bugün

entry'ler (561)

grup yorum türkiye nin metallicasıdır

(bkz: hassektör)

15 temmuz 2016 darbe girişimi

Beyinsiz bir cemaat güruhunun haince girişimi. O kadar yerleşmiş olmalarına rağmen bu hainlik girişimlerinde bu kadar beceriksiz ve aptal olmaları gerçekten çok komik. Bu kadar aptal olup da devletin her kademesine nasıl yerleşebilmişler diye düşünüyor insan bazen. Sonuç olarak zarar gören millet ve devlet oldu. 15 temmuz 2016da cemaat oluşumlarının bu devletin kanserli hücreleri olduğunu bir kez daha canlı bir şekilde gördük. Bu adi güruh yüz binlerce hatta milyonlarca vatandaşın hakkına girdi, binlercesinin canına kast etti. Yükselen başka herhangi bir cemaat de benzer hareketlere kalkışacak.

makyaj sevmeyen erkek

Doğal güzelliği takdir eden erkektir.

türk kızı neden hafif göbekli erkek seviyor

Kompleksli kadın yazarların toplandığı başlık. Seçenek çok, sizi ne yapalım arkadaşlar çok da şey yapmayın. Ben sevmiyorum şöyle olmasın böyle olsun diye yazıp yorulmuşlar bir de.

kedi çocuklarım için çok acil 100 tl arıyorum

Topladığı parayla kendine bir çift meme yaptıracak abla beyanı.

aniden ilgiyi kesen kadın

ilgisini, bulduğu başka birine yöneltmiştir. Çok takılmayın siz de başkasına yönelin.

üstteki yazarın mesleğini tahmin etme

Kağıtçı.

2017den kim kaldı

Eski bir yazar çığlığı. Güzel anılar, tinychat toplantıları, sabahlara kadar muhabbet. Şimdi ne eski yazarlar kalmış ne de format. Kendimi evrene çağrı yapan optimus prime gibi hissediyorum. I am asik pikachu, and i send this message to any surviving autobots(eski yazarlar) taking refuge among the stars. We are here. We are waiting.

hashaskadkadred

Eski krallardan. Old ulucuların gözleri yaşlı.

türk kızı neden hafif göbekli erkek seviyor

Özgüvensizlik. Sporcu, bakımlı, ilgi görme potansiyeli olan erkegi ellerinde tutamamaktan korkuyorlar. Sporcu bir erkek her ortamda dikkat çeker. Geniş kalçalı ince belli kadınlar nasıl bir erkeğin hoşuna gidiyor ise geniş omuzlar, güclü, atletik bir vücut da kadınların hoşuna gider. Ayrıca bütün kompleksli kadın yazarların toplandığı başlık. Sanırsın kaslı erkekler de kapılarında yatıyor. Ahaha siz sevmeyin lütfen.

2 mart 2022 fahrettin koca açıklamaları

Çirkinler maske takmaya devam etsin demiştir.

arkadaşlar 1 kg fındık yedim ne yapabilirim

Takribi 6500 kalori almış yazar beyanı. Bol su iç parmak at kus bence.

boşanmaların temel sebebi

Önüne gelen ile sanki arkadan kovalayan varmışcasına hızlıca evlenmek.

en yakındaki kitabın 88 ci sayfasındaki 1 ci cümle

adem ve havvanın tanrı katından düşmesiyle düştü insanlık.
selamlar ve saygılar, sayın hocam porf. dr. ayhan aydın.

sigara

insanın zor zaman dostu, mutlu zaman arkadaşı. en büyük düşmanı. hep yanında elinin altında fakat sana en büyük zararı veriyor.

the young pope

hangisi daha güzel, aşkım?
kaybedilmiş aşk mı, bulunan aşk mı?
bana gülme aşkım, biliyorum, aşka geldiğinde saf ve çekingenim;
bir pop şarkısından fırlamış sorular soruyorum.
bu şüphe beni kahrediyor ve tüketiyor, aşkım;
bulmak mı, kaybetmek mi?
çevremdeki insanlar hep bir hasret içerisinde
kayıp mı ettiler, buldular mı? bilemiyorum.
bir öksüz bilemez bunu. öksüzün ilk aşkı yoktur.
anne ve baba sevgisi eksiktir. çekingenliği ve saflığının kaynağı budur.
kaliforniyadaki o ıssız kumsalda bana demiştin ki:
''bacaklarıma dokunabilirsin.''
ama ben dokunmadım. işte aşkım, o; kaybedilmiş aşktı.
bu yüzden o günden beri merak ederim; nerelerdesin? şimdi neredesin?
sen, boşa harcanmış gençliğimin parlak ışığı
kayıp mı ettin? yoksa buldun mu?
bilmiyorum, asla da bilemeyeceğim.
adını bile hatırlayamıyorum, aşkım. ve cevabı da bilmiyorum.
ama cevabı şöyle hayal etmek istiyorum.
nihayetinde, aşkım, seçeneğimiz yok.
bulmak zorundayız.
-
mükemmel ötesi dizi. şaheser.

madame bovary

aşkı ve çeşitli tutkuları kitaplardan öğrendiği şekilde bekleyen, evlenince bunları okuduğu şekilde hissedemeyen, doyumsuz, büyük zenginlikler arzusu ile yanıp tutuşan bir kadının hikayesi. doktor kocasıyla orta halli bir hayat sürse de kendini insanlardan, kocasından dahi üstün görmeye başlıyor, burjuvalara özenmeye başlıyor, takıyor takıştırıyor giyiniyor falan, düşeslerin ihtişamlı hayatına imreniyor, öyle bir hayatı olmadığı için sürekli isyan ediyor. farklı duyguların peşinde başka erkeklerle ilişkiler yaşamaya kadar ilerliyor. yazar karakteri nakış nakış işlemiş, çevrenizde böyle veya tam böyle olmasa da kısmen böyle insanlar görmeniz mümkün. çevrenizdeki kadınları oturup biraz inceleyin, konuşmalarını dinleyin, arzularını sorun. hissedeceksiniz. ayrıca kitapta cok uzun betimlemeler var, bir başlıyor böyle 2 3 sayfa ortamı, çevreyi betimliyor falan. sonuç olarak okuması keyifli.

426 kilo ağırlık kaldıran adam

rus strongman müsabıkı Mikhail Shivlyakov'dur. videoda deadlift yakmakta. güçlü olsa da dünyanın en güçlüsü değil. eddie hall, thor bjornnson gibi herifler var. ben bu adamın yarısı kadar sayılırım, o 130kg ben ise 75 kgyim. ben de 250 kg kaldırabiliyorum. hedef bir gün 300+.

sözlük yazarlarının kedileri

instagram hesabı bile var. @bademthecutecat takip ediniz.

mustafa kemal atatürk

Bir osmanlı subayıyken de, cumhuriyet lideriyken de milletine büyük hizmetlerde bulunmuş ve benliğini hatırlatmış; sözleri, yazıları, davranışları ve aksiyonları ile sağlam bir Türk milliyetçisi olduğu bariz ortada olan büyük Türk lideri.