici olan bunun dozunu kacirmak. Sirf fotograf cekinmek.icin disari cikanlar var. Yapmayin etmeyin hayatinizi yasayin gerisi olur gider zaten.

ahmet kayayı sevmeyenlerin sevdiği şarkıcılar

Insanlarin muzik zevklerine de mi.karisik olduk artik. Ahmet kayayi kotuleyenlerden rahatsiz olanlar ayni seyi baskalarina yapmaktan rahatsizlik duymuyo nedense. Kendini begenmislik sinirlarini asmislar. Once saygi duymayi ogrenin sonra saygi beklersiniz.

bira şişesi biriktirirken polis kolejine girmek

Adi ustunde "ergence". Ne yani insanlar gencken yaptiklari bazi seyler yuzunden iyi bi gelecek temeli atamasin mi.

izmirli kızların verme bahaneleri

Merveler veriyomus onun neyi eksikmis o neden vermesinmis.

kızların erkeklere güvenmeme nedenleri

Kisi kendinden bilirmis isi. Zamaninda ne haltlar yediyse artik karsi cinsi de kendisi gibi biliyo.

ben zaten hemcinslerimle hiç anlaşamam diyen erkek

Bu sozu kime diyo o da onemli.

sözlükteki nickinizi çevrenizden gizliyor musunuz

Nick kelimesinin ne anlama geldigini bilmeyen bi cevrede yasadigimi soylesem.

sözlükteki nickinizi çevrenizden gizliyor musunuz

Nick kelimesinin ne anlama geldigini bilmeyen bi cevrede yasadigimi soylesem.

batı bizim ahlaksızlığımızı alsa

Pardon ama bizim diyebilcemiz bisey yok ki. Tarih boyunca baska kulturlerin etkisinde kaldik ve hep bi yabanci ozentiligi icindeydik. Ahlaksizliklarimiz bizim mi acaba.

bir şişe sodayı fondip yapmak

Aman sabahlar olmasin.

kendini yakan pkk lıyı görünce yapılacaklar

Kokar lan o.

adı mutluluk vs çilek kokusu

At sineği.