bugün

saç kurutmak. en nefret ettiğim eylem. "aman be dolaşık olsun ne uğraşıcam" dedirten.
tutarsızlık. küfür ettiğimin insanları.
Erken uyanmak.
Sabahları kendimi whatsapp ifadelerindeki beyaz saçlı yaşlı kadın gibi hissediyorum.
mülaki olduğum kişinin beni anlamamakta ısrar etmesi ve salağa yatması.

bir kaşık suda boğasım gelir.
Sevdiğim kıza "seni seviyorum" dediğimde "biliyorum" şeklinde cevap vermesi, ulan madem biliyorsun sen de beni sevsene.
zaten sinirliydim, dedim ki arkadaşlara kahvaltıyı dışarda yapalım. sanayi sitesinde güzel bir tostçu var. arabaya atladık. ipekyolundan seyir halindeyiz. en sol şeritteyiz, en sağ şeritten yola dahil olan aynanın ne işe yaradığından habersiz saygıdeğer bir arkadaş en sağdan en sola kadar girip bizi sıkıştırarak kazaya sebep verecekti.

onu yakalayıp arabadan indirecek kadar sinirlenmiştim ki, dua etsin tek değildim arkadaşlar mani oldu.

ulan birşeye çok öfkeliyken tüm zıtlıkların beni bulmasından nefret ediyorum.
hangi birini sayayım durumudur. o kadar çok ki. evet.
karafatmalar.
okuduğum romanlara kötü yorum yapılması ve kalemlerimin ödünç adı altında çalınması. Vee tabiki de kül tablası bulunmayan evler.
bilgi sahibi olunmayan bir konuda fikir sahibi olmak.
kapalılara orospu muammelesi yapılması
tecavüze uğrayan kızlarımızın sessiz kalması
çocuk tacizcileri
her şort giyene kaşar yollu vs. denmesi
sifonu çekmeden sıçıp kaçan orospu çocukları
suriyelilerin sınavsız üniversiteye alınacak olması gibi devam ettirilebilir.
sigara içtiğimden dolayı 7/24 penceresi açık bir balkonum var ve son 3 senedir 2 kumru yenisinin gelmesiyle birlikte benim balkona atılan emektar buzdolabımızın üstüne yuva yapıyor,önceki senelerdeki yavruları hayatta tutma çabaları yeterli olamadığından 2 sene boşa geçti ta ki bu seneye kadar. 3 yumurtadan 2 yavru çıktı ve neredeyse 2 aydır bizlerle birlikteler. beni sinirlendiren olaya gelecek olursak ta babamın sanki evcil hayvanmış gibi her fırsatta eline almaya çalışması en sonunda da eline aldığı bir yavruyu pencereden dışarı sallamasıyla beraber bir karganın gözümüzün önünden yavruyu kapması oldu. yani bok mu var? he bok mu var?? akşamda med cezirin finali var,onu izlicekler. dünyanın adaleti bu olsa gerek.
tvde bişey izlerken önüme birinin geçmesi.
işe gitmektir. yeter abi ya. valla artık şartlar iyi olsun maaşı iyi olsun umursamıyorum. sadece istemiyorum gitmeyi.
Beni hiç anlamıyorsun denilmesidir. Ya sen kimsin ki benim anlayıp anlamadığıma karar vereceksin, keyfimin kahyası mısın. Adam gibi anlat da anlayalım o zaman.
insanların, şerefsizliklerini meşru kılmak için onu süslü süslü anlatmaları. Ulan şerefsizsin işte ne anlatıyosun iki saat?
Yalakalık yapmak ve bir işin üstüme yıkılması.
sürekli bana ne yapacağımı söyleyen ve yargılayan insandır.
-karnımın acıkması. 45 kg'cuk bir şey olmama rağmen öküz gibi yemek yiyebiliyorum acıkınca kendimden geçip çok agresif oluyorum.
-saçlarımın bozulması.. o kadar emek veriyorum yapmak için.
-eşyalarımın izinsiz karıştırılması.sonuçta özelim la benim.
-sabah erken uyanmak. kargalar b.knu yemeden niye işe gideriz ki.
-iki yüzlülük aha suratıma gülüpte arkamdan konuşulduğunu duyuyorsam işte ozmn kıyamet kopuyor.
-sofrada ağız mı şapırdatıyor biri o oracıkta ölsün. pislik.
Enayi yerine konmak.
işletilmek...
Kimsenin kalbini kirmayak diye susunca milletin seni korkak sanmasi.

Ama sayip sovunce bazilarinin hatalarini insan icinde dalga geçerek yuzune vurunca sevilen adam oluyorsun.

Sözün özü deveye diken insana siken yaraniyor beyler.
Benim üzerimden prim yapan insanlar + beni birileriyle kıyaslayan insanlar.
el kol şakası.
lol da gang atmayan, jungler.
cs go da klişe atma lan o.ç diyen ergen, diye uzayıp gidebilecek liste.