bugün

Ekmek arasi, kasarli yumurta yumurtali kasar felan.
Bezelye
Makarna
Menemen
Sucuklu yumurta
Kaşarlı yumurta
Haşlanmış yumurta
Patates kızartması
Patates haşlaması

Ayni zamanda hamur da yogurabiliyom. izmirde güne de katilabilirim. Saygılar...
un helvası.
un kurabiyesi
tarçınlı kurabiye
cheesecake
sütlü irmik tatlısı
ıspanaklı pasta.
Makarna, yumurtayla yapılan şeyler falan, Pizza, patates kızartması, kısır (anneme yaparken öğrendiydim). Acayip sigara böreği yaparım bi de.
Bütün yemekleri yapmayı biliyorum.
Öğrenci evinde kalmışlığım yok ama yurtta çok kaldım.
domatesli makarna, domatessiz makarna, peynirli makarna, peynirsiz makarna, domatesli ve peynirli makarna. Makarna.
Patatesli tavuk biraz salça yağ oldu sana öğrenci yemeği...yanına bir de tereyağlı pilav...
Bildiğiniz bütün yemekler ve bilmediğiniz çoğu yemek.
envai çeşit bilirim, türk mutfağına hakimim az biraz da yabancı mutfaklar, seviyorum yemek yapmayı aşcı değilim.
patates haşlaması. beni alacak kız aç kalmaz . evet
ilginçtir hepsini yapabiliyorum.
fajitam meşhur. ciddi.
sakatat dışında hepsini öğrendim, yaptım zamanında. zevklidir de tavsiye edilir.
çok şekle takılmazsanız, yapamadığım yemek yoktur.
Yani şimdi salata mı diyim, makarna mı diyim bilemiyorum.
Google oldukça bilmediğim yemek yoktur diyebilirim. Çoğu yemeği Türkiye ortalamasının üzerinde yapabilirim Ancak yağ oranı biraz fazla oluyor. Galiba ustalikta o kısımda devreye giriyor.
görsel
mükümmel yumurta kırarım, ekmek arası domates peynirlerim de meşhurdur, domates ve peynirin oranını en iyi tadı verecek şekilde ayarlayabilirim.
Menemen (melemen)
Milföy börek
Yanmış makarna
Sucuklu yumurta
Yumurtalı sucuk
Sucuksuz yumurta
Yumurta
Sucuk
29 yaşındaysan ve bekarsan oluyor arada.
görsel
tavada yumurta.
Sanayi pilavı.
makarna, pirinç pilavı, bulgur pilavı, fırında patatesli köfte, biber dolması, kuru fasulye, patates ve biber kızartması, patlıcan musakka.

kısır yapmasını bile öğrendim anasını satayım.