bugün

Bu gece lordun fotosundaki emzikli bebek hatırına laf sokmayacağım fotolardırlar.
(bkz: bim poşeti)
Üff bunun da yüzü eskidi hiç kıpırdamıyor artık amk.
Tamam abla araba kullanıyorsun gözümüze sokma. Bizde 30 bin lirayı denkleştirince alacaz. Benzinde 7 lira olmuş yav. Bak gene streslendim.
Araba sanırım 2016-17 clio.
Muhtemeldir, rengi de beyaz.

Şirketin mi yohusam?
(bkz: Adnan oktar cemaati uludağ sözlük yerleşkesi)
görsel
görsel
Üff boş yapıyorsunuz.
görsel
Buradan memelere selamlarimi iletiyorum.
yine müşteri arıyorlar azizim..

yok ya yine en iyi piyemses anasını satayım..
Misaki mei çok sevimliymiş.
Bizımlasın...
(#39746432)

Sözlüğe fotoğrafını atanları istisnasız eksilerdim fakat yukaridaki misaki meii nickli yazar kardeşimizi eksilemeye kıyamadım. Sözlük ortalamasına göre çok masum duruyor. Anlaşılan sözlük olayını kavrayamamış, herkes atıyor diye o da atmak istemiş.

Ama dikkat etmesini öneririm. Sana bir şey göstereceğim diyen amcalardan uzak dursun. Sözlük meriç ve orospu çocuğu kaynıyor. Gelen mesajların, iltifatların sadece ona gelmediğini unutmasın. istisnalar elbet olabilir ama bunlar kaideyi bozmaz.
Genelde en masum en efendi görünenlerde sinsilik olur. Ayrıca foto fake muhtemelen. Japonca misaki popüler bir kız ismi. Kadın da hafif japona benziyor.
görsel
helllaaaaam, başlıkta kız diyor

aşağısı traverten dolu

okuma yazma bilmeyenler

nasıl yazar olabiliyor

anlayamıyorum

bir de kahırlı bacı yok.

bilen var mı ?

ne oldu buna.
hexa oraya buraya foto atacagina aha basligina at. sonra "vay efendim notron yildizlari ve super nova yildizlari basligina foto attim diye benle kafa yapmislar" demezsin.
Anm sen kimin kızısın bakim.
(bkz: şaka maka sözlükte 30luk ablaların fink atması)
Cesur kizlardir. Pisiriklar yerine her zaman tercih sebebidir.
görsel
gecenin üç buçuğunda kimse ilgilenmez senle ablacım.
Angeline jolinin hık demiş burnundan düşmüş.
Bir ton boya ile anca eli yüzü düzgün seviyesine gelebilen fotoğraflardır.