bugün

köpek, kuş, balık bir de ben.
(bkz: hamster)
kendim.
7.6 kg sarman bir kedi*, 16cm boyunda kırmızı yanak su kaplumbağası* ve bir de mavi renk beta*
inşallah yakında hayvanat bahçesini kuruyorum..
Muhabbet kuşu.
4 tane kedi. ****
hep japon balığı besledim ama hepsi öldü gitti. yok kardeş artık balık malık beslemem. insanın içi yanıyo yavvv.
salyangoz. yavrucuğumun hiç sesi çıkmıyor.
balik,kopek.
yemen bukalemunu, singapur kaplumbağası. sürüngenseverlerdenim. çekoslavakyalılaştıramadıklarınızdan da olabilirim.
kedi,bazen hamam bocugu,bazen sivri sinek.
cennet papağanı. şuan kafamın üstünde.
40 lt lik akvaryum camı içinde 8 tane hamam böceği bi tanesi işaret parmağı büyüklüğünde.
3 beyaz 1 sarı kanarya, bir bombay kedi, bir su kaplumbağası ve kendimizi besliyoruz.
bizim evde 40 yıldır hayvan eksik olmamıştır. evin içende kedi dışarıda köpek kedi şu an yok sokakta ki kedi ve köpeklerine bakıyorum.

evin içinde 20 yıl akvaryum balık besledim zevkini aldım. akvaryum olayı da şu an yok. kuş takımından güvercin ve kanarya kuşu hariç. diğer kuşların hepsine baktım. saka- muhabbet- cennet - sultan - ve lori papağanı. hepsine baktıktan sonra yaklaşık olarak 15 yıldır jako papağanı besliyorum. gerçek bir hayvan sever olarak bu işlerle çok uğraşı vermişimdir. kuş olduğu için evde kedi yok bu zevkimi sokak kedilerine bakarak gideriyorum.
(bkz: ben)
rus pekinesi.
3 yaşında bir muhabbet(!) kuşu.
japon balığı.
muhabbet kuşu.
kendimi besliyorum. ciddiyim, çünkü konuşabilen tek bizim ben kaldim. neslim tükeniyor. koruma altına alınmalıyım.
(bkz: maymun) hemde dişi.
evrilik belki güzel bir kız olur diye 3 senedir bekliyorum bakalım.
(bkz: kedi)
(bkz: tavuk)

Şu anda değil ama 92-99 yılları arası 7 yıl evde besledim.
kronolojik olarak:
-sincap
-köpek
-papağan
-balık
-muhabbet kuşu
-kardeşim((: