bugün

güzel olduğunu düşündüğünüz bir entry ya hiç oylanmaz ya da eksi oylanır.
açacağınız başlık çoktan açılmış, yazacağınız enrty de zaten çoktan yazılmıştır.
mağazalar indirim sezonundayken beğendiğiniz kıyafetin asla bedeninize göre olanı kalmaz.
yeni aldığın bir oyun cdsinin çalışıp çalışmama olasılığı yolda onunla ilgili kurduğun hayallerle ters orantılıdır.
kulakliginizin* kablosu -ne kadar duzgun koyarsaniz koyun- her defasinda dugumlenir. bu kural sarj aletleri ve sac kurutma makinalari icin de gecerlidir.
hoşlandığınız kızın kesinlikle sevgilisi vardır.
günde max. 5 aracın geçtiği bir sokağa yaya olarak girerseniz, max. 2 sn sonra arkanızdan homurtulu bir sesin yaklaştığını duyarsınız.
herhangi bir değere bok atma cesareti karmanıza artı puan olarak geri dönmez.
bir birayı beğenip de ikinci kere alırsınız, ama bu sefer nedense aynı bira bok gibi çıkar.
sözlüğün murphy yasaları diye başlık açmayı düşündüğünüz zaman, bir de: "ulan bak orijinal bişey buldum. dur ben buna bir sürü şey yazarım... iyi iyi" diye içinizden geçirdiyseniz;

sözlük yazarlarından murphy yasaları sizi karşılar efendim.

dolayısıyla kural 3487: orijinal bulduğunuz, düşününce çok hoşunuza gidecek türden bir başlık daha önce muhakkak açılmıştır. sizin açtığınız başlıklara ise kimse rağbet etmez.

tespit yapacağım derken kendimi tespitin içinde buldum.

bi hoş oldum.
yakınlardaki bir arabanın klaksonu alakasız bir şekilde çalıyorsa, 'kim bu gerizekalı?' diye düşünüp boşuna sinirlenmeyin. arabanın içinde babası ya da annesini bekleyen bir ufaklık vardır ve canı sıkılmışır. öylesine basar klaksona..
sunumunuz var ve sesinizi iyi kullanmanız gerekiyorsa, sunumunuzun olacağı gün bademcikleriniz şişer.
tuvalette sicmak uzereyken illa ki misafirler gelir. tuvalet de salonun yaninda olmalidir mutlaka.
sevgilinizle kavgalıysanız, mesajlaşmıyorsanız ve aniden mesaj geliyorsa, o mesajı atan alakasız bi arkadaşınızdır.
iddaa oynamış ve son maça kalmışsanız, o son maç 1.10'luk orana da sahip olsa muhakkak batar.