bugün

sözlük yazarlarının imkanları olsa suratlarının orta yerine bir tane çakmak istedikleri kişilerdir. dökün içinizi rahatlayın...*
kızların ne orospuluğunu ne kahpeliğini bırakmış bir yazarımsı vardı işte o efendim.
ağzına yüzüne ıslak tuvalet terliği ile vurulmalıdır.
tereddütsüz rtedir.
Eğitim sistemine suratına sadece bir osmanlı tokadı yetmez!
Tümden yok etmek lazım!
Yavşak adamlara da pata küte girişilmesi gerekir.
basak burcu olan kisilerdri.
ek olarak balik.
ve yengec erkegi.
ikizlerde olabilir.
yemek yedikten sonra vizzzkkkk vizkkkkk seklinde dislerinin arasina giren yemek parcasini cikarmaya calisan hoduklerdir.
ulan kurdan denen bir icat var onu kullansana.
(bkz: pis yedili)
(bkz: orço)
(bkz: öyle bir geçer zaman ki tuğrul)
(bkz: ben burdayım)
whatsup ta 1 dk. önce müsait olup yazmayan sevgili.
ikiyüzlü kişilerdir. ikiyüzlü dediğime bakmayın bazıları vardır ki, vurulacak suratı bile yoktur.
odada parfum deodorant ve benzerı seylerı sıkınca kendıme kufur edılıyormus gıbı hıssettıgımı ustune basa basa soylememe ragmen, ben en savunmasız haldeyken, yanı uyurken odada uzerıne parfum sısesını bosaltan ınsanımsı.
Birinin asansöre doğru yaklaştığını gördüğünde asansör kapısını tutmayıp, kapanmasına müsade eden tiptir. bir tanede yetmez böylesine sinirin geçesiye kadar pataklıyacaksın.
(bkz: nihat doğan)
trip atan ve küsen erkeklerdir.
facebook'da görüldü yazıp cevap vermeyen insan.
(bkz: kezbanlar)
facebook kullanirken begeni hilesi kullanip, twitter'a gecince takipci hilesi kullanan kisiler.
şaçma sapan konuşan kişilerdir. sabredemiyorum sözlük!
gözünün içine baka baka yalan söyleyenler.
Sevgilisiyle gereksiz bir sekilde sacma sapan dalga gecip sonra hicbir sey olmamis gibi gel ya nereye gidiyosun diyerek oturtmaya calisan kisilerdir.

Sozum meclisten disari.
patronlardır.
(bkz: rok)
sınav soruları kendilerine verilen yandaşlar.
haketmediği halde o mevkide olmasına rağmen her boku biliyorum ayaklarına yatan müdürler.