bugün

bu âna kadar hiç aşık olmadım, nasıl bir his bilmiyorum.
içimdeki fener aşkı bambaşka be sözlük yetmez mi illa bi dişi mi olması gerek ?. hea o da var tabiki onu soruyorsan cevabım evet .aşığım yani .
aşık oldum, güzel oldum, umutlu oldum, benim kadar olmasada o da beni sevdi ama birgün anladımki: o benim değildi.aklı hala uzun süreli bir ilişki yaşadığı ve gizli bir umutla hala içten içe beklediği eski sevgilisindeydi, farkettim, zor olsada hazmettim, bırakmalıyım dedim bıraktım, inat ettim görüşmemeliyim dedim ve onun tüm ısrarlarına rağmen görüşmedim bir daha, unutmalıyım dedim ama unutamadım, mutluyum dedim ve yalandan da olsa mutluymuş gibi yaptım ve o beni gerçekten mutlu sandı.

sonuç: geçiyor tabi herşey bir süre
ve fuzulinin aşk acısından duyduğu mutluluk..
sairin de dedigi gibi "Derinliğine Kimse Sevgili Olamadı" (bkz: Cezmi Ersöz)
itiraf mı haykırış mı bilemem ama ben ona resmen aşığım. (bkz: stillsoon)
sözlük, aşk başıma iş açıyor bir halta yaramıyor bana göre değil aşk.
'aşktan topluyorum eteklerimi'. (bkz: arwen asya)
ben imkansız aşklar için yaratılmışım....
itiraf ediyorum, yalan dostum aşk diye bir şey yok!
aşık mı oldum yoksa sadece öyle mi zannediyorum ayırt edemem bazen.
ilk defa biriyle çıktım o da aldattı daha da kimseyle çıkmadım.
Yüreğime basa basa içimden yar gidiyor...
az önce papuayenigineyeyinegidenadama aşık oldum. babamdan istemesine gerek yok ben kaçarım ona. *
öyle çok seviyorum öyle çok seviyorum ki seni..bugünde değil dünde yaşıyorum şuan..gittim dediğime bakma sende kaldım ben aslen..özlemin nasıl yakıyor bir bilsen bağrımı..ama susacağıma sözüm var sessizliğim bundan..yerin kocaman bu yürekte..ve hep öyle kalacak..
uzun zaman sonra yeniden.. evet tekrar aşık oldum. *
Sevgilim vardı benim tanıştırayım
-?!?
anaa nerde burdaydı
sevgilim, sen seni unuttuğumu sanıp kendini rahatlatıyorsunya şimdi hani alemden aleme gezerken.bense hala kendime kızıyorum çaktırmadan kimselere onu mu sevmek zorundaydım diye. hani sen gamsızsın ya birtanem nolucak en kötüsü ayrılırız derdin ya işte o benim kabusumdu sayende hayatım oldu. hayatım hani yüzünü izlemeye doyamazdım ya ben senin, sahi sen benim yüzümü hatırlıyor msn hala?ama sensizlik değilde aslında canımı acıtan galiba, sen hergün başka yüzlere gülümserken benim seni Allah'a havale etmekten başka seçeneğimin kalmamış olması...

(bkz: gerçekler acıdır o halde biber gerçektir)
her seferinde haklı çıktıklarımdır. seriye bağlamadım bu konuyu. seriye bağlarsak götü kaybederiz reyiz.sakin sakin gidelim diyoruz ondada tiribe biniyorlar. en sonda mevzu motora geçip ve seri üretim yapacağım.*
düdüt:eksilyene burdan öpücüklerimi gönderiyorum.*
araya insanlar girdi.
aylar girdi.
mesafeler vardı zaten.
engel miydi sevmeye?
değildi.
yaraları sarmaya engel olsa da zaman zaman, kanadımdın, kırıldın.
şimdi bu gönül uçamaz oldu.
arkandan bakıp kaldığı yerde çakılı kaldı gözlerim.
seni aradı hep.
seni sordu tanıdıklara.
bir haber, bir selam alırım diye...
bekledi geri gelirsin diye.
başka yollar aradı, tam bu sefer olacak derken, akla geldin ey sevgili...
tutamadı ellerim, bakamadı gözlerim işte...
seni ararım her gittiğim yerde.
kedinin yüzüne her baktığımda bir zamanlar bizimdi bu hayat,
bizimdi gelecek diye düşünürüm hala.
bitmedi sevgili, sevda kalbimde hala kor gibi.
bıraktım şikayet etmeyi,
gel desen koşa koşa gelirim leyla gibi.
özlediğim...
neden bilmiyorum ama ergenlik dönemimi mustafa sandal'a aşık olarak geçirdim. o gün bugündür akıllı bir adam bulamıyorum. nerde manyak orda ben!
çok sevdim, masumane...
çok üzüldüm, olmadıktan sonra ve ardından başkasıyla görünce...
ama çoktan unuttum *.
aşık olamıyorum ne yaptıysam aşık olamıyorum, sorun bendemi karşıma çıkanlardamı bilemiyorum.
söylenememiş kelimelerle doluyum, içim öyle acıyor ve bayramları öyle özlüyorum ki bu aralar... her nefes alışım bayram artık benim. ve aşk, aşk insanı hayvana çeviren tek duygu.öyle güçlü işte...
sözlük aşka inanamıyorum ben lan.
ama böyle içten içe de 'aşk diye bir şey olsa ne güzel olur' da demiyor değilim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar