bugün

tv karsisinda manda gibi yatmak varken haftanin dort gunu disiplinli bir sekilde gidip calismayi gotum yemiyor demenin baska bir sekli.
Kapalı alanda spor yapmak bana çok gereksiz geliyor.
Diyetisyen Hatice Nur Ege: "Spor salonları çok tehlikeli, çok büyük risk altında. Aynı havuza giriyoruz, aynı nefesi soluyoruz. Kapalı spor salonlarını asla önermiyorum" (Youtube/196Sekiz)
otisabi’ ye göre erkeklerin kadınlarla sosyalleşmek için gittiği salonlar.
spor hocası olan tiplerin erkeklerle ilgilenmeyip kadınların peşinde dolandığı mekan.

çoğu kadını yatağa atıyor bu tipler adım kadar eminim.
1 hazirana kadar kapalı kalacak.
Nicki cuckold olan moskof artıkları gelmiş elaleme erkeklik dersi veriyor

Get the fuck out here.
Aynı zamanda AVM'ler de açık olup spor salonları kapalı olacaktır türk halkına duyurulur

Oy vermeye devam türk halkı.
beni delirtmiş haberdir... ulan yaza formda giremeyecek miyiz ha !?!?!11
Okulların yüz yüze eğitime açılıp spor salonlarının kapalı olması olayıdır soran olursa virüs yayılmaya çok müsait dersiniz.
1 hazirana kadar kapalı. gençliğimizi yedin akp.
kongre niteliği tasımadıgı için kapatırlar tabi.
spor salonlarının kapalı olmasının vaka sayısını düşürmeyle bir alakası olmadığını ne zaman anlayacaklar bilmiyorum.

ya da kendileri gibi göbekli, tıfıl, çelimsiz nesiller mi yetiştirmek isteniyor? nedir yani bu. vaka sayıları ile uzaktan yakından alakası olmayan işletmeye devlet eliyle mühür vurmaktır, bir nevi mafyacılıktır.
Ulan macfit de dun sms atmisti acciliyoruz diye. Sikeyim boyle isi. 1 hazirana kadar kapali.
Galiba kapali kalmaya devam edecek haberlerde gordum simdi. Sezona tam girerken kisin verdigimiz butun emeklerimizi caldilar yaziklar olsun.
1 Haziran'a kadar kapalı mı kalacak yoksa 17 sinden sonra durumları belli olacak mı verilen haberlerden bir cacık anlamadığım salonlar

Aq turistleri çağırıyorsun dünyanın her yerinden ama senin vatandaşının spor yapması mı yasak?
Açık kalmaya devam etmesi kararıyla derin bin nefes aldırmıştır. Bir değil evet bin. Spor salonları kapanırsa ne yaparım? Düşünmek bile istemiyorum.
Açılması hala mantık işi değildir. Açılmasını ben de çok istiyorum ancak sağlık koşulları elverdiği zaman. Şöyle bir düşünelim SarsCov2 ağızdan konuşma, nefes, öksürük yoluyla çıkan aeresoller yoluyla ya da covid19 hastası ya da taşıyıcısı kişilerin dokunduğu yerlerden bulaşıyor. iki durum için de kusursuz bir bulaştırma yeri spor salonları. Kullanıcılar devamlı ağızlarından huhh diye nefes veriyor. Ortama dağılan aeresoller kapalı alanda birçok kişinin de solumasına ve virüsü kapmasına neden olabilir.
gidenler inşallah ağızlarında maskeyle spor yapmaya kalkmazlar.
Şu süreçte açıldıklarında;

Duş kullanılmayacak,
Klimalar çalışmayacak,
Üyeler Soyunma odalarına içerideki doluluğa göre teker teker alınacak,
10 m2 alanda 1 kişi çalışacak sekilde sosyal mesafe olacak,
Kardiyo aletleri arası paravan olacak,
Üyeler çalıştıkları ağırlıkları temizleyecek,
Üyeler 2 grup halinde salona alınacak gruplar arası 30 dk ara olacak.

Şekilde faaliyet göstereceklermiş.

Edit: he bir de maskesiz üye alınmayacak ve girişte ateş ölçülecekmiş. Ben atlamışım ama aşağıda yazılmış güncelleyelim.
açılması gereken yerlerdir. salonlar evlerden daha lüks ve temiz virüs felan olmaz. oradaki hocalar ateşe felan bakar olur biter.
Amacına uygun gidilirse çok çok faydalı mekanlardır. Spor insanı zinde tutar.
Korona virüsünün buralardan yayılma ihtimali yüksek.
Çalıştığım proje bittikten sonra kendimi orada bakıma alacağım kafama koydum. Üzerimdeki bütün fazlalıkları atıp tekrardan kas kütlemi geri kazanmam gerekiyor.
istanbuldaki kalitelilerden tavsiye;
https://instagram.com/aka...&igshid=1h2abaskq1aqv