bugün

gönüllülerin kazanıp anırır gibi yaptığı yarıştığı. olimpiyat madalyası alan bu kadar sevinmedi.
nihat'ın kişisel olarak herkesi ezip geçtiği yarışma.
gönüllüler galibiyetin çükünü kopardı, görgüsüzler.
hasan giderek siyahileşiyor, bu bir bronzlaşma değil siyahileşme.
merve, topaloğlu ve doğuş'un son 3'e kaldığı yarışma galiba. topaloğlu sikmese bari.
sms'e doğuş , m.t. ve merve kalmıştır. muhtemelen merve gider gibi.
hasan ın herşeyde bağırmasının ne kadar itici olduğunu gösteren yarışma.
mustafa topaloğlu'nu neden sadece iki kişi yazar akıl mantık almıyor. adam sadece oturuyor anıl'la alp de ona enayi gibi hizmet ediyor. (yaşına hürmetmiş sikiyim yaşını)
adamın "kurtar bizi obama" diye şarkısı var ve hala türk televizyonlarında boy gösterebiliyor. acun: "abi gel benim yarışmaya iki saçmala, mal mal konuş türk milleti de ağzını açıp seni izler." zaten demiş olmalı.
ayrıca kızların konseyde doğuş'u yazmaları büyük avantaj oldu. mustafa'yla merve ikili oylamaya çıksaydı merve'nin şansı daha az olacaktı.
bu haftasonu izleme şansı bulduğum yarışmadır. nihat su götürmez adanın en iyisi karakter ve güç anlamında kas anlamında da tabi ki ekranda onu izlerken omzundan omzuna bakıp duruyor insan elde değil. doğuş sönük duruyor. almeda ve merve birbirlerine çok benziyor ve mervenin sesini çok itici buldum ikisi de gitmeli bana kalırsa. bunlara karşın begüm tam bir survivor kızı gözlerinden hırs okunuyor. anıl adanın en tatlısı maşallah. topaloğlu anlaşılamıyor zaten konuşsa da. serhat evet taner tolga tarlacıya çok benziyor ama yine de silik. alpte entrika havası sezdim ben güçlüyüm iyiyim havalarında ama tırt bence. gitmesi gereken kişi de kesinlikle mervedir.
bu hafta merve büyüksaraç'ın sadece mızmızlanan biri olmadığını kendi çapında strateji yaratacak kadar zeki olduğunu gördüğümüz yarışma .şaşırtıcı da olsa kız kendi çapında zeki.
konseyde mustafa topaloğlunu yazmak yerine doğuşu yazarak küçümsenemiyeceğini göstermiştir.
çünkü küçük hanım adının yazılacağına yüzde yüz emindi kendi rakibi olarak mustafa topaloğlu'nu yazarsa elenceğinide biliyordu o yüzden daha silik bir rakip tercih etti.
almedayı da buna ortak yapması ikna kabiliyetinin olduğunu gösteriyor.
bu üçlü elemede merve gitse iyi olur ama doğuş bir varlık göstermediği için doğuşun gitmesi muhtemel.
bu hafta bir hafıza yarışması vardı dominikte. bir bölümünü izledim ve gördüm ki kızlar erkeklerden çok daha fazla kafa çalıştırıyor. bu erkekler iki saniye şekillere bakıp döndüklerinde yapamayıp, tekrar gidip bakma ihtiyacı hissediyorlar, ama kızlar daha uzun süre şekillere bakıp, hafızalarına kodlama yapıp tek seferde olayı halledip kazanıyorlar. grubunuz farketmez, süpersiniz hee.
mustafa topaloğlu na büyük oranda oy gelecektir zaten onu acun bir şekilde adada tutar. doğuş un çok fazla hayranı olduğunu sanmıyorum pek oy gelmez. erkekler merve ye oy atarlar. ünlüler hiçbir şey kaybetmez. oylamada acun un etkisini de göz önüne alırsak, doğuş un rating i yok, merve'de vücut var. kesin doğuş gider.
acun'un iyiden iyiye abiler'e bağladığı yarışma. ödül olarak laptop'ta film izletti lan adamlara.

ben de ödül film denilince salon'lu falan bişey sandım.
doğuş elenmiştir. elenmemeliydi bu adam yahu. saksılı fotosu içinde özür diledi.
doğuş saksı ile fotoğraf çekineceğine saksıyı çalıştırsa birinci olacağı yarışmaydı.
az sonra kıyamet kopacak yarışmadır. merve çıldırttı gibi görünüyor.
oturup izliyim dedim; oyunu ünlüler kazanmış, ödülde buzdolabı...
bir yoğurt için kavga etti koskoca adamlar. yok ben yedim, yok sen yedin, yok o yedi. nerde lan bu yoğurt?
insanlığımdan utandım.
(bkz: anıl döverim seni)
imza: merve büyükyoğurt.

edit: hayim favorimsin, büyüksün. çok başarılısın* seni destekliyoruz. sen de olmasan...
şaka şaka, sevdim seni hakikakten hayim, yorma kendini, bence herkes yalan, tek gerçek sensin. olur da sana laf eden olursa müslüm baba'dan şunu söylersin:

yıkıla yıkıla yaşayan benim
geceler boyunca kahrolan benim
ah edip inleyen yıpranan benim
kötüysem düşkünsem kime ne bundan
(bkz: hayim yine düştü)
merve büyüksaraç'ın açlıktan değilde iticilikten ölmek üzere olduğu yarışma.
merve'nin eleneceği program.
alp ile anılın oyların geleceği yeri tespit ettiği yarışmadır. bu yarışmaya oy verecek kitle yaşlı ya (bkz: mustafa topaloğlu) saygılı genç nesli sever.
alp kırşan sms oylamasına kalan mustafa topaloğlu için şöyle bir yorum yaparak karnımıza ağrılar girmesine neden olmuştur;

-mustafa abi sms oylamasını geçerse ilk dörde girer. çünkü;

o survivor için örnek bir insan*
mustafa topaloğlunun apaçi olduğu yarışmadır.miroslav stoch gibi olmuş şerefsizim.
almeda'nın yılan gibi kıvırdığı yarışma. yaların.