bugün

çok afedersiniz türkiye'dir.

dünyanın her köşesinde büyük organizasyonlarla yapılan, geniş kitlelere başka başka insanlarla seks imkanı sunan bu benzersiz fantastik oluşumun türkiye gibi yobazımtrak bir ülkede sapıklık sayılması kadar normal bir şey yok.

bir keresinde isveçli kız arkadaşımla bu olayı bir de türkiye'de deneme konusunda münazara yaptık. ona her ne kadar bu ülkenin geri kafalı ve dinci kafa yapısına sahip olduğunu anlatsam da ısrarından vazgeçmeyerek türkiye kararını değiştirmedi.

bakalım uygun bir çift bulursak hayırlısıyla.
türkiye'dir. zaten sapıklıktır da.

+9 gavatlık taşı satılır. alıcılar yukarı ile irtibata geçsin.
Pezevenkliğin modern adıdır. Türkiyede binlerce swinger Çift vardır.
gavatlığı fantastik bulan troll beyanı.
türkiye'de eş erkeğin namusudur sen namusunu başkasına verirsen bu hayatta neyin kalmış olur ki...
dinle bir alakası yoktur bu alelen gavatlıktır.
Pezevenk abiler tarafından hoş karşılanmayan ilişki şeysi.
yazarın karısını beklediğimiz ülkedir. *

(bkz: karınızı başka erkeklere sunmanın zevkini yaşayın)
Googledan baktım öğrendim demiyo da isviçreli kız arkadaşımla münazara yaptım diyen ergen düşüncesi.
Büyüyünce ailecek annenle abinle kız kardeşinle yengelerinle eniştelerinle yaparsınız.
(bkz: abi yenge de erik gibiymiş kütür kütür)
Insani degerleri olan Her ulke.
izmir hariç türkiye'dir. zaten izmir daha çok yunan köyü gibidir.
Modernizmin ve onun dayattığı bu sistemin getirdiği sapıklık anlayışını bize ilericilikmiş gibi anlatan kişilerin de bulunduğu özgür bir ülke olan Türkiye' dir. Neymiş; sapıklık değilmiş, damacana mikenler ile, ördeğe tecavüz edenler varken marjinal değilmiş...
Hadiyin canım oradan; karınızı, kızını pazarlamak için sebep arıyorsanız şayet swinger olayını kamufle etmeyin.

(bkz: Avrupa nın iyi yanlarını almak)
(bkz: Karını da al git)
Karşına hewalin biri çıksında göreyim ben senin swingerini.
Ne midesiz insanlarsınız AMK. Bunun adı resmen o.... Çocukluğu.

Edit: gavatlar eksilemiş.
Ya ne olacaktı? Yemin ederim midem bulandı, insanlıktan iğrendim.
Sapıklık demek az bile gelir.
bazıları swinger konusunu, singer dikiş makinası sanıyor...