bugün

okuduğu okulda güzelliği ile değil de yaptığı at resimleri ile tanınan lolita.
okuldayken aslında sadece bir dönem altımda olan, bizim dönemdeki bir kıza feci şekilde özenen ve bizim de onun kopyası olarak nitelendirdiğimiz bir kızdı. artık hazırlık mı okumuş sınıfta mı kalmış bilemicem daha bu sene mezun oluyomuş. merak edenlere. öylesine aham şaham süper bir güzelliği yoktur. millet döner bakardı ama vay anasını die diildi bu bakışlar. uzun boylu olduğu için ve halilye eteği kısa olduğu için dönüp bakılırdı. onun dışında kimseyi çeken bir güzelliği yoktu. ama tebrik ederim türkiye güzeli oldu sırtı yere gelmez artık. ***
yolda yururken adim basi kendisinden guzel kiza rastlayacak olan nasil olur da turkiye guzeli secilmis dedigim sirin sey.*
(bkz: guzel degil ama sirin)
miss turkey 2006 türkiye güzeli.
buzda dans 2 yarışmasına katılacak olan son türkiye güzeli.
türkiye güzeli seçilenlerin en çirkini.
oldükça çirkin bir kız. yani bazen bu tip yorumlar abartı olur, o kadar da güzel değil anlamında kullanılır çirkin kelimesi ama merve büyüksaraç bence kelimenin tam anlamıyla çirkin bir kız. jüri bunu türkiye güzeli seçtiğinde kafaları çok mu iyiydi,bu nassı bir gaflet ve dalalettir?
survıvor yarışmasına katılacağını duyduğum esmer güzeli.
guzelligine bisey diyemem ama sanki vucudu bacaktan olusmus o ne uzun bacak oyle sozluk..
kendisi yeditepe mezunudur. insanların yolda dönüp bakmayacakları kadar çirkin değildir. ayrıca gökhan keser'in ikisinin de pek ünlü olmadıkları zamandan eski flörtüdür. bir de survıvor favorim.

edit: tutarsızlaşmayayım ama değil favorim filan. yürüsün gitsin.
acun ılıcalı tarafından ünlü olduğuna inandırılmış manken. Türkiye güzeliymiş, survivor un teaserları dönerken neden 'survivor izlemek için güzel bi neden daha var.' dediğini çözememiştim meğer bundanmış.
Ayrıca ağır fitnecidir. Nihatla kulis yaparken, sana çocuğunu özledin git deseler ağzını burnunu kırarsın dimi nihat abi diyerek gazı vermiştir.
hangi paralel evrende güzel seçildiği merak konusu olan yarışmacı. kendisi bir begüm değil.
ted kolejinden mezun olmuştur.
kendini ünlü sanan deri - kemik. ben survivor'dan önce tanımıyordum.
tesadüfen türkiye güzeli seçilmiştir.
güzel olmayan türkiye güzeli. bırak türkiye güzeli olmasını, tanıdığım olsa ve yarışmaya katılacağını söylese "merve hiç aynaya baktıktan sonra sokaktaki kızlara bakıyor musun?" sorusunu yöneltirdim heralde. mahallede saçlarını taç veya tokayla yerine yapıştıramayıp da saç tellerinin havada uçuştuğu kızlara benziyor.
kelimenin tam anlamıyla kıçı kırık survivor yarışmacisi.
survivor ünsüzlerinden biri. Ünlü takımının yarısı ünsüz zaten. Yoksa ben mi bilmiyorum. Almeida, merve, nihat kim la bunlar?
survivor yarışmacısı
orta halli bir güzelliğe ve uzun bacaklara sahiptir.
ve türkiye güzelidir.
fitne fesatlıkta üstüne yoktur.
survivorda mustafa topaloğluna ayrıcalık tanınmasından ciddi anlamda rahatsız oluyor.
saçma bir şekilde (bkz: alp kırşan)ın bu kızdan hoşlandığını düşünüyorum.
mustafa topaloğlu ile yaptığı konuşmalarda söylediği sözlerle tiki olduğunu Belli etmiş olan kız.
Laflara bak. " git kendini at bi yerlerden. Hatta gel vur beni deeğ." biz bu lafları en son duyduğumuzda kız arkadaşlarımız 14 yaşındaydı.
Tamam çirkin biri değil Ama bu türkiye güzeli seçildiği sene yarışma gizli gizli mi yapılmış?
12 yaşındaki bir kız gibi davranan, itici insan.
allah'ını seven ağzına koli bandı atsın.

edit:imla
şımarık olan kız. ya tamam mustafa bir işe yaramıyordu. nasıl öyle konuşuyor saygı duyması lazım.

(bkz: ağlama melis)
sibel'in çocuğunu kullandılar diye ekranlara, tribünlere oynayan vasat güzel. bir eğitim fakültesi kantininde bu kızdan daha güzel kızları bulabilirim.
susması gereken kız. itici ergen gibi davranyıyor. acun ılıcalı artık her programın b.kunu çıkardı. show tv den soğudum.