bugün

Zorla kahve ismarlattigim yazar. Utandim bak simdi.
adam bana bira ısmarladı ya la. bakıyorum da herkese bir şeyler ısmarlamış. jonglör dediniz bonkör çıktı!
yeni tanıdığım mütevazı yazar.
güldürmüştür.
(#21854048)
zirvede gozlerin kendisini aradigi yazar. geleydin iyiydi abi.
israil'de yaşayan ermeni vatandaşı.
Fırat üniversitesinde okumuş olma ihtimali olan yazar.
en yakınlarımın bile akıl edip değer verip hatırlamadığı şeyi hatırlamış beni çok mutlu etmiş yazar. çok ince, nazik bir kişiliği var.
5. Nesil hoş gelmiş yazardır.
inşallah-u teala insandır.
Nick altıma küfür bile edebilirsiniz yeter ki yazın diyen yazardır.
Bana kahve ismarlamayi unutan yazar! Anca puro tutturun zaten siz pis gunahkarlar.
ata döner'e pahalı diyen yazar. o kadar lafını ettik, bizi mi kıracaksın diye sormak isterim kendisine. *

nick altında küfür edecektim ama bu kadar gönlü güzel bir insana küfür yazan klavyeyi, sahibinin götüne sokarım ulan ben.

edit: lan, küfür etmişim!
müzik kültürü bayağı geniş olan 5.nesil yazar.
her zirveye orada köşede coolca oturup yorumlarını esirgemeden bizimle paylaşıyor.
ayrıca benim zirvelerede hatun kaldırdığım falan yok abicim *
(#22130422)
hiiiç mühim degil ne demek. yılların hatırı var, bir şeyi de unutmuşsun dert mi yani.*
milletin nick altında mason, baron gibi suçlamalar yapıp kendi kişiliğini gizlemeye çalışan yazar. ama kimse bilmiyor ki kendisi amerikan ajanı.
baronların ve masonların biat ettiği yazar.
iki gündür "norveç kızları! norveç kızları!" diye çevremde dört dönen yazar. kendisine las vegas'taki kumarhanelerimden dişi bireyler ile randevu ayarlamayı teklif ettim ancak kabul etmedi, norveç kızları diye diretti.

buradan sözlük kızlarına çağrım: alın götürün bu adamı evinize, besleyin. ekmek verin, aş verin, aşk verin, süt verin, unutturun norveç kızlarını. temiz bir yüreği var çünkü kendisinin. yağuşuklu da.

edit: cömert de. hiç sebepsiz alır sizi pahalı restaurantlara, ardından da starbakslara götürür, hesabı asla size bırakmaz. demedi demeyin. erkek halimle bana böyle davranıyor, adamın cömertlik katsayısını siz düşünün artık.

edit 2: rö.

edit 3: amerikan ajanıymış! boşuna starbaksa götürmüyor demek..
bizi diskoya götürecek olan yazar.
(bkz: #22935264) farkedilmek isteyen yazar, yapmayın arkadaşlar,

biri kalkar eski yetkiliye nasıl verdim diye anlatır,

öteki kalkar intihar edeceğini beyan eder ( vardı lan böyle bir yazar)

bu da onun izinde gidiyor.
(#22935264)

etme.
Biraz sıkıntılı bir yazar ama konuşunca sevebilirsiniz cinsinden.
Viking savaşçısı iki
amerika'dan hâlâ dönememiş yazar. cia ile birlikte yaptığı stratejik iş birliği anlaşmasını uzatacak sanırım kendisi. yoksa hiçbir gidişinde bu kadar uzun kaldığını hatırlamıyorum. giderken kendisine "memleketim las vegas'a selam çak hazır gitmişken" demiştim, umarım unutmamıştır.
en büyük hobisi amerika'da wal mart'ı trollemek olan yazar.

https://www.facebook.com/...11&type=2&theater

kendisi videodaki sütçülerden biridir.
En büyük hobisi tütün olmuş olan Tütüncü yazar. Yapma etme.