bugün

2005 çıkışlı suicide silence e.p. nin 2. parçası.

This is who we are, nothing quite like it, nothing
This is coming to a culture that everything is cross-eyed

Open your fucking eyes
We'll be the ones that set civilization back
Open your eyes find out that you're what you see
This won't be the last of us this, this passion

Squirming away, stop eating nothing [2x]

We are the swarm that rapes and tricks
This is who we are
The swarm that rapes
Fucking Mother Earth in her ass [2x]

Spreading disease [4x]

You'll see us
Salvation, won't you let me
What’s that? Your gods will say

Open my eyes find nothing that we can
Answer the swarm
This is prophecy played out.

This is just who we are, the swarm [2x]
This is who we are, this is what we do [2x]

Rape
This is coming to destruction, you see everything is cross-eyed
Rape
meshuggahın koloss albümünden güzide bir parça.
4square ın bir programı. 4square bir twitter uygulamasıdır yani sahibi jack dorsey dır. kısacası bu program da bu adamın. apple store da yerini almıştır uygulama. instamessage gibi birşey sanırım şuan iniyor. simgesi bir arı.
Daha fazla sarj yiyiyor. Sürekli konum güncelliyor. Dilenirse kapatılıyor anlamadım tam.
hala daha foursquare'den farkını çözemediğim foursquare'in yeni uygulamasıymış. ben hala foursquare' den check-in yapabiliyorum. bu iş için aynı amaca hizmet eden ve aynı şirkete ait iki farklı uygulama olmasının manasını hala çözebilmiş değilim. neden yani neden??
swarm'ı check-in yapmak için; foursquare'i ise yeni yerler keşfetmek için yorumlar ve fotoların olduğu bi uygulamaya çeviriceklermiş
sırf yapılan yorumları görüp bokunun çıktığı anlaşılan program.

"selam"
"neden cevap vermiyorsun?"
"faceden baksana"

bunlar ne allah aşkına ya? bazı uygulamalarda türkleri engellemekte haklı adamlar yemin ediyorum. beyinlerini ziktiğimin abazan pezevenkleri. girdikleri ortamın mına koyuyor itoğluitler.
Foursquare'den farkının ne olduğu bilinmeyen uygulama.
foursquare'in yerini alan uygulama.
henüz alışıla gelmemiş bir uygulamadır.
izmirden chek-in yapmaya calistigimda beni ankaranin çin çin mahallesinde gösteren skimsonik uygulama.
check-in tasariminin,facebooktaki durum guncelleme penceresinin calintisi olup bir-iki ek ozellik eklenmis halidir.foursquare bizdenligi yoktur.
Zorla indirilmek zorunda kalan uygulama.
Dün yer bildirimi yapayım dedim 4square'de bu programı indirtmeden yapamadım ya yer bildirimini. Tuhaf tuhaf işler yapıyorsunuz lan.

Çok ama çok gereksiz bir uygulama.
foursquare'le tek farkı check-in yaptığınızda yanında küçük bir baloncukta check-in yapılan kişilerin fotoğrafı gözükmesi olan uygulama.
bu uygulamayla konuşan şerefsizler yüzünden telefonum bildirim manyağı oldu. swarm'ı twitter gibi kullanacak ne yaşadın be kardeşim.
Foursquare'in check in yapabilmek için indirmenin zorunlu tuttuğu aşırı aşırısı gereksiz bir uygulama.
Bu saçma uygulamaya rağmen halen daha çatır çatır 4square den check in yapabiliyorum .
Kapalı olsa bile kullanıcının nerede olduğunu takip ettiği ortaya çıkan uygulama.

