bugün

1985 yılında Nintendo tarafından piyasaya sürülen ve bugüne kadar onlarca oyunu yapılan Super Mario, bu sefer de mobil platformlara konuk olmaya hazırlanıyor.

Super Mario Run 'kısmi' ücretli olacak

Yapımcı firma Nintendo tarafından, uzun süredir beklenen Super Mario Run'ın 15 Aralık 2016 tarihinde iOS cihazlar için satışa çıkacağı açıklandı. Super Mario Run'da üç farklı mod olacak ve bunları ücretsiz olarak deneyebileceksiniz. Buna rağmen, oyunu tamamen edinmek için bir sefere mahsus 9.99 dolarücret ödemek gerekiyor.

Klasik Super Mario oyunlarının modern görünümlü, mobil hâli olan Super Mario Run'da neyse ki karakterimiz otomatik olarak koşacak ve bize sadece zıplayıp engelleri aşmak kalacak.

Super Mario Run, 151 ülkede çıkacak ve birden fazla dil (maalesef şimdilik Türkçe gözükmüyor) destekleyecek. Oyunun Android sürümü hakkında ise henüz bilgi bulunmuyor.

(alıntı: ShiftDelete.Net)
Bir pokemon go etkisi yapabilir. Apple Store oyunun çıkışı icin gün sayıyor. Suan sanki tüm dünya bu oyunu bekliyormuş gibi bir imaj verilmiş.
eylülde tanıtılan oyun 3 aydan fazla bir süre sonra appstore eklendi. koskoca işletim sisteminin ve yeni telefonun tanıtıldığı bir gün yarım saat boyunca bu oyunu anlattılar. öyle bir izlenim bıraktılar ki, sanırım bir çok kişi çıkar çıkmaz indirmiştir. 10 dk kadar oynadım, oyun "süper wow" falan da değil. ayrıca ilk 4 bölüm sonrası tam sürüm için para istiyor.
sen git o kadar tanıtım yap, sonra boktan bir oyun ortaya çıkart, hemde paralı yap!

çocukluğumda güzel olan ne varsa içine ediyorlar. önce pokemon, şimdi super mario. sırada ne var lan?!
oyunda biraz ilerlediğinizde satın almanız gerektiği karşınıza çıkıyor, bu da sizi oyundan soğutması için geçerli bir sebep oluyor.
ios da öyleydi.
orjinalinin yerini tutmayacaktır.

neyleyim dinazor kılıklı ejderhayı yenmeden prensese sarılmayı.*
3. Bölümden sonra paralı olması üzücü.
Telefonda dikey olarak oynanması kötü olmuş.
Apksı beklenendir.