bugün

insandır. Nefes alır.
bu parayı neye vermiyorum ki ayda 10 tl sevdiğim bir şey için vermeyeyim diyen adamdır.
spotify'ın ona önerdiği şarkılarla mutlu olan, kendi için yeni keşifler yapan moduna göre müzik dinleyen kısacası müzik dinlemeyi seven adamdır.
keyfi bilen adamdır. spotify bir hizmettir ve eğer yeterince memnun ediyorsa bir hizmete ödeme yapmak garip değildir.
3 kr un hesabı yapmayan keyfine bakan adamdır.
Önceden ne amelelikti o şarkı bul, indir sonra telefona at.
Şimdi ise şarkıları keşfedip dileğin gibi listeleyip dinleyebiliyorsun . Ve o an Ne dinlemek istiyorsan o cebimde.
(bkz: çenesini yoran züğürt)
2-3 senedir premium olarak kullanıyorum. kesinlikle bedava olmamalı. biraz daha düşük bir ücret belki olur ama bedava olmamalı. kaliteli bir müzik programı. lakin haftalık keşifleri iyiden iyiye kötüleşiyor.

edit: müzik bir lükstür mk. paralı olacak tabi. beleş olsa en çok dinlenen sırada serdar ortaçdan iki deli şarkısı ilk sırayı oynardı. bedava olmasını isteyen kral pop dinlesin mk.
Youtube mp3 converterdan bihaber insandır.
torrent kullanarak beleşçi geçinmeyendir. Emekçiye hakkını verendir. kul hakkı yemeyendir.
Nasıl ki ben çakma kitaba karşıyım o da kaçak müzik dinlenilmesine karşıdır olabilir. Ben indirip dinliyorum para vermeme lüzum yok. Zaten Allah ses vermiş çıkıp iki dakika şarkı kaydediyor o kadar. asıl maharet o şarkı sözlerini yazan, o şarkıları ayarlayan insanlarda. Versem onlara verirdim parasını.
Albüm kalitesinde müzik dinleyen insandır. 20 kere render edilmis youtube'dan download mp3'lerle bunu bir tutmak cahilliktir saçmalıktır. Ben şahsen kampanyasi olduğu icin denedim. Kampanya bitince de üyeliğe devam ederim sanırım.
babamdır. adamın cebinde dokunmatik telefon oraya buraya tıkla, hat da faturalı olunca 3 aylık spotify üyeliği al. *
günaha girmeyen adamdır. ayda 3-5 lira veriyorum istediğim her müziği kul hakkına girmeden dinliyorum. hatta arada youtube-mp3 e girip tam indirecekmiş gibi yapıp spotify'ı açıyorum şeytanı çıldırtıyorum. mına kodumun şeytanı.
açıkça maldır. basit insandır.
kredi kartı borcunu yeni sıfırlamış adam.
istediği albümü hemen elinin altında bulan, kaliteli müzik dinleyen adamdır.

Freezone sağolsun aylık 5 lira veriyorum yanında internetiyle. Gayette mutluyum huzurluyum. Ha bazen torrent'e veya youtube mp3'e yönlendiğimiz oluyor ama olsun. Net.
O kadar anlatıyoruz hala aynı amk. Mal işte.
Kimsenin parası üzerinden eleştirmeye hakkımız yok ama bu düpedüz mallık.
zihinsel engellidir.
işini bilen adamdır. Zırt pırt reklam dinlemez fakir gibi.
Sigaraya günde 10 tl veren kerizlere dert olmuş, emeğe saygı ulan diyen adamdır.
Enayidir.
paramı verip istediğim müziği dinliyorum. kimseyi de ilgilendirmez.
(bkz: )benim açımdan spotify'a para veren adam kerizdir.
Seneye telefonu guzellestirince bendir. Cok guzel uygulama.
Ara sıra da karışık cd yaptırıyordur.