Yani günümüz teknolojisinde özel hayat cart curt diye bir şey yok.
Şimdi efendim benim anladığım kadarıyla bu swarm denen icadın çıkma sebebi foursquare uygulamasını daha mekanist havasında, daha mekan keşfi nerde ne iyidir nerde ne yenir şeklinde kullanılması içindir. Öbür türlü swarm'un ilginç farkettiğim bir özelliği ise check-in yapmadığınız halde nerede olduğunuzu gösteren bir özellik eklemişler yalnız tam anlamıyla çalışmıyor bazı kişilerinki gözükmüyor mesela. Ayrıca foursquare'e aynı twitterdaki gibi takip etme (follow) olayı gelmiş. Profilinizde mekanlara bıraktığınız tips'ler öne çıkıyor ve check in yaptığınız yerler gözükmüyor. Ve bu yaptığınız tips'ler kaç kişi tarafından görülmüş şeklinde bildirimler geliyor. Swarm'da ise hala arkadaş olarak ekleme mantığı mevcut ancak sizi birisi swarmda ekledi ve kabul etmediniz diyelim, foursquare'de sizi takip edebilir ve sizi takip eden bir kişiyi engelleme şansınız olmuyor, yahut ben o seçeneği bulamadım. Swarm'un ise bir başka özelliği plan yapılabilmesi ancak bizim türk insanı genelde planlar kısmını bayram kutlamakla, aşk acısı çekmekle dolduruyor. Ancak swarm'un bu özelliği koyarken amacı kişi bugün şu restorana gidelim şeklinde yazıyor, ilgilenenler belli ediyor ve bir yerde toplanılıyor asıl amaç bu. Ancak her halükarda foursquare'i ikiye bölmeleri tamamen kullanışsız olmuş. insanların büyük ölçüde kafası karışmış ve herşey toplu bir yerdeyken şimdi zorla "swarm'u da indireceksin yoksa sana çekin mekin yok!" denmesi biraz sinir bozucudur.
call of duty black ops 2'de en yüksek puanlı(1900) scorestreak'tir.
silmemin üzerinden yaklaşık 2 ay geçen uygulamadır çünkü amcık umcuk yerlerde ardı ardına yapılan check-in lerin bildirimlerini almak canıma tak etmiştir.
ben farkında olmadan yanlışıkla evimin adresini check in yapıp ifşa eden şerefsiz uygulama rezil oldum herkese. bi hafta boyunca herkes görmüş de haberim yok.
Saçma sapan bir applikeyşın. Yok aslında yediğini içtiğini sıçtığını insanlarla paylaşmayı seven bir insan Değilim. Hafta sonu olunca araştırma için bakıyordum nereye gidilir ne yenilir içilir diye. koşuyolu köprüsünde check in yapmak nedir be zalımın kızı.
şimdi efenim, bu uygulama foursquare denen nanenin devamı mıymış, aynısının laciverdi miymiş; öyle bir uygulama. işte bir yerlere gidiyorsun, cafe ya da restaurant neyse, orada olduğunu, ne yaptığını(!), ne yediğini içtiğini beyan ediyorsun. hadi, öyle oldum olası gösteriş meraklısı bir herif değilim, ama foursquare bazen, mekanların yorumları, daha önceden ne yenilir, ne içilir diye bakılabilmesi açısından bazen yararlı olabiliyor. bende de, var bu program, kırk yılda bir kullandığım oluyor, da böyle bir programı kullanıpta, bulunduğu mekandaki hatunları oradan görüp, herhangi birisine arkadaşlık isteği gönderebildiğini daha yeni öğrendim. tevekkeli, cafe kurdu kardeşlerimizin akıllı(!) telefonlarının baş tacı olmasının sebeplerinden birisi de buymuş. ne güzelmiş canım, güle güle kullansınlar. abazanlığın boyutları için programın geliştiricisine saygı(!)larımı iletiyorum.

bir de, tabii ki her gittiği yeri bildirmek zorunda hissedenler var, o da olayın apayrı boyutu. zıçtığı tuvalete kadar bildirmezse ölecek hastalığına tutulmuş kardeşlerimiz, hanım ablalarımız, abilerimiz var lan! öyle yaşları küçükte değil, koca koca herifler. adam, arabayla gittiği karayolunu paylaşıyor. ne şirinsiniz bir bilseniz!

cem yılmaz'ın güzel bir giydirmesi var zaten bu konuda,

https://www.youtube.com/watch?v=BHyqhWkbnfo
Profil fotoğrafına koyduğum sarı siyah cabriolet chevrolet camarom ile bol bol kız düşürdüğüm uygulamadır.

Aa unutmuşum sosyal medyada böyle arabasının reklamını yapmak masaya araba anahtarı koymak falan görgüsüzlüktü di mi pardon.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar