bugün

Büyük hevesle almıştım.o kadar çok akraba gezdi ki hevesim kırıldı.
80 gb olan önceki kasasını 1019 tl'ye almış bir birey olarak 120 gb slim'i 999 tl'ye görünce moralimi bozmuş cihaz. anasını satayım sadece pes 2009 oynayabiliyorum. geçen hafta gta 4'ü almak için teknosaya girdim. fiyat hala değişmemiş 149 tl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! olm 6 tane oyun alsam zaten bir adet ps3 fiyatı ediyor. sıçarım böyle fiyata arkadaş. nasıl alalım biz bu oyunları, korsanı da yapılamıyor. olayın gazına gelip odama bir de full hd tv almıştım. o da patladı elimde. ondan faydalanayım desem d-smart hd paket ateş pahası. allah kahretsin böyle işi arkadaş ya, teknolojiyi alıyorsun faydalanamıyorsun. pes 2009'a kaldık lan 3 aydır. resident evil 5'e 150 tl saysam oyunu beğenmesem zarar çok pis olacak. ahlaksızlar ya.
Bir zamanlar bende almayı düşünüyordum ama red dead 2 ve pes 2020 yi görünce vazgeçtim. Grafikler müthiş. PS 4 daha cazip geldi bana.
cdlerinin kopyalanamadığı ile övünen sony firmasının ps önadlı serinin ucuncu oyun konsoludur.
Şimdilik cama ekmek bandıran konsol.
hayallerimi süsleyen, bir plazma tv ile birlikte alınacağında; düz hesap 2 bin liraya mal olan güzellik. gerçek oyunu oynayabilmek ihtiyacınız olan konsol, bilgisayardan bütün oyunları sildirip müziklerinize ve diğer programlarınıza da yer açmakta.

daha playstation macerası yaşamadım, hiç oynamadım. ama sanıyorum ki, pes'te attığım pasların yerini; ortadaki yuvarlak zımbırtılar sayesinde daha rahat ayarlayabileceğim. a'ya basınca top dağlara taşlara gitmeyecek, gerekli ayarlamayı yapıp, topu tam adamın önüne atabileceğim. geçen gün oynarken aklıma geldi. ne bileyim, youtube'da bilgisayar-ps karşılaştırmalarını görünce anladım ki, ps'de çok daha farklıymış.

daha alamadık o ayrı. iddaa kuponlarıyla almayı deniyorum, ama yatan kuponlara bastığım parayı toplasan 5 ps alınırdı herhalde.
sonynin psp ve kalan ps2'leri satmak için üretse de piyasaya sürmeyeceği oyun konsolu.adam gibi oynamak için de hd tv gerekecekmiş bu arada.
muhtemelen ps 10 a kadar buldukları teknolojiyi,her iki üç senede bir bize süper fiyatlara kakaladıkları teknolojik oyun makinası.
oynanasıdır,zevkten dört köşe olunasıdır,vazgeçilemezdir o ayrı.
çıkmadan çok önce dantellerini hazırladığımız oyun konsoludur. ayrıca oyun kolları için pelüşten kılıflar çoktan hazır edilmiştir. şimdi tek beklentimiz fiyatının biraz düşmesidir.
fiyatı 1550 ytl olan sony ürünü.

http://www.weblebi.com/De...id=30jLy0o1cJHcZ6pNiwzlhw
işlemci Tipi:

3.2 GHz, 7 tek sinergistic Cell işlemcili çekirdek birimleri

GPU Tipi:

NVIDIA-temelli RSX açılımı "Reality Synthesizer"

Saat hızı:

550 MHz

Video RAM:

256MB GDDR3 (700MHz)

Video Hafıza Genişliği:

22.4 GBps
internet kafeciler için beklentileri karşılamıyan ve çok elektrik yiyen cihaz.
slim versiyonunun çıkışıyla satış rakamları katlanmış oyun konsolu, bluray oynatıcıdır.
yılın ilk çeğreğinde sony'i zarara uğrattığı düşünülen istasyon-ül oyun.
http://www.freeps3.com 'dan cekili$le ucretsiz alinabiliyor. gunde 25 adet.

edit: (bkz: sikim hiyar diyene tuzla ko$mak)

nihohahahha!