bugün

carlos santana'nın en iyi albümü.
Hayvan gibi spoiler verenlerin bulunduğu dizi.

En az 3 ay izlemem artık sezon finalini ki; öğrendiklerimi unutabileyim.
Artık dizi finali yapmasını dört gözle beklediğim diZi. Yeter be kardeşim ciğerimiz soldu.
Crowley ölür mü dostlar saçmalamayın. Kaç yıldır aynı heyecanla izliyorum diziyi. Bazen boş bölümlerde olsa. Kurt vampir tarzı doğaüstü varlıkları avlayan 2 erkek kardeşin hayatını anlatıyor. Bununla kısıtlamak doğru olmaz ama siz zaten biliyorsunuzdur Değil mi?
12. sezon nihayete erdi.

simi güzel; "all along the watchtower"

sevgili trackimiz carry on my ..ile giriş.

diğer sezon finallerine göre daha durgun olduğunu söylemeliyim.

ingiliz ediplere o kadar çok lüzumsuz bölüm harcadılar ki, lucifer'ın oğlu hikayesi biraz atıl kaldı.

içerik bilgisi;

crowley ve cass olmadan supernatural fos kalacağından beyaz gözlünün ikisini de geri getirmesi muhtemel. zaten çocuk evreni bilerek yırttı; oraya hapsolsun diye ve mermiler için.
Tadında bırakmayalımı düstur edinmişlerin dizisi. Gitmeyi beceremeyen sevgili gibiler. Kavga kıyamet ve nefretle sonlanması yakın bence.
12. sezon muhteşem bir sezondu, tıpkı diğer sezonlar gibi.. sezon finalini de ağzım açık izledim harikaydı.. bu diziyi çok seviyorum bir bunca yıl daha sürse bıkmadan sıkılmadan izlerim valla.. bitmesini isteyenlere inat, artık bitsin diye bik bik ötenlere inat bir uzunca yıllar daha devam eder inş bu dizi.. beğenmiyorsan bırak izleme o zaman, bunlar hem izliyor hem de horoz gibi ötüyor enteresan kafalar komik.
Karakterlere ve diziye duyduğumuz saygıdan izlediğimiz ve olayları birbirine iyice girip tanrı ve kız kardeşiyle zirveye ulaşan dizi. Artık sonlanmalı. Suyu çıkan hiçbir şey güzel olmaz.
kötü sezonları 6 ve 7.sezonlarıdır. özellikle 11 ve 12.sezonlar baya iyidir.

--spoiler--
cass ve crowley'in ölümleri üzdü. mary ve luci bir şekilde ortan çıkarlar ama cass ciddi ciddi öldü. crowley zaten geri gelmeyecekmiş, oynayan aktör söylemiş.

gerçi jon snow da öyle dediydi.
--spoiler--
kötü sezonları 6 ve 7.sezonlarıdır. özellikle 11 ve 12.sezonlar baya iyidir.

--spoiler--
cass ve crowley'in ölümleri üzdü. mary ve luci bir şekilde ortan çıkarlar ama cass ciddi ciddi öldü. crowley zaten geri gelmeyecekmiş, oynayan aktör söylemiş.

gerçi jon snow da öyle dediydi.
--spoiler--
12.sezon 11.bölümündeyim. sezonu biriktirmiştim izlemek için. iyi gidiyor şimdilik bu sezon bence kötü denemez. bu bölüm sanırım en komiklerindendi.

--spoiler--
dean'in hafıza kaybı yaşaması.ve roketatar tarzındaki silahın üstüne no yazılıp tabancaya cadı öldüren yazıp bunu al yazmaları çok komikti. memento tarzı olmuş bir o kadarda komik.

dean'in hafızası yerine geldikten sonra sam'e "kim bu hippi" demesi. ghajgsad.
--spoiler--
10. Ve 11.sezonlarında yer yer sıkıldığımı hatırlıyorum ama 12. Sezonu çok iyiydi ya. Konu bulununca adamlar affetmiyor her bölümü film tadında çekiyorlar. Dizi bitince de yapılacak belli baştan seyrederim artık.

Muhtemelen 13.sezon da iyi olacak hadi bakalım.
spoiler

crowley büyük ihtimal daha geri gelmeyecek ama jared cass in geri döneceğini yanlışlıkla ağzından kaçırdı. yani cass 13. sezonda geri dönücek rahat olun.

Kaynak: https://youtu.be/f22nqOIonBM

spoiler
Her oyuncusuna, her bölümüne aşık olduğum dizi. ilk sezonlar bazı bölümlerinde tırstığımı kabul ediyorum. Şu aralar boşluktan eski bölümlerine tekrar başladım. Üzücü olansa 300.bölümün yaklaşmış olması ve bir iki yıl içinde bitecek olması. O zaman ne izleyeceğim bilmiyorum. Diğer diziler pek onun yerine geçmiyor.
Allah başka dert vermesin bölüm sayısını gördükçe uzaklaşıyorum.
cass bir ara tanrı olmuştur.
2 sezon izledim her bölümde kötüler çıkıyor iyiler bölüm sonunda kazanıyor. Böyle böyle devam ediyor sıkıcı. Kıppps.
13/1 nothing else matters ile girdi.

biraz rutinleşse de, seviyoruz.

ackles bile sıkıldı bence.
5.-6. sezondan sonra çok tat vermedi.
13/2 kesinlikle ibreler yukarı. başından sonuna nefessiz izleten, güçlü kurgulu bir bölüm izledik. donatello numarası çok barizdi ama önemli olan jack'in anlamasıydı zaten.

crowley net bir şekilde diziden ayrılmış. yeni gelen abiyi de beğendim ben. bu da kesin sonradan lucifer'a bir ibnelik yapar.

bu arada lucifer karakterini her bölüm biraz daha seviyorum. "..bunun nesini anlamıyorsun dostum, paralel evrenler falan işte.."

bakalım jack sümsük bir nephilimden bir Chuck'a, bir amara'ya evrilecek mi. kesin evrilecek de, süreçte neler yazdılar, göreceğiz.

eleman biraz misha collins'e benzemiyor mu ya. neyse baktım, Alexander calvert diye 90 doğumlu kanadalı bir çocukmuş.
12. Sezonu güzel başlamıştır. Bakalım jack de ne zaman cozutacak.

Ayrıca hadi crawley'i anlarım da castiel'den ne istediniz amk? Umarım geri döner.

Edit: 13. Sezon.
haftam üst üstü giren sınavlardan dolayı bok gibi geçti ama son bölümün final sahnesi bu durumda bile beni yeterince mutlu etmeyi başardı, üstüne çalan müzik de eksik parçaları tamamladı.

--spoiler--
kralsın cassssssss
--spoiler--
yaklaşık on yıldır izlediğim dizi. değil birkaç bölüm iki sezon kaçırıp devam etsen öyle gider fark etmezsin. deniz yıldızı dizisi gibi. artık altyazıda atmıyorum öyle izliyorum maksat pratik olsun. o derece.
Ara sezon finalini vermiş dizi. Şu diziyi takip etmeye devam eden bir avuç insanız sanırım *
deniz yıldızı dizisinin amerikan versiyonu.