bugün

efendim bu tipler kahvesini mekanında içemez olur da öyle mekanlarda takıldığını görmeyen bir ademoğlu yaşamaya devam eder korkusuyla o mağaza benim bu mağaza da benim der dolanırlar.görgü başka bir olgudur,markası olmaz.
başka bir versiyonu için:

(bkz: elinde starbucks kahvesiyle otobüse binen eleman)
starbucks kahvesi, mcdonalds ya da burger king meşrubatı bunlar ortak özellikleri olan içecek kutuları.
genelde kızdır bu tipler. starbucksa yaklaştıkça sayıları artar. "herkes bana bakıyo" havalarında burunları havada yürürler. starbucks yazısı gözüksün diye de tutarken dikkat etmeyi ihmal etmezler.
kahve bardağının üzerinde muhakkak ismi de yazılıdır mağaza mağaza dolaşan kişinin veya rumuzu: (bkz: ayıboğan)
aslında o starbucks kahve bardağı hep evde durur sırf hava olsun diye, sırf yani içine nescafe yapıp dışarı çıkarlar.
(bkz: starbucks kahvesiyle bime gitmek)
(bkz: içi boş starbucks bardağından içer gibi yapmak) ayrıca diğer bir başarılarıdır arkadaşların. *
(bkz: ankamall)
artik rutinim haline gelmis eylem.
avm'de alisverise cikacagim zaman elimde starbucks kahvem olmazsa kendimi eksik hissediyorum napim.
ray ban gözlük eksik olmayan kafaların pozları.
Havalı olacağını sanan ve düşünen kezban itemi.
Starbucks kahvesi olmadan güne başlayamama sorunsalını da beraberinde getirir.

Bir kahveye 12 lira vermeden rahat edemiyorum arkadaşlar. Sanki bir şeyler eksik geliyor o gün. Ayy iyi ki varsın starbucks. eheh.