bugün

ilk defa birini kıskanmıştır.
Ben evimin erkeğiyim.
Nasil ilgimizi çektin meme fotosu mu attin.
bir kezbanda burda...
Kahır ekseriyette düzgün arkadaslardir. 15 yaşındaki eli penisinde elemanlara da kızmayın onlar da bir gün büyüyecek olgunlaşarak hayatin seksten ibaret olmadığını kadınlardan çok daha önemli şeyler olduğunu öğrenecekler vesselam.
Abla sinirlenmiş galiba. Tavşan dağa küsmüş dağda çokta fifi demiş.
içlerinde çilekli milkshake içenler mevcut.

Dikkat edin.
Nasi komik bu kız ya.. çok düşündün mu ufaklık bunu?
Türkiye'nin geri kalan diğer erkekleri gibi abaza ve düşüncesizler. Şu başlıklar bazen gerçekten midemi bulandırıyor.
(bkz: vurduruyordur)
görsel
Buram buram tasak kokan erkeklerdir. Yigit sözlük yazarları çıkın ortaua da alem erkek görsün.
Umut sarı kaya tipi mutsuzluk tanımlarından yola çıkılırsa en arka iki dişin arasına sıkışan et siniri gibi erkeklerdir.
Çoğu boşta gezen kaldırım mühendisleridir.
hepsi abaza ben dahil.
çok uğraştınız mı bunu yapmaya?
en çirkinleri olarak yerimi aldığımdır. tipsizlik zor arkadaşlar. allah kimsenin başına vermesin. çekmeyen bilemez.
görsel
Çoğunlukla ırkçı, faşist ve beyinsiz erkeklerdir.
Bunlar kendini çok övüyor yok şöyleyiz yok böyleyiz diye de e o zaman bizim sokakta gördüklerimiz kim?
Anlayabilmiş değilim.
hepsi sarışın, 1.90 boyda, mavi gözlü ve kaslıdır. ha buraya dh forumdan transfer edilmişlerdir.
görsel

benim toros ile gittiğimiz piknikten. diğer 4 arkadaşın nickleri bende saklı.
Çok düşüncelidirler.

görsel
sözlük erkeklerinin sözcüsü olarak konuşuyorum.

sözlüğü siklemiyoruz. başlıklarımız oldukça serkeş çünkü dilimiz dışarda el kol sallaya sallaya entry giriyoruz çünkü kendimizi tyler durden gibi hissediyoruz. çünkü burası bizim geceleri kinimizi, duygumuzu, libidomuzu, kıskançlığımızı döktüğümüz dövüş kulübümüz. hee siz kızlarda sözlüğün renklerisiniz. olursanız renk katıyorsunuz olmazsanız siyah beyazla idare ediyoruz.
Yakışıklı adamlardır.