bugün

Yazarların en büyük günahlarıdır.

Bendekini unutmak için çok gözyaşı döktüm ben. Hatırlatmayın.
deli sikmiştim 15 yaşında. hoş sonra akıllılarda benim hayatımı sikti ödeştik.
görsel
Bu.
Kumar oynamak!
Dayım bungee jumping yaparken don lastiği bağlayıp ölümüne sebep olmuştum.
Elbette anonim olsam dahi bunu buraya yazacak kudreti bulamıyorum kendimde.
Ama benim en büyük günah olarak gördüğüm bir şey başkası için sıradan bir olay olabilir mi?
En büyük günahım çok güzel olmamdır,allah affetsin.
Dünyaya gelmemdir..

Bu dünyaya nasıl bir cezayım...

Kıyamet alametiyim aq.
hugola kardeşime katılıyorum, söylenemez.
umarım aynı günahı işlememişizdir.
çıplak ata bindim, epey bir dolaştım, yol yaptım, umarım çok yazmamıştır.
onu allah bilir. allah korusun. (allah'ın "a"sı büyük. durduk yere künaha girmeyelim şimdi.)
Kibir ilk olarak Şeytanın günahıdır. Bizler egomuzu putumuz yaptık maalesef. Hem şirk hem kibir. Allah istikamete getirsin
Buna günah değil suç deseydin keşke. inançsiz biri için çok büyük günah dediğin şeyler gayet normal şeyler. Zaten inananlar için genelinin aklına zina gelmiştir. Kendim içinde geçenlerde emniyet kemerimi baglamamistim.
estağfirullah estağfirullah estağfirullah

smme ve summe estagfirullah.

butun bilerek bilmeyerek işlediklerimizden pişmanız affet ya rabbi c.c.
Aklıma dahi gelmeyen listedir. Yine de belirtmek gerekir ki Günah veya allah diye bir şey yoktur.
Çok yalan söylemek.
Kadir gecesinde içki içmiştim. Kandil olduğunu bilmiyordum ama sonuçta ramazan ayıydı ve 3. Kadehten sonra kandil olduğunu öğrenmeme rağmen devam ettim. O günden sonra iki yakam bir araya gelmedi, hiçbir şeyim yolunda gitmedi demek isterdim ama o günden öncesinde de aynıydı. En başından beri sevilmeyen bir kulum ben. Belki de en büyük günahım hayata gelmektir.
Büyük günahlarım var ama burada açıklayamam.
Bazen karşı tarafa kendimden daha fazla değer veriyorum.
Grup seks yapmak.
içimdeki çocuğu öldürdüm.

Kürtaj büyük günah!
iftira atmak ama o zaman çocuktum yeterince aklıma malik değildim.
Kitaplara konu olmamış günahlara kadar hepsini işledim. Evet ben bir günahkarım. Pişmanmıyım? asla. Ya cehennem yoksa?
kendime yaptığım işkenceler.
Arkadan konuşma.