bugün

entry'ler (77)

ben ardinal bu hesabımı da uçurun

Arkadaşlar ben ardinal.
Son sözümü söylemeden gitmemek için bu hesabım yedekteydi.

Uluya ilk takılmamın üzerinden epey geçti zaman ilerledikçe sözlüğün içinden geçilişine tanıklık ettim modların her şeye sessiz kaldığına da ama burası eskiden arkadaş edindiğim sorduğum sorulara nezaketle cevap aldığım bir yer olarak gönlümde taht kurduğundan yazmasam da geldim okudum oyladım gittim.(çok da matah yazmıyordum biliyorum)

Bugün ebru polatlar +18 başlıklar küfür kıyamet entryler kol gezerken dedim ki “saçmala bakim nolacak”

Telefondan yazdığım için klavyenin üstüne otursam da tuşlara götüm yetmedi kuru götlüyüm azcık.Sonra bir ara telefon ekranı kapandı sonra yüz tanıma yerine götümden tanıdı ve geri açıldı ekran ona biraz canım sıkıldı.Sonra aldım elime vazelini telefonu yavaşça olay yerine iletletirken “sırf ululu kardeşlerimi haksız çıkarmamak için bu kadarı fazla “dedim ve vazgeçtim gayet elimle yazdım.

Rastgele bastım tuşlara ama çılgınlar gibi sonra dedim ki “lan sileyim saçma salak bir şey oldu fikri neşeliydi ama kendisi cidden lise bebesi kıvamında bir başlıktı”

Bir de baktım telefon numarası istiyor sözlük. Yaklaşık olarak 5 senedir ilk defa çaylak olunca anlamadım ilk başta. sonra durumu fark edince buraya geldim modlara son sözümğ söylemek için;

Anketten öteye gidemeyen gün geçtikçe geri giden sözlüğünüzde küfürler saçılırken erotizm bir an bile doruklardan inmezken günlük meme fotoğrafları atılırken karşıt fikre tahammülsüzlük son raddedeyken kişisel olarak neşeli olacağına inandığım bir şeyi(neşeli olmayabilir bir anlık düşüncemdi o) paylaştım anında silmeme fırsat kalmadan çaylak oldum.

Belli bir düzeniniz yok hangi konuda hangi yaptırımı uygulayacağınız sizin keyfinizde gibi duruyor. Bilgi içerikli entry olmayınca mı siliyorsunuz ? Kişisel olarak beğenmediklerinizi mi ? Anketlerin sözlükte yeri yok diyip anketleri mi siliyorsunuz anlamadım .Sözlük kurallarını ben belirlemedim siz belirlediniz ya herkese eşit mesafede yaklaşmalısınız ya da herkese rahat. Ya da kurallarınız değiştiyse ona göre kuralları revize edin ve sunun yazarlara.

Neyse daha uzatmaya gerek yok bu hesabı da ardinali de silik yapınız.
iyi yazmalar kalan dostlara...

baba ile girilen diyaloglar

+Dersler nasıl
-iyi baba şükür
+iyi

22 yıldır bu.

kate upton

Hav hav hav auuuuuu.

31 mart 2016 diyarbakır saldırısı

Allah belanizi versin!!!

selena gomez

görsel

Tum kariyerini bırakıp yeni hayatına da avea hat almakla baslayan masoz kisisi.
Not:resim ona aitmis aq daha ne kaniti.

sihirli annemdeki inanılmaz mantık hatası

Teleskop kullanan avni.Tokatta otursa anlarim da karsi komsun aq niye illa teleskop ?

snapchat

Snapchatteki sacma ifadelerle(ifade mi deniyor kullanmadigim için bilmiyorum ama su agizdan bir seyler cikiyor gözler portluyor ya hah o) cocuklari korkutup aglatan ve bunla eğlenenlerin eğlence anlayisini sikim.

ulu sözlük dizi olsa yazarların muhtemel rolleri

Kukla ile protest öpüşürken 3 saniyeligine arkadan gecen zenci.

35 cm penisle yapılabilecekler

Yarin gel itfaiyede başla koçum.

kadınlara en çok yakışan özellik

Edep,hanımefendilik ve masum bir gülüş cok net

emel ismine akrostiş şiir

Ellerini bana ver yine
Mutluluktan ucualim göklere
Erelim aşka yol verelim kine
Le le le sakine.

bir kadın sekse nasıl davet edilir

Bu seksi bana lütfeder misiniz ?

sözlük yazarlarını sinirlendiren şeyler

Kimsenin kalbini kirmayak diye susunca milletin seni korkak sanmasi.

Ama sayip sovunce bazilarinin hatalarini insan icinde dalga geçerek yuzune vurunca sevilen adam oluyorsun.

Sözün özü deveye diken insana siken yaraniyor beyler.

kızları etkilemek için giyilebilecek ayakkabılar

görsel

bir kürdü nasıl ayırt edersiniz

Bölme işlemini ne kadar hizli yaptığına bakarim dusunmeden aninda boluyorsa tamamdir.

cinsel ilişki sırasında kalp krizinden ölmek

Anlatıyorum beyler toplanin.

Genelde ölenler tansiyon hastasi olup tansiyon ilaci kullanan yasli insanlardir.

Yatakta yaşlılıgi tolere etmek için kullanilan mavi haplar da ayni tansiyon ilaçları gibi tansiyonu düşürüyor.

Hem tansiyon ilacinin hem de mavi haplarin tansiyon düşürücü etkisi bir araya gelince de aşırı hipotansiyondan ölüm meydana geliyor.

Not:bunu tansiyon ilacinizi kullanmayin ki sevisesiniz diye demedim ha aman.Saglik öncelik her zaman.

kızlara yakışmayan davranış şekilleri

Dar paça adidas esofman altiyla, sakiz çiğnerken kisnercesine kahkaha atmalari da unutulmamali..

fuck buddy ne lan

Rambo body i ters giyince 'hassktr ters giydik lan' anlamina gelen bir söz obegi.

milyonlarin bacisi

Milyonlarin bacisi diyor ayaginiza geldi diyor asiri seksi baci diyor ücretsiz diyor siz de nasiplenin diyor.

Bacim toey kiskiskiskis yavas sssssss.

en iğrenç seks anısı

iğrenç olan anidan ziyade arkadasin aq mundarlari.

Bok yoluna kelkinirken ne dusundu acaba agzindan sictigini falan mi ?