bugün

sözlükte karşı cinsin varlığının hissedilmemesi sonucunda uuserlerin, bayan yazarların varlığını unutması durumudur. girdiği sıradışı entrylerden ve açtığı mega başlıklardan sonra, aynaya baktığında yüzü kızarmayan uuserdir. * *
(#2394576)
"ya birak allah askina" denilesi laftir. sanki kizlar hemen sok olan ve boyle seyleri kaldiramayan yaratiklarmis gibi. ha tabi oyle citkirildim kizlar var ama onlar zaten buraya hic gelmesinler. ben de kizim ve hicbir sekilde rahatsiz degilim. o entryleri okudum da ne oldu yani? öldum mu? burasi eglence yeri degil mi zaten? birakin da insanlar istedikleri gibi eglensinler.
efendim sözlük yazarlığı yapan kızların %97 si sözlüklerde erkeklerin de bulunduğunun farkında olan insanlardır. bu nedenle pek de sorun olmayacak durumdur. bu ortamda bulunan herkes eğlenmek için buradadır ve herkesin eğlence anlayışı farklıdır. ve yine tahmin ettiğim üzere rahatsız olan kızlar sözlükte durmamaktadır.
"sözlükte kendisinin de bulunduğunu bayan uuserlere hatırlatmak" kadar kötü birşey olmasa gerek.
(bkz: ya sev ya ba da ba duuu)
(bkz: ami patlayan kadın)
edit:vallaha unuttum
bayan uuserlere kibarlık yapıp, kendisini romantik biri olarak lanse etmeye çalışan hödük uuserin cümlesidir.
sözlüğü kız bulma amaçlı bir aparat olarak kullanan yazarlarca, saçma bir önerme.

'' kız bulsam da olur bulmasam da, ben birikim edinirken, gülüp eğlenmek te istiyorum, öğrenmeye açım '' diyenler içinse, farkında olunan durum.
başlığa atlayan hemcinslere mi yanarsın, heye ben kızım ama rahatsız değilim diyenlere mi..
(bkz: her gün yatmadan önce kendimize hatırlatmamız gereken şeyler)
(bkz: sözlükte insanların da bulunduğunu unutmak)
bayan yazarlar olmasa istediğimiz kadar hayvanlaşacaktık halbuki.
sözlükte erkek erkeğe muhabbet etmek.
namümkün bir durumdur, biz bu gerçeğin varlığı ile yaşamaktayız. swh
internet ortamını kız arkadaş bulma aracına dönüştüren abazaların kesinlikle unutmayacağı durum..
(bkz: bayanların yanında farklı davranmayan delikanlı)
(bkz: her daim sözünün esirgememek)
(bkz: yazdığı gibi olmak)
(#2254508)*
(bkz: haaa doğru yaa)
(bkz: klimalı aile salonumuz mevcuttur)
(bkz: kızların küfür gördüğünde bayıldıklarını sanan yazar) ya da

kızların, erkeklerin onların herhangi bir uzvu hakkında bahsederken, onları duyduklarında bayıldıklarını sanan yazar. bunu bkz lemek yemedi.*