bugün

dünyanın en büyük tarikatı olmayı amaç edinmiş topluluktur. göbekli gurme amcalardan oluşmuştur. her cumartesi ve pazar günleri istanbulun degişik yerlerindeki tantunicilerinde ayinleri yapılır. bu topluluga katılmak isteyenler tantuni yapmayı çok iyi bilmelidir. en büyük rakipleri şiş kebap tarikatıdır
bir arkadaşın * 9 tane tantuni dürüm yediğini görünce liderliğini bıraktığım tarikat.
yaşamımın eskişehir bölümünde müridi olduğum tarikattır.dayanılması zor bağımlılıklar yaratır bu tarikatın müridi olmak.haftada en az 5 defa tantuni yenilerek ya da gecenin bilmem kaçında tadım tantuni'nin yolu tutularak ibadet ifa edilirdi.
üye olduğum tarikattır. candır o.
sözlükteki tüm mersinlileri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımız tarikattır.
çift lavaşlısı daha bi mübarektir
dergahlarımız silifke caddesi memoş tantuni ve çamlıbel enis tantunidir.

talep üzerine başka tantuniciler de listeye eklenecektir.
(bkz: şahan gökbakar)
--spoiler--
amanını gelsin tantuniler
heeeeeyyy tantuniler heeyyyaaah
--spoiler--
(bkz: dikkat şahan çıkabilir)
bugün kutsal günümüz tantuninin icadının 95.yıldönümü.**
(bkz: doğanay tantuni)
severek yiyoruz efendim.
(bkz: tantuni var dediler geldik)
(bkz: berdan tantuni)
(bkz: tantuni sultan süleyman)
tantauni tantuni tantuni
gel abla al abla
tantuni tantuni tantuni.
ÜYESi OLDUĞUM TARiKATTIR.
- iyi günler besler tantuni.
+ iyi günler, 2 tavuk tantuni 2 ayran alabilir miyim?
- tabi abi nereye ?
+ akarbaşı mahallesi...
- güneş sokak 18/10 mu abi ?
+ ehehe evet.
- tamam abi hemen getiriyorum.
adam ezberledi artık. muhabbetimiz var paket servisi yapan eleman ile.
ankarada korykos tantuni tandoğan dergahına devam etmekteyim..
göbekli insanların tarikatıdır.
işin membaandan mersinden hasan usta tantuniyle ayinlerimize devam etmekteyiz ev ahalisi olarak. adamlar olayı bitirmiş desem yeridir.
son yıllarda bu tarikatın yeni bir fraksiyonu ortaya çıkmakta:

(bkz: salih usta)
2 günde bir yemek zorunda olduğum kutsal yemek. evimin tam yanına açılması sebebiyle daha fazla yer oldum.
hasan usta ve yaprak tantuni bi de göksel de yiyeceksin abi ötesi yook.
salih ustacılar genç ve yeni bir cemaat, mert tantunicilerin bu duruma tepkisi merak konusu doğrusu.
zirveleri : mersin kız kalesi manzaralı yörük çadırlarında yapılmaktadır.
nickaltımdan davet edildiğim üyelik koşullarını merak ettiğim tarikattır. tarikat üyeleri salih ustacıysa aydınlanma yolu açıktır efenim. girilesidir.
Salih mi Mert mi Hasan Usta mı diye tartışmaya girenlerin, Mersinli olup Mersin'de olamayanları düşünüp kıskandırmamaları gereken tarikat. Mersin'de olsam affetmezdim ah be.