bugün

Malin tekidir hem ucuyor hemde pelerin takmis mal.
Sarhoşken değiştirdiği nickinin üzerinden 6 ay geçmesine 6 gün kalan yazar. Yeni nicki ne olacak acaba.
Ayriyeten ta 2012'de Antalya'ya geldiğinde bira içelim deyip, 2019'a girmemize rağmen Halen içmemiştir. Kendisine ettiğim ısrarları sözlük manitalarına etsem düşürmediğim hatun kalmazdı herhalde. *
sözlükten birileri tarafından beraber alkol alma teklifi gelince alkolü bırakan yazardır. bizim durumumuz farklı. beraber umreye gidecektik kayıt zamanı
gelince "ben ateyiz oldum karşim kusura bakma" diye mesaj atmıştı *

çok pratik zekası olan bir abimiz kendisi buraya geldim geleli cidden sever sayarım.
Yeni nicki esaretin bedeli filmindeki kaçan adam olacaktır.
(bkz: the shawsank redemption).
Yeni nicki hakkında basina sızdırılmış ufak minik tefek haberler var.

En sevdiği film olan the godfather filminden esinlenip;

"The godfather filmindeki mafya babasi" olarak değiştireceği söyleniyor.
çok zeki bir adam. en başından beri de mizahını çok seviyorum. ufak hesaplarla uğraştığını, tribüne oynadığını, şöyle böyle yaptığını hiç görmedim. bu kadar süre yazıp da kendini bozmayan çok az insanda biri.
ilham irem saçlarına güvenerek insanları tayland'a gittiğine inandirmaya çalışan bir sahtekar.

Bakın Tayland'dayım, demiş.
https://m.uludagsozluk.com/e/40936448/

Bi de şimdi bakın, evde star tv izliyor.
https://m.uludagsozluk.com/e/40938046/

Şimdi de dantelli kanepesinde pijamasıyla kedi seviyor.
https://m.uludagsozluk.com/e/40938975/

Tayland'a giden adam bu saatte star tv izleyip kedi mi sever. Yoksa başka şeyler mi yapar.

Benden kaçmaz.
Sözlüğün ince zekâlı ateist olamayacak kadar akıllı başlı efendi adamlarından. Fakat biraz tembel biraz ehlikeyf benim gibi burçdaşım. Nickname'ini değiştiriyormuş galiba. Ona uygun bir nik önerim var bayılacak buna. ---Marsa giden ilk türk--- Tam onun zekâsına uygun.
Nickini 'o kendini biliyordaki kendi' diye değiştireceği haberleri basına sızmış yazar.
severim bu abiyi. Tırı var ve ben tır süren insanların muhabbetine bayılırım. Reel de tanışırsak eğer Bana tır sürmeyi öğretecek galiba.*
arkadaşlar.
kimse duymasın ama bundan sonraki nickim " bir yazar " olacak.
" bir yazar xxx entry'ni begendi " diye yazınca ben oyladım sanacaksınız. aşırı sinsi bir durum hasıl olacak.
yuppi yuppi ya ya.
karma artırmak için eksi oy alan girilerini silen boş beleş karma meraklısı yazar. net..
Bütün dertlerin bir olup bulduğu adam.
Bir gün telefonu tamirciye götürüyor tamirci ipnelik olsun diye 112 yi arıyor, diğer gün restorana gidiyor hesap fazla geliyor, beriki gün elektrik faturası geliyor kol gibi vergiden şikayetçi.

Ne çektin be superman.

Olm sen supermansin bu dertler sana vız gelip tırıs gitmeli. Ne biçim supermanlik la bu?

Edit: Ayrıca şurada devletin resmi evrakını buruşturmuşsun. Bu tck 580. Maddeye göre suç biliyorsun dimi?
https://m.uludagsozluk.com/e/40986472/

Neyse sonra düzeltmiş buruşturduğu faturayı. Tamam şikayet etmicem cimere.
Ben şikayet ettim. Evet.

Rakıya mezeyi pırasa yapan ve asosyal mühendisleri hiç sevmem. Bir de sanalika capsi atıyor koca adam.
bu aralar dertli olduğu söylenen yazardır.

görsel
Abicim niye cevap veriyorsun ki?
Bokun içinde ne kadar debelenirsen, üstün başın da o kadar bok olur.

Boş ver.
5 kuruşluk sahte hesaplar için kendini boşuna yoran yazar. Abi sakin...
Üç günlük fake bebeler için boşuna sinirlerini bozan yazar.
Koy götüne rahvan gitsin usta.
Ite çakala o ç ye kizip hesap sildirme tito reis.
Geçen gün bim de bile muzun kilosunun 12 tl olması gibi fakirce bir başlık açmıştı. Elimde muzum ve sos niyetine bandığım tırşığımla zengin zengin kahkahalarla güldüm.
(evet başkaları muzu çileği çikolata sosuna banarken ben tırşığa banıyorum)

Dayanamadım kendisine şöyle hakiki tırşık parçacıklı muz sunumu hazırladım. Bak gülen suratlı.

görsel
tabakta frida var şerefsizim.

edit: bir yazar.
dünden beri ortalarda görünmeyen yazardır.

(#41026328) şu entryi girdiğinden beri adam yok ortalarda. ah be abi sen süperman değil misin ne işin var karlı buzlu yollarda tüplü audi ile. uçsana kaymadan yoldan çıkmadan..
tam " ne mide varmış " diye yazacaktım ki, baktım toto gereğini yazmış.

--spoiler--
essycim, o tabaktakileri ayni anda yediysen rica ediyorum beni donuzla.

--spoiler--

not: lütfen yemediğini söyle...
Özel mesajdan taciz eden yazar. Bırak beni sabık. Senle öbüşmem.

görsel
Çok şükür beni bıraktı lord. Ben onun başına pirezidıntı sardım.

O gidip süperleri buldu.

Uludağ yine çok karışık.