bugün

Sözlük yazarlarının arabalarının kontak anahtarlarıdır. benimkinde 4 tane halka var. 2013 model audi a6. Canım benim kızgın farlarına kurban olduğumun arabası. Beyaz renk.
vay kardeşim be. audi a6'sı varmış. kızlar verin bu çocuğa arabası var.
benimde simsiyah maaşallah ortasında h var. uzakdoğulu, model olarak lüks sınıftan işte *
o kadar boktan ki anahtarda simge yok. ama araba clio. alın teri değil. bildiğin miras kalacak.
3 halkadır Toyota avensis. açık konuşmak gerekirse baba hediyesidir yoksa ben fakirim.
görsel
BUDUR.
Üstünde audi amblemi olan anahtarımdır.
görsel
Valla bak.
Edit:eksilemeyenle Ortaköyde turlariz vurmayın. mk öldüm lan.
görsel
henüz çalıştırmadığı ibb toplu taşıma aracı görmedim
görsel
görsel
(img:#1685493)

Edit: o eksileyen kişilik, çalışmayan, hazmedememiş, dededen fakir tip.
görsel
görsel
Araç meneviş mavisi 92 model bir doğan l.

Anahtarların birisi kapıyı, diğeri ise bagajı, bir diğeri ise kontağı açıyor. Muhteşem.
Sözlük yazarlarının fakirligini gözler önüne seren anahtarlardir.
Kendileri Cumhurbaşkanımız, başkomutanımız, reis-i cumhur un emriyle yaptırılan görünmez arabadır. O kadar mükemmel bi' teknolojiki anahtar bile görünmez. Şu görseli gören tüm dünya bizi kıskanıyo. Reis biraz alçakgönüllü o yüzden bu über teknolojik felaket fetö avlayan arabayı kimseye duyurmadı. Bazen kendi kendine gidip iki üç fetöcü avladığı bile oluyor.

Not: Anahtarı göremeyen fetöcüdür.

görsel
hadi gençler fotoğrafları çektiyseniz babanıza geri verin anahtarları.
görsel
Hayırsız yazarların anahtarlarıdır.
Bir gün olsun seni eve bırakayım seni işe bırakayım diyen olmadı sağ olun valla.
2 gün önce geçirdiğim trafik kazası sonrasında uzun bir süre olmak üzere babama emanet ettiğim gereç.