bugün

Evde check-in yapacak zekaya sahip olan arkadaşlarım kullanıyor. (bkz: canım ben almıyim)
Yerel bir uygulama standardındadır benim için.

Arkadaş bu uygulamayı avrupa da kimse sallamıyor yada bana denk gelmedi.

Geçenlerde söylemesi ayıp çok popüler bir yerde check in yapayım dedim. An itibariyle 4 kişi check in yapmış şezlong bulmak için milletin bir birini yediği bir beach clup tarzı bir yer düşünün.

Sonrasında tabi acı gerçek ortaya çıktı check in yapanların üçüde türktü.

Sonrasında başka yerlerdede denedim pes etmedim sonuç yine hüsran.
Nasıl karı-kız düşürüldüğünü merak ettiğim uygulama. Aynı zamanda foursquare ın ye adıdır. Çok saçma amınakoyim. Sen foursquare'ın adını swarm yap sonra başka bi uygulama çıkar ve adına foursquare koy. Ulan ikisi de anlamsız zaten. Yenisine swarm desen ya. (bkz: Derdini sikeyim butonu)
Popüler uygulama Swarm'da en çok check-in yapan ülke Türkiye olarak açıklandı.
neden swarm kullanmıyorum biliyor musun ? hala bıraktığın yerdeyim çünkü.

yak yak yak...
ezik turnusolü.

bana ne kim nerede kiminle arkadaşlar, ısrar etmeyin kullanmayacağım.
düşmüyor anasını satıyım.
çık dışarı çık.
forsquare iken daha güzel olan uygulama. kesinlikle sonra işin içine etmişlerdi. gps ve tavsiye olayı için ayrı bir program daha indirmek gerekiyordu. her neyse, bir süre sonra bu uygulamayı kullanmada amaç bulamadığımdan silmiştim.
Gereksiz bir uygulama. Yükleyip çok kullanmadan silmiştim. Eksikliğini zerre hissetmedim. (bkz: pişman değilim)
Scorp snapchat swarm gereksiz üçlüsünden bir sosyal uygulama.
Gereksiz olduğunu farkedip kapattığım uygulama. Bana ne elalemin nerede olduğundan.
Tek gecelik ilişki bulma motorudur. Size uygun bir lokasyonda Checkin yaptıktan sonra aynı yerde checkin yapanlardan beğendiklerinizi ekler şartlarda anlaşırsanız kısa zamanda sevişirsiniz.
Evde check-in yapanları anlayamıyorum. gereksiz.
Sanırım kimsenin seks partneri bulmak için kullanmadığı uygulama. Kim ne yapsın sizin nerede olduğunuzu? MANYAK mısınız?
"hayvan gibi gezdin, bir sürü para yedin, nereden geliyor bu değirmenin suyu, yeter lan pezevenk” gibi bir bildirimin olması gerektiği uygulama.
karı kız düşürmek için kullanılan uygulamadır.

yoksa gezdin, yedin, sıçtın kime ne ?
gençlerin sevgili düşürmesi için üretilen bir uygulama. yoksa ahmet nusret'de chek-in yapmış kime ne ?
önceleri arkadaşlara sürpriz yapmak için kullanılırdı şimdilerde yine kadınlar uğruna harcanan bir app durumuna geldi.
Bir de "gidiyorum bu şehirden " diye eklemeler yaptıkları uygulama.
karı kız düşürmek içinmiş. vay amk. evet.
Dünyanın en saçma uygulamasıdır. Niye insanlar birbirlerinin bulunduğu ortamı merak ediyorlar anlayamıyorum sözlük anlayamıyorum...
Gecen sene arkadaşın isteği üzerine indirme gafletinde bulunduğum gittiğim mekanda 34578 kişi birden ekleyince iki saniye düşünmeden sildiğim, zannımca bir boka yaramayan gereksiz aptal bir uygulama...
Dileyen kullansın tabi beni sarmıyor bu tarz şeyler.
iyi kız düşürülüyo diyolar biz öyle duyduk.
3 yıl aradan sonra hesabın şifresini hatırlayarak giriş yapayım dedim, hala kullananları gördüm ciddi ciddi. Bu dünyayı 3 fps ile yaşıyorum gerçekten. insanlığı çözemedim.