bugün

ne yazsam bilmem ki değildir heralde ya aksi olmasını canı gönülden bekliyor ve istiyorum .
Bir tek sisman ve cirkin mi! Ayni zamanda sivilceli ve gozlukludurler.

Allahimmmm sen bu mallardan bizi koru. Net.
sözlük kızlarından pas alamamış abazanov feryadı.
sözlükte kız olduğunu öngören tespit.

napak inanak mı panpa ?
Aslında hiç kız olmadığı için yanlış önermedir. (bkz: Harun abi)
(bkz: genelleme)
Eksik önermedir. Kimisini anlatmaya şişman ve çirkin tabirleri yetmez; ahlaksız,narsist, histerik ve kıskançta eklenmelidir.
(bkz: sazan avı)

yooo hayır bak ben öyle değilim" mesajı bekleyen erkek yazarların, ilgi çekmek için entry girdikleri boş başlık.
sözlükten kaç kızı canlı gördün de tespit yapıyorsun diye sorarlar adama. haa bir de aynaya baksana sendeki türk kası değil mi?

şişman ya da değil, çirkin ya da değil, yazar olmaya engel mi? sözlük sitesini çöpçatan sitesi ile karıştırmak bu olsa gerek.
sana ne kim neyse ne?
hayır ben güzelim diye atlayacak sözlük sazanlarını ortaya çıkaran av başlığı. yaban tv belgesel çekmiştir bu mevzu üzerine.
sadece bi tanesiyle yüzyüze tanışıklığım var. o da bu genellemeye uyuyor.
ama hepsi öyle değil tabiki genellemeye uymayıp taş gibi olanlar da vardır içimizde.
evde kalmış erkek iftirası.
haklı önerme, bir tanesinin de göbeği olmasın. *
Kulliyen yalandır. Allah çarpardır.
Hepsi değilse de yüzde doksan oranında böyledir. Aksini iddia eden kanıtla gelsin. (Olta sallanıyor ama du bakalım ne çıkacak)*
gerçekler acımasızdır.
yanlış tespittir. kendini ifşa etmeyen gerçekten hem güzelliğin hem zekanın aynı bünyede toplandığı kızlar var.
Çirkinliği bilemem kime göre neye göre de şişman olayını bozacak yazar hanım biliyorum.
172 boya 57 kilo imiş kendisi. isim vermemem konusunda ısrarcı.
yalandır. yanlış tespittir. çirkin yada kilo durumu fazla olan olabilir ama görecelidir bu işler. ne diyordum ben, meraba kızlar. taytsız olanlar lütfen.
Tüüüü allah ın cezaları...
200 kiloyla balık etli olduğumu savunuyorum oysa ben yoksa... yoksa...
Gerçeklerle yüzleşmiş kızdır.
Gidip mantı yiyeyim. Sanırım depresyondayım.
Şişmanını geç ama çirkin olmasina katilirim.

cirkinlik sadece fiziksel bir olay degildir. Insanin kalbi cirkin olmamali.

burda bu kadar abaza arasinda hala inatla entry giren gunun bilmem kac saatinde cinsellik basligi okuyan kizdan ne hayir gelir amk.

zaten gobekleri bira gobegi gibi sismanlik ayri olay.
bacaklari itici carpik. Bu degilse bile selulitleri var cogunun.

zaten sivilceli gotleri kac bin feetlerde bilinmiyor.

Hepsi ayri vaka yani. Siktiredilesiler.
sosyal hayatta istediği ilgi bulamayan bu ezik kızlarımızın şansını kendisini saklayabileceği mecralarda denemesiyle ortaya çıkan durumdur. sözlük erkeklerinin hatta yurdumuz erkeklerinin abazalığı düşünülünce bu şişman ve çirkin kevaşeler bu tür mecralarda oldukça ego tatmini yapma imkanı bulurlar.
Doğrudur. Örneğin ben.
Yalan olan türkiye gerçeğidir.
hepsinin babası sözlük yazarıdır.
Kütüğüne mi baktın ulan alayının.