bugün

yeni bir zibidi, yeni bir yazar, o şimdi yedinci nesil sözlük ikoncanı. hoşgeldin, sözlük senin kullan onu.
Merhabalar dedirten yazardır.Hoşgelmiştir.
barbar conan'ın korsanlıkla geçirdiği bazı maceraları sırasında karşı karşıya geldiği rakip korsanlardan birisi.
nick altıma gereksiz hakarette bulunmuş olsa da bir çok entrysi okunası kıvamda olan yazar.
20 ocak 1990 yanvar katliamı ile alakalı olarak başlığa gidip hrant'ı unutmayanlar bu olaya seslerini çıkarmamışlardır diyen üstelik bunu olayın yıldönümünden 4 gün sonra yani bugün yapan bir yazar. kendisi dahi yazmamış bir şeyler bir de başkalarından bekliyor. amacı sadece laf kalabalığı.
Birçok konuda düşünceleri düşüncelerimle benzer olan yazar. Okunması gereken yazarlar listesindedir. *
dergahımıza şeref verip tarikatımıza buyur ettiğimiz yeni kardeşimizdir. (bkz: tantuni tarikatı)
pkk sempatizanı olması bir yana kundaktaki bebeğe kurşun sıkabilecek kadar alçalan bu örgütün sinsice tarafgirliğini yapan yazar.
sözlüktekilerin etnik kökenini merak eden yazar kişisi, bu soruyu sorup muhatabını ırkçılıkla suçlamak gibi garip huyları da vardır.
Silahların, uygun eğitim ve doğru emniyet kurallarıyla birlikte kullanıldığında başa bela getirmeyeceğini ve silahların herhangi bir mekanik aletten farksız olduğunu bilmesini istediğim yazar.

Ayrıca bireysel silahlanmaya evet kampanyasına davet ettiğim yazardır.
bana özürlü olup olmadığımı sormuş. tam anlayamadım ama galiba öğretmen. ya da ileride öğretmen olacak ve çocuklara öğretmenlik yapacak.
kendisiyle tartışırken boşuna vakit kaybı yaşatan yazar.

ayrıca kendisi bilmiyorsa diye ekleyeyim buraya.

eğitim fakültelerinde ortak bir ders okutuluyor özel eğitim adıyla özel eğitim atipik gelişime sahip yani strombanni nin anlayacağı dille yazarsak özürlü çocukların ya da üstün zekalı çocukların eğitimiyle uğraşıyor.

kendisi özürlü müsün sorusunu kendince göt edici bir ifade olarak kullanmaya çalışması hasebiyle bana şu mesajı açık seçik veriyor ki ben özürlü çocukların ya da özürlü insanların bu arz üzerindeki varlıklarına saygı duymuyorum, onlar aşağılanmayı hak ederler.

böyle bir yazarın da kalkıp koca bir mevsimi işgal eden bir tatili olan ve mesleki gelişimi adına devlet zorlaması olmaksızın hiçbir eğitim sürecine dahil olmayı rahatına yedirmeyen bir meslek elemanı olması ve eski gidişatı şiddetle savunması çok da şaşırtıcı bir şey değil doğrusu.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
(#18148144). tebrik ediyorum.
Metal müzik dinlemediğinden şüphelenilen yazardır.
güldüren yazar.

(#22233239)
lafı gediğine oturtmuş sevgili yazar.
(bkz: #24917152)
bir troll olarak son derece boş, gereksizlik örneği.
bana ilk özel mesajımı atan yazar imiş şu an fark ettim. şimdi 10 tane mesaj bildirimi alsam dahi onun attığı mesajda yaşadığım tatlı heyecanı yaşatmıyor. seviyorum seni strom. *
onbirinci nesil yazar. beni hedapeye oy vermez sen oldururum tehditleriyle korkutmaya çalışmış ve adres vermiştir.