bugün

taraflı. karşıtı objektif
öznel bakış. kendi kişisel düşüncesiyle ifade etme durumu.
Güzel türkçemizde öznel gibi güzel bir sözcük varken insanların nedensizce kullandıkları sözcük.
tartışma programlarında söylendiğinde hakaret; sanatta söylendiğinde övgü anlamı taşıyan sözcüktür.
her tarafa cekilecebilecek olan böyle ipnem gibi pustum gibi kus mu balik mi belli olmayan abidik gubudik kavram.
Şu olsa gerek:
(#42194) (#78791).
enrtlerin silinmesini sebeb olan öznel kelimesi yerine kullanılan ezik kelime.
(bkz: entry yazamamak)
(bkz: türkçe olmamak)
(bkz: subcektif olma sevgilim)
mod larında sürekli kullandığı kelime.
sadece yazarı ilgilendirecek subjektif entryler...
moderatörlerin subjektiflikten ne anladığı merak konusu. hayır yani kürtçe bir kelimenin anlamını açıklıyorum ve bu subjektif entry olduğu gerekçesiyle siliniyor. ilginç.
uludağ sözlük moderasyonunun keyfiyeti.
anlamını uludağ sözlükte öğrendiğim ve nerdeyse bana her gün anlamını tekrar hatırlatan söz / kelime

(bkz: nabiim kendimden bahsetmeyi seviyorum)
(bkz: mal gibi türkçe kullanmak)
kişiye özgü olan, kişiden kişiye değişen. (bkz: öznel)
subjektif : öznel, kişisel, göreceli, değişken, yoruma bağlı.
yedinci nesil yazar. hoş gelmiş.
(bkz: izafi)
Sözlükte bolca bulunan entry..

(bkz: subjektif entry)
Sadece arkadaşlarından mesaj alarak burulmama sebep olan yazar.
gözüm açık gördüğüm bir rüya gibi yaşıyorum günlerimi. Bir söz vardı "hiçbir şey unutulmaz, aksine daima hatırlanırdı" diye. Bunun gibi bir şey ya da. Aklıma bu söz geliyor ara sıra.. zaman geçtikçe daha çok şey hatırlıyor sanki insan. Her saniyem kafamdaki flashbacklerle geçiyor. Her olay bir başkasını hatırlatıyor. Hiç unutulmuyor, aksine her zaman hatırlanıyor.. her şeye alışacağım, hayattan tat alacağım, olduğum yerde mutlu olacağım ve seni hiç unutmayacağım. Nerede olursan ol mutlu ol, geçmiş güzel anılar bıraktı bize, anılarını severek anını yaşa iki gözüm..
kac yillik yazarlar su kavrami bilimiyorlar.
insan hayret ediyor.