bugün

ekranı birkaç inch büyük diye z3 alınacağına daha az parayla aynı özellikteki bu telefon alınabilir..
müthiş cihazdır.iphone 6 nın alternatifi olabilecek çoookkkkk uzun süre bataryası giden muhteşem cihazdır.Büyük telefon istemeyenler için tek tercih gibi bir şeydir.
20 mp kamerası olan, 16 gb dahili hafızaya sahip telefondur. incelediğim kadarıyla çok güzel, uygun boyutlu ve görünümlü.
iyiden öte, şahane telefon.
Küçük telefon kullanmayı seven kişiler için alternatifi olmayan android cihaz.
bugün vatan bilgisayar'da görüp hayran kaldığım telefon.

Kaba telefon kullanmayı sevmeyen biri olarak, en üst seviyede bir telefonu hem daha küçük boyutta, hem de daha küçük fiyata.

Almayı düşünüyorum. lakin emektara kıyamıyorum. Kolay değil 5 (yazıyla beş) yıl kahrımı çekti bu nokia n79. Şimdi nasıl kıyarım buna? Kıyamıyorum.
anasını öptüğümün asus'u nedeniyle tekrar geri döndüğüm telefon.

şu nokia n8'den bir kurtulayım yeter valla..
Şahsıma bizzat tavsiye edilen telefon küçükmüş sanırım elime sığarmış.
almayı düşündüğüm telefon.

çok büyük olmasına gerek yok benim için farketmez fakat ellerim büyük denilebilecek seviyede. alırsam pişman olur muyum diye düşündürüyor. özellikleri bakımındansa tek kelimeyle muhteşem cihaz.
çok küçük değildir.

Taman ben de ekran konusuna biraz takıldım ama güzel telefon be..
lg g2 den sonra android camiasının en alınabilecek en optimum cihazı budur diye seviniyordum ama gel gör ki bunun da boku çıktı. Kendi kendine çatlıyormuş. Ulan koskoca sony nasıl bi üretim hatası yapabildin telefon durduk yere çatlar mı. Su geçirmesin diye içine döşenen silikon alttan üstten sıkıştırılınca baskı oluşuyor ve telefon ısınınca o basınç çatlamaya sebep oluyormuş. Efsane telefon ama bütün karizma çiziliyor bununla.
an itibariyle 5.1 güncellemesi gelmiştir bilginize.
henüz 8 ayını ödediğim 24 ay kontratlı olan ve cumartesi akşamı çaldırdığım iphone 6 yerine bugün aldığım cihazdır. batarya ömrü ve sistem özellikleri olarak iphone u aratmayacağı aşikardır. tek sorunu android olmasıdır ve 6 yıldır apple kullanan biri olarak alışmak zaman alacaktır.
Su altı denediğim telefon toz geçirmez mini versiyon felan değil
iphone6 ve iphone 6 Plus ikilisi gibidir. Z3 ve Z3 Compact aynı ikilidir.
yoğun whatsapp ve facebook kullandığım için daha önceki telefonlarımı asla şarj etmeden akşama kadar kullanamazken bu süper rahatlık duygusunu bana yaşatmış telefondur. çok yoğun kullanan kişi bile sabahtan geceye kadar rahatlıkla kullanır, orta yoğunlukta kullanan kişiler 2 gün rahat kullanır.
ekran büyüklüğü bence çok ideal boyda, tek elle kullanım kolay.
menüler herşey çok hızlı ve takılma falan asla yok, jet gibi geldi ip5'ten sonra bana.
1450 TL'ye bu kadar iyi iş gören bir telefon alabileceğimi sanmazdım, çok memnunum.
edit: 8 buçuk saat ekran süresi aldım.
sony bir akıllı telefon harikası. yalnız z2 büyük bir farkla z3 compact'ın önünde teknik özellik bakımından. yani compact alacağınıza z2'yi almanızı tavsiye edebilirim. 3 gb ram ve 2.3 ghz işlemci hızıyla ve süper özellikleriyle kasmayan mükemmel bir telefondur sony xperia z2.
Şarj bakımından bir tek ben memnun değilim herhalde. Sabahtan akşama gitmiyor ya benim telefonum mu sorunlu acaba dedirtti. Kullanım açısından memnunum ama şarj beni bitiriyor. Ayrıca kamera 20.7 mp olmasına rağmen iphone dan sonra hiçbir işe yaramaz gibi geliyor bana.
windows phone dan sonra geçmeyi düşündüğüm marka model. nedendir bilmem iphone ve samsung a hiç geçesim gelmiyor.
Hiç merak etmedim çıktığından beri öyle bi denk de gelmedi yani kullanma fırsatım hiç olmayan telefon. Bu gün baktım biraz.
iki yanıyla dikkatimi cekti.
Öncelikle xperia serisinin genel olarak c m z serilerini düşünce ekranı gerçekten çok küçük. M4 kadar falan.
Ses son seviyeye getirilip müzik acıldıgında 2 metre ötenizden kara tren geçiyormuş gibi bir his oluyor.
Ama en belirgin özelliği ses olayından dolayı bana eski gri mavi sony walkman i hatırlatması oldu. *