hani türk kızları güzeldi amk.
bugün de kustuk şükür.
bu fotoğraflar mütüş fotoğraflarımı atmama zorluyor ama size küstüm paylaşmayacağım.
çünkü eksiliyorsunuz kıskançlaaar.
Sana burdan ekmek çıkmaz diyecektim.. Aşağı doğru indikçe ekmek vermek isteyenin çok olduğunu fark ettim.
Hık!
Subhanallah ibretlik!
Allahtan snapchat filtreleri var yahu dedirten fotoğraflar.
içine kaçtı hala çıkmadı. Çıkarsa editlerim.
görsel
Gene mi yaaa
görsel
(Pardon sözlük kedilerinin fotoğraflarıyla karışmış)
(bkz: fotoğrafından bakire olduğu anlaşılan tipler)

geberin
lan şuraya kedi köpek fotoğrafı ya da karikatür atanlara aşırı kıl oluyorum. komik değilsiniz gerizekalılar bırakın da gerçekten fotoğrafını atacak cici hanım kızlarımıza odaklanalım, abuk subuk insanlarsınız be.

şimdiye dek 1 tane bile güzelmiş dediğimin olmadığı fotoğraflardır.
Bir takım fotoğraflardır.

Kadın mı? Hani nerde??
görsel
görsel
görsel
Böbrekleri nerde lan bunların.
görsel
senin yüzüne n'olmuş ya?
görsel
görsel
açık oyla beğendiğim fotoğraflardır.

özgüveniniz yükselsin, götünüz kalksın biraz. vermeyin bu ibnelere.

geberin.
gerçekten de olan fotoğraflar.
buralar hep dalga muhabbet sanırdım. meğer kızlar gerçekten de kendi fotoğraflarını koyuyormuş.
kızlar afedersiniz ama siz delirdiniz mi? burası sözlük yahu. burası bu kadar işte.
ilgi eksikliği desem, sosyal medyadan baya ilgi alırsınız bu fotoğraflarla. sözlükte farkedilme isteği desem, yaz geç. fotoğrafına gösterilecekse ilgi sosyal medyandan ne farkı kalıyor burasının. yapmayın kızlar ya. kendinize gelin.
görsel
ben demek kedim demek.
Edit: Elimden kaçmaya çalışıyordu o kadar. Biraz suratsız olduğu doğrudur. Ama hala bizden daha güzel.
bu başlıkta kadından çok erkek bulunması *
Senin gibi güzel bir yerin bu saatlerde bu kızlarda işi ne. Repliğini akla getirmiş fotoğraflardır.
Kusura bakmayın ama buraya fotoğraf atacak kadar salak olamazsınız. instagramınız yok mu oraya atın.

ilgiye aç kişilerin paylaşacağı gereksiz fotoğraflardır.