bugün

temiz kalpli biri tarafından sevildiğini bilmek.
temiz kalpli birine aşık olmak.
zakkum grubunun iki gün sonra ankara if'te sahne alacak olması. eski erkek arkadaşımı sahnede görmek ve onu hala kıskanmak hoşuma gidiyor işte ne yapayım.
hiç bir şey.
şu anda yağmurun sesini duyuyor olmak.
Hastaliktan kurtulmayi dusunmek.
sevgilimin sabah sabah neşesinin kat ve kat yerinde olmalı, yeterince mutlu olması.

üzen şey hala sabah kahvaltısı yapmadım.*
dönem projemin son rötüşlarını da halletmiş bulunmaktayım. artık karşımda tamamen hatasız ve eksiksiz çalışan bir makinem var. lol all star'ı izledim, güzel bir kahvaltı yaptım ve bu akşam tam 12'de yatakta olacağım. hayatımda güzel giden şeyler var artık. finalleri de atlatırsam bütlere kadar 1 hafta tatil yapacağım, onun planlarını yapıyorum. şimdilik statik denen derse çalışmayı da erteledim.
bu proje sayesinde erasmus kapıları açılacak bana sanırım. emeği geçen herkese buradan da ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. iyiki varsınız.
tatilde olmama rağmen sözlüğe bakmaktan kendimi alamamam.
sevdigim muzigi dinliyor olmam.
bahçedeki şu an tek gölge bankı boş bulup oturmuş olmak ve amy winehouse dinlemek. tabi finalleri düşünmediğim sürece çok mutluyum.
Öpüşme ihtimalinin ortaya çıkması..
Sebepsız.
sınavların iptal olması.
Robot yarısmasında derece almayı dusunmek. Dershane ögretmeni bana yavşayınca A101 deki kasiyerinde yavşadığını hatırlamak.
insanların zayıflamak için yediği tam tahıllı gevreği tatlı niyetine yiyor olmam*
Sevgilimle balkonda kahve, soda, çikolata keyfi yaparken telefonla araba yarışı oynamak. Birimizin sonuncu, diğerimizin birinci olması.
saatlerdir gramatik dinliyor olmak.
mezun olmak.
Evime geldim, uyudum, kahvalti yaptim, dus aldim ve ciktim. Hava serin. Bir iki saat sonra yine evime kavusacagim. Mutluyum.
Akşama şampiyonlar ligi finalinin olması.
integral cozebilmek. Var mi otesi.
sıcak bir duştan sonraki hafif tuzlu ayran.
mükemmel hava, mutsuz olmamı gerektiren bir şey olmaması, ve http://www.youtube.com/watch?v=Ot5VS3WOTQo bu huzur verici şarkı.
http://www.youtube.com/watch?v=pgQBlPgdzY0 sanırım bu. takıldım çıkamıyorum bir türlü..