bugün

10.sezonu başlamış dizi. son sezonu olur inşallah, tüm sezonları izlemiş olan sıkı bir supernatural hayranı olarak artık bitmesinden yanayım, zira diziyi fazlasıyla uzattılar, artık konu bulamıyorlar ve diziyi yegane izleme sebebim winchester biraderler ve crowley'in esprileri,ha bir de castiel'in felsefi yaklaşımları.
3.sezondaydım en son. Sonra bi devam edemedim yarıda kaldı dizisi. Tamamlayacağım hepsini ama ne zaman bilmiyorum.
Final sezonu olan dizidir, sezon bitip final yapıldığında 10 yılı doldurmuş olacaktır. Vay amk dedirtir, 10 yıl önce 2004 yılında ilkokul bebesiydim.
sezona heartbreaker ile leziz bir giriş yapan uzaklaştırıcı.

hepsi mut olsunlar.
son bölümüyle boşluğa düşüren dizi.

--spoiler--
boka sarmaya başlamıştı zaten. dean şeytan oldu biraz hareket gelir derken 3.bölümde tekrar insana döndü. çok çabuk oldu lan. bilmiyorum belki tam insan olmamıştır. ileride göreceğiz. ayrıca finalde bence tanrı işe el koyacak yeter amk diyip siktirip atacak hepsini.
--spoiler--
bi ara fena sardığım diziydi.
Jensen ackless' ın bildiğin sıkılıp yapmacık olduğu dizidir. Yaprak Dökümü' ne döndü mübarek.

spoiler
Dean' in bir anda iyileşmesi pek bir tuhaf oldu, koskoca kabil' in mührü be adam. gelecek bölüme ilişkin bilgiyi cass' ten aldık, büyük ihtimalle dean, deanmon mudur deamon mudur nedir ikisinin arasında sıkışacak ve crowley sırf dean' i geri almak için yüzyılın ipneliğini yapacak. Ayrıca sam sen salaksın o bıçak crowley' e verilir mi?!?!?!
10. sezona 1. bölüm ne kadar hareketli ise 2. ve 3. bölüm de o kadar durağan ve gereksizdi. bırakmanın zamanı geldi belki de. nitekim ilk 6 sezondaki heyecanı artık veremediği apaçık ortada.
uzun süredir izlemiyordum. 9x20'ye kadar geldim. yeni bir konu başlamış.

--spoiler--
şekil değiştirenler, kurt adamlar falan. true blood koktu buram buram. final yaptıydı true blood'da yaramı deştiler. neyse yeni katılan elemanlardan biri ne kadar karizma lan öyle. julian herifin adı. kurt adam ailesinin başı sanırım. bir yerden de gözüm ısırıyor ama çıkaramadım.
--spoiler--
o eski halinden eser yok şimdi.
komedi ve korku konusunu ele alan gayet başarılı bir dizidir.
Mutlaka sevgili ile izlenilmelidir. Gerilim sahnelerinde elinizi sikica tutup yuzunu gogsunuze yaslayip gerilim sahnesi bitti mi diye yuzunuze masumca bakmasi paha bicilemez.

Birinci sezon duragan geldi bana, bakalim diger sezonlarda neler yasanacak.
200. bölümüyle yine yarmıştır. fanbaseine sahip çıkması ve fanlarıyla ilişkide olan bir dizi olması dolayısıyla diğer dizilere oranla daha samimidir. onu başarılı kılan da budur. kendini tekrar etse de sevmekten geri duramıyor insan.
son bölümde yine duygulandırmış ve daha önceden ortadan kaybolan karakterleri tekrar hatırlatarak yine heyecan yaptırmıştır.
2010 yılında tnt diye bir kanal vardı. Gece yarıları çok güzel eski amerikan dizileri çıkardı. Ramazan davulcusu site içimizden geçerdi. Bu dizinin tekrarları çıkardı. izlerdim kaçırmadan. Daha sonra pencereye çıkar seslikte binnaz dinleyerek sigara içerdim.
her sezonda olan off hep aynı şeyi yapıyoruz biraz gerçeklik biraz bizlik bir değişik bir şeyler olsun bölümünü 10. sezonun 5. bölümünde sunmuş dizidir.
200.bölümün hakkını söke söke alan dizi.

senaristlerin eline sağlık eric kripke'ye saygılar.
ibne dizisidir.
200. bölümün sonunda gözyaşlarımı tutamadığım dizi. öyle de güzel coverı yapılmaz ki carry on my wayward son'un.. tabi bir de gözlüklü entel çakma senarist hatunun aslında taş olduğunu fark etmemle çevremdeki gözlüklü hatunlara farklı gözle bakmama neden olmuştur.
Dün izlemeye başladıgım dizidir. ilk bölümünden çok kaliteli bir dizi oldugu bellidir.
--spoiler--

10. sezon 5. bölümüyle artık eminim ki tanrı chuck. yok değilse dizi yapımcıları ve senaristleri bizimle taşak geçiyorlar başka bir ihtimali yok.
zaten 5. sezon finalinden beri düşündüğüm şey bana göre kesinleşmiş oldu. yok değilse 10 sezon boşuna izlemişim demektir.

--spoiler--
kezban dizisi net.
Henüz ilk sezonu bitirmedim beğenerek izliyorum tavsiye edeceğim dizidir.
Yeni çıkan bölümü tenzih ederim ama şu son üç bölümdür eskiye dönmüş dizidir. Gerçekten özlemiştim spn' yi böyle izlemeyi.
10. Sezona daha baslamadigim ama eski spn ye donduyse bir bakilabilecek hbo(?) Dizisi.
yeni bölümü gelmiş izleyelim bari dediğim dizidir.