bugün

-karşı komşum olan kızlardan yemek veya kek gelmesi.

-sevdiğin insanı görmek.

-halısahada ev arkadaşına 7 gol atmak.

-peste tüm arkadaşlarını yenmek.

-babamın para yatırması.
zafer, Ev, Yakın Arkadaşlar, Nakit para.
herhangi bir insandan duyulan sıcacık samimi bir merhaba, sabahları sıcacık ekmeğin yarılması sonucu ortaya çıkan buğu ve ekmeğin sıcacık kokusu, film izlerken yanında eşlik eden nescafe bir de gelecek güzel günleri düşünmek.
yalnız olmak beni mutlu eder. ilginçtir, yeterince yalnız kalırsam da mutsuz oluyorum.
yalnız olmak beni mutlu eder. ilginçtir, yeterince yalnız kalırsam da mutsuz oluyorum.
onları kafamda büyütüp büyütüp hayatımın merkezinden de taşacak kadar hayatımın her alanına yaymak istediklerimdir.
(bkz: mutlu olmanın sırları)
partilere katılmak,yapmaya çalıştığım işlerde kabiliyetli ve başarılı olduğumu görmek. yardımımı bekleyen herkese ihtiyaç duyduklarında ulaşabilmek, sıkıntılarını dinlemek. psikolog mu olsaydım ki. herkesin kahramanı olmak istiyorum ben.
sevgiliyle uzun uzun güneşin batışını izlemek.
iyilik yapmak.
kadıköy de bir tur atmak.
nutella.
Onun yanimda olmasi, sesini duymak, gulumsemesini gormek, mutlu oldugunu bilmek.
not: ona asik degilim, hepsi gecti.
nerden geldiğini anlayamadığım bir kazım koyuncu türküsünü duymak. sokakta yürürken herhangi bir yerde çalan, tulum sesi.
gerçekten öyle bir seviniyorum ki, bir gün dinleyen kişiye çok teşekkür ederim diyip çıkacağım.
akşam saati yorgun eve dönerken araba camında gördüğüm mustafa kemal atatürk imzası.
sevilmek ve aradığın bir şeyi (kıyafet, kitap, oyun vs.) beklediğinden daha ucuza bulmak.
ufacık şeyler. *
söz konusu "yazarları mutlu eden şeyler" olunca, sözlükle ilgili bir şeylerin mutlu etmesi gerekirmiş hissiyle yazacak olursam:

-nickaltıma methiye olmasa da güzel şeyler yazıldığında ben çok mutlu oluyorum sözlük. valla bak. denemesi bedava. *
şimdi arasa çok mutlu olurdum mesela.
insanlar gülüyordu de,trende vapurda otobüste, yalan da olsa hoşuma gidiyor söyle.. Hep kahır.
platonik olarak sevdiğiniz kişinin size bakarak gülümsemesi.
durup dururken hic beklemedigin birinden arkadasca da olsa seni seviyorum cumlesini duymak.
Kimsenin cozemedigi bi soruyu cozup, nasil yaptin denilince ya ben bunu kendi yonetemlerimle yaptim, anlatsam anlamazsin demek.
saclarimi alnıma bes parmak mesafede tepeden toplamak.
resim çizebilmek, şarkı söyleyebilmek ve değişmek, gelişmek. yani daha iyi resim çizebilmek ve sesimin daha da güzelleşmesi. ses aralığımın genişlediğinin farkına varabilmem. yeni enstrümanlara ilgimin olması. ve tiyatro!
yazı yazmak.
Nutella diyebilirim. galiba çikolatasından kaynaklanıyor, ama yerken de ayrı bir haz alıyorum aslında bi nevi sevişmek gibi de denebilir mini orgazm.
level atlamak , sınavdan 45 almak , dersın bos olması , beden dersi vs. şeylerdir